Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc kobietki 🙂ja nadal melduje sie w dwupaku 😞chociaz mnie nerwa juz bierze ze nic sie nie zapowiada wszystko boli i humor tez do kitu ah szkoda gadac 🤨witam cie serdecznie Aniu zazdroszcze ci ze tak szybko sie uwinełas ze wszystkim i juz jestescie w domku jak znajdziesz chwilke to napisz co i jak i ogolnie jak tam w szpitalu bo ja ,mam stresa na to wszystko juz ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No super ze juz jestez z nami 🙂Martus widze ze naszykowana jestes pełna para super 🙂Mój mały wypija z butli 120 i raz wstaje w nocy na karmienie i spi do ósmej bardzo lubi jak sie z nim rozmawia a ja go kapiemy w wanience to pół wody jest wylanej tak wizga nogami 😜Martus ja tez juz daje kaszke i bardzo lubi mój wazy 6kg ale tez kupiłam 4 pampersów w cerfurze były te duze paczki po80 zł 186szt nawet tansze niz w Tesco ale juz chyba promocji nie ma .Martus opowiedz jak jest na swoim? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renia, na swoim super bo sami, radzimy sobie dobrze takze jest ok 🙂 I malutka ma spokój a to najważniejsze 🙂 Teraz coś mi kaszle a lekarz stwierdził że to nic takiego ale wieczorem ją męczył więc jutro idziemy prywanie do Wilimborek i zobaczymy co powie. Ach przed samymi Chrzcinami ją przeziębienie wzięło 🤔 Dałam jej Ibufen dla niemowląt po 3 miesiącu życia ale płakała i wypluwała bo jej nie smakowało 🤢 Dzisiaj nie kładę jej do łóżeczka- niech śpi ze mną to będę spokojniejsza. A Wy już pewnie śpicie wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam- dzisiaj pierwsza się melduję 😉 Pogoda super więc na pewno idziemy na spacerek ale w kierunku mojej mamy bo zostawimy Gabi pod opiekę gdyż jedziemy na zakupy na Chrzciny ale najpierw będę chyba musiała iść pod Tęcze kupić malej czapeczkę szydełkową bo ponoc tylko tam można dostać. Oczywiście chodzi mi o Chrzciny bo sukienkę już ma z Coccodrillo i chciałam szydełkowe dodatki 🙂 A wszystkie mamuśki na spacerku już czy co??Maleńka moja śpi więc mam chwilę a koło 11 babcia przychodzi do mnie. Zajrzę więc pewnie dopiero wieczorem 🙂 Jakby co miłego dzionka kobietki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus mój tez przed chrzcinami zaczoł kaszlec no ale umnie sie rozwineło i wchodziło na oskrzela przez katarek który mu siedział w nosku i miał przepisany Pulmeo odpowiednik Eurespalu to jest paskudne bo goszkie ale mały pił a a ntybiotyk wypluwał wiec sie troche nameczyłam.Dobrze ze juz wszystko dobrze a ty napisz po wizycie od lekarza 🙂Z dnia na dzien ma byc coraz cieplej wiec tez dzieciaszki moga chorowac przez te pogody ale mam nadzieje ze juz naszych to nie sięgnie.Karolinko im mniej bedziesz ja dostawiac do piersi pokarm bedzie zanikał umnie tak było stopniowo co dzien po troszku i zanikł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my do lekarza na 17:45 także zobaczymy 🙂 Karolinko- masz rację...nie ma to jak maluszek się w cycusia wtuli, niesamowite uczucie i będzie mi tego brakowało jak cholera no ale kiedyś to musi nastąpić 🤢 Kurcze koleżanka z Forum GRUDNIÓWECZKI na którym aktywnie uczestniczę od kwietnia zeszłego roku hehe (ależ to zinterpretowałam 😜 ) dała mi pomysł odnośnie solarium 🤪 Uwielbiam si ę opalać i być opalona a na tą chwilę jestem blada jak ściana 😁 Super, że w sobote ma być 20 stopni bo mamy Chrzciny 🤪 🙂 Oby już ta wiosna na stałe do nas zawitała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogode bedziesz miec rewelacyjna ja na solarium zawsze zaczynam chodzi w połowie maja tak tylko na lato zeby byc opalona razem z męzulkiem.Martus a ty kiedy wracasz do pracy?Czy twoja mała tez wymusza czasami płaczem zeby ja nosuc?Mój wymusza a zwłaszcza po wieczór jest strasznie marudny i płacze a wdzien sie ciagle usmiecha niewiem czemu ma takie zmiany? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie raz wymusza - mam takie wrażenie ale na razie obserwuję i staram się wówczas dawać jakieś pomysły na zaspokojenie jej marudzenia i się na razie udaje 🙂 Ja wracam do pracy 7 czerwca a Ty???? Wracasz w ogóle?? Do września mam umowę a potem będe się starała na pół etatu żeby więcej z dzieckiem przebywać 🙂 P.S. Gdzie chodzisz na solarkę? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do pracy nie wracam bo nie mam takch szans a na solarke chodze na Planty koło Wojtka 😜Tam sa super łózka na przyspieszenie jest tez to z mgiełka i stojace jest wybór ja jestem z niego zadowolona juz kilka lat tam chodze w sezonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renia33 napisał(a):
Ja do pracy nie wracam bo nie mam takch szans a na solarke chodze na Planty koło Wojtka 😜Tam sa super łózka na przyspieszenie jest tez to z mgiełka i stojace jest wybór ja jestem z niego zadowolona juz kilka lat tam chodze w sezonie 🙂


Ja z jednej strony chce a z drugiej będzie mi ciężko bez małej ale pocieszam się że to kwestia przyzwyczajenia i że prawie każda matka musi przez to przejść 😉 Weronika chyba tylko wraca do pracy bo Ewcia już na wychowawczym, nie wiem jak reszta dziewczyn 🙂 Ja chodziłam na Solarkę zawsze na Ułańską na przeciwko Uniwersytetu bo jak miałyśmy okienko z dziewczynami to chodziłyśmy się opalać hurtowo ha ha, przed Ślubem też tam chodziłam na stojące ale nie ma to jak sobie poleżeć heh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to wiem gdzie chodziłas fajnie miałyscie hehe.Rozumiem ja jakbym miała mozliwosc chetnie bym wróciła do pracy dlatego wam zazdroszcze ale zobaczymy jak to wszystko sie ułozy.ide konczyc obiadek dopóki spi i wychodze przed 13tą na spacerek i odebrac potem Kacperka z przesdszkola potem zajrze papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czas pokaże 😉 My też zmykamy na spacerek kolo 13 i małą dajemy babci bo my na te zakupy "chrzcinowe" także lecę naszykować rzeczy małej i poczekam aż się obudzi bo śpi od 9 🤪 Też pewnie wieczorkiem zajrzę to może dziewczyny się pojawią 😉 No i apel kochane: USTALAMY DZIEŃ SPACERU więc dawać propozycje 🙂 Milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, jestem 🙂 Agatka spi od 8 i jak sie obudzi to zje i idziemy na spacer 🙂
Marta, na ryneczku są ładniutkie czapeczki szydełkowe bo widziałam, śliczne są z kwiatuszkami i takie błyszczące nawet, napewno coś wybierzesz 🙂
A Karolina coś wspominała o odstawieniu od piersi, powiem Ci że ja karmiłam 2 tyg i pod koniec to tak raz piersią raz z butelki i laktacja sama zanikła z czasem, to trwało ok 1 tyg, co prawda ja nie miałam za dużo pokarmu ale musiałam sobie codziennie odciągać żeby nie było zastoju i co kolejny raz było coraz mniej i mniej i później juz wogóle nie było, także ja żadnych tabletek nie brałam i samo przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem! 🤪Na chwilke bo o 19tej bede kapac małego dzis 3 godz spał na spacerku 🙂Ja zapisałam sie do laryngologa bo cos nie słysze na jedno ucho no masakra jak to meczy ide w piatek prywatnie bo nie bede czekac na zapisy czeka sie miesiac a ja nie wytrzymam 😜Mój starszy synek własnie bawi sie z Adasiem wiec mam chwilke 🙂.Martus napisz czy zakupy sie udały jesli chodzi o spacer to ja moge tak spotkac sie do południa na spacer a nie wiem jak reszta? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, mam dosłownie chwilkę, więc piszę: my się dostosujemy co do spacerku, także ustalajcie termin 🙂! I witamy Anię z powrotem! Super, że jesteście już w domku 🙂 Piękne imię wybraliście dla córeczki 🙂 Teraz tylko czekamy na Ulcię - trzymamy kciuki kochana 🙂! Konczę, bo Wandalek wzywa 😉 A my dzisiaj mamy już pół roczku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejciu Ewcia już pół roku 🙂 jak to zleciało 🙂 to zdrówka iszczęsia dla Wandzi od Agatki i jej mamusi 🙂
a wiecie co dziewczyny moja Agatka coś ostatnio marudzi i ślini się, a dzisiaj tak bardzo płacze 😞 nie wiem czy to juz ząbkowanie sie zaczyna??? A Wasze dzieciaczki jak tam? Są jakieś objawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny w koncu wiosennie i ciepło! 🤪Bylismy na spacerku i jak zrobie obiadek tez idziemy taka piekna pogoda macie zdjety juz pokrowiec z wózka?bo ja tak a miałam sie was zapytac mam tylko kocyk 🙂Martus jak tam po lekarzu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki ja nadal w dwupaku sie melduje i nic nie zapowiada sie zebym predko urodziła 😞byłam dzisiaj u lekarza i szyjka jeszcze wysoko i rozwarcie tylko na pół centymetra takze spokój nic sie nie dzieje jak do nastepnego tygodnia nie urodze to w czwartek mam sie zgłosic do szpitala 🤨masakra jestem załamana totalnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny ale dzisiaj pięknie i cieplutko wkońcu 🙂 byłyśmy na spacerku w parku i Agatka leżała sobie bez bluzy przez chwilę i zdjęłam pokrowiec ale ogólnie jeszcze jeździmy z pokrowcem bo czasami zawiewa, no a jak byłyśmy w parku to pełno jakiś robaków muszek wstrętnych że szybko z tamtąt poszłyśmy, nawet w pewnym momencie jakiś mały pająk spadł Agatce na nosek i chciał wejść jej do noska 😞 głupi pająk 😠 podobno ma byc jeszcze ceplej, muszę sie wybrac do urzędów skarbowych z pitami, na wrocławskiej jakoś wejdę z wózkeim bo jest parę schodków i nie wiem czy jest tam jakiś podjazd czy nie, ale na targowej to tam masakra, jeden wielki stopień i później jeszcze w środku schody to nie wiem jak ja z tym wózkiem zrobię, chyba będe musiała zostawić na dole wózek, wiecie może czy tam jest jakiś podjazd????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...