Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Natalka1991 napisał(a):
ano nie odzywałam się bo laptop nam padł .... czytałam po krótce jak byłam u teściów. Malwinko Ty byłaś już ze swoim małym w poradni ogólnego rozwoju prawda??? Powiedz mi jak wygląda ta wizyta?? Bo my mamy we wtorek


jak masz do tego lekarza faceta to super, ogolnie sprawdza jak dziecko ma wyrobione ciałko u nas patrzal czy glowke podnosi, czy utrzymuje w pionie ale maly nygus nie chcial, oglada w buzi i warzy ale spokojnie bardzo mily pyta sie o ogolne wrazena twoje czy np dziecko sie usmiecha czy rozpoznaje swoich jak u nas pytal czy trzyma juz zabawki i czy bawi sie raczkami, naprawde nie moge narzekac, bardzo mily lekarz i szybko krotko i na temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolina36tydz napisał(a):
dziewczyny co to jest poradnia ogólnego rozwoju ??? pierwszy raz o czymś takim słyszę...


poradnia rozwoju nie wiem czy kazde dziecko jest tam kierowane sparwdzaja ogolny rozwoj dziecka jak u nas to patrza pod katem ze maly byl wczesniakiem i ze moglby byc opozniony niz dzieci urodzone o czasie i faktycznie tak bylo na 2 miesiace on byl na etapie pol miesiecznego dziecka a teraz dogonil wszystkie dzieciaczki i na 3 i pol miesiaca rozwija sie super 🙂 nawet lekarz byl w szoku ze taki bystry jest i szybko sie uczy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po pierwsze jestem w szoku że tyle naskrobałyście ha ha- aż 4 strony 🤪 🤪 🤪 Także pochwałka dla Was 😉 😜 😜 😜
Renia dobrze że z tym uchem poszłaś w końcu do lekarza, po badaniu słuchu będzie wiadomo co i jak więc będę spokojniejsza 🙂
O tej poradni też nie słyszałam ale może nas lekarz tam wyśle bo w środę szczepienie a moja księżniczka nie chce się w ogóle obracać na boki a tym bardziej na brzuch także trochę mnie to martwi 🤔 Dupkę ma co prawda ciężką ale powinna chyba już próbować a jej najlepiej na pleckach i kropka 😁
Co do spotkania to następnym razem musi koniecznie być Malwinka Karolcia Nati i Ulcia - ale będzie zlot ha ha ha 😁 😁 😁 Już teraz było tłoczno a jak dojdzie jeszcze raz tyle to już w ogóle cyrk 😜 Tylko będziemy musiały znów znaleźć jakieś miejsce dla mnie i księżniczki bo karmiąca matka jestem hehehe. A to że Wam z jednej strony zazdroszczę to się powtarzać nie będę bo zanudzam 😁
Jutro ładna pogoda więc do południa pewnie na jakiś krótki spacer wyskoczę- Nati i Karolcia mieszkamy blisko siebie więc dać znać jak będziecie spacerować to dołączę 🙂 Albo ktokolwiek hehe- numer macie 🙂
Czekam aż mi sie pranie GABI wypierze, powieszę i lecę spać. Mąż nocka w pracy. Idę zjeść kolację bo umieram z głodu 😉
P.S. Renia byłam dzisiaj na spacerze z ciekawości zobaczyć lokalizację tej kamienicy gdzie mieszkasz także bardzo przyzwoicie hihi. No zobaczymy co właścicielka powie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka dziewuszki Martus szłas koło mnie i nie dałas znac przeciez mogłysmy sie spotkac chociaz na chwilke 😜 nastepnym razem daj znac 🙂Dzis ma byc w miare ładnie wiec korzystajcie bo jutro zapowiadaja deszcz masakra 🤪Po zatym u nas bez zmian mały przesypia nocki i jest ok 🙂Wiecie wczoraj wynalazłam sklep z ciuszkami dzis tam wejde bo patrzałam przez wystawe na babinbce obok apteki na rogu chyba nowy bo blisko mnie stale tam przechodze a nie widziałam piekne ciuszki czapeczki i rózne kompleciki dzis wejde zobaczy ceny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dzisiaj druga się melduję 😜 🙂 Dzień dobry kochane 🙂

Renia nie dałam znać bo byłam z mężem, nie chciałam Ci kłopotu robić byś wychodziła 🙂 Ale następnym razem dam znać 😉 Daj znać koniecznie jak ciuszki w tym sklepie 🙂 Jak ceny etc 😉 My lecimy na spacer bo jutro rzeczywiście pogorszenie pogody a miałam z mężem i Gabi jechać z nim na mecz...no ale to przełożymy w takim razie 🙂

Miłego dnia mamuśki 😉

P.S. Jakby któraś była na spacerze gdzieś blisko dajcie znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, ja dzisiaj mam jakiś paskudny humor, wszystko mnie wkurza a przede wszystkim mój mąż 😠 jak on jest nie domyślny, wogóle nie możemy si ezrozumieć, jak mnie to wkurza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
robimy dzisiaj grilla, przyjada moi bracia z dziewczyną a ja mam taki humor 😞 karol przygotouje w kuchni sałatki i pozmywał, nie wiem czemu to robi, czy chce w ten sposób przeprosic za swoje zachowanie czy co??? Ale nich robi, teraz ja posiedze przed kompem i koniec!!!
ach zobaczymy jak długo tak będzie między nami, najgorsze jest to że pewnie jak gości przyjadą to juz będzie dobrze a nie pogadamy o tym i nie wyjaśnimy sobie o co chodzi, o co nam chodzi i znowu zostanie to wszystko nie wyjaśnione. za chwilę będzie pewnie dobrze tylko że takie głupie odczucie mam, że nie możemy sie dogadać. Ach zresztąnie będę was zanudzać naszymi fochami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Weronis podajmy se rece bo ja tez mam kiepski nastrój od wczoraj z mezem nie gadam 😠Nie wiem o co mu chodzi ciagle cos i u nas to zawsze na weekend musimy sie posprzeczac 😠Teraz bedzie kompac Adaska bo jest mały juz spiacy ale pewnie wieczorem usiadziemy jak dzieci zasna i pogadamy powaznie bo nawet w tyg niema czasu on tylko praca ja spacery i sie mijamy mam nadzieje ze se wszystko wyjasnimy i ty tez Wercia bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Kochane...chyba dziś aura sprzyja sprzeczkom z mężami bo ja też rano okrzaniłam swojego! jechaliśmy o 10.00 na wieś do moich rodziców i chciałam wjechać na rynek po jakieś sandałki, a on po pół godzinie siedzenia w aucie z dzieckiem i dzwoni że mam przychodzić bo Elizka sie denerwuje 🤪 to po cholerę z dupą wlekł się za mną na rynek? przecież wiedział że to mój dzień "wolnego"...ale mnie wyprowadził z równowagi 🤪 powiedziałam że za tydzień jak wyjdę na miasto to stracę tyle kasy że pożałuje... 😮 faceci !!! także cały dzień przesiedziałąm na wsi, więc Niunia calutki dzień była na dworku- no i ciąg dalszy małego jedzenia u mojej Córeczki, chyba w poniedziałek wybiorę się do pediatry i na zważenie jej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziewczynki biedni ci nasi męzowie 😜Ja wczoraj tez chciałam se pochodzic po sklepach obejrzec jakis ciuszek na siebie to tylko zdazłyam wejsc na solarium i do Rossmana po mleczko i soczki i tel czy długo jeszcze?myslałam ze oszaleje bo ciagle szybko 😠Teraz se pije piwko ze soczkiem dzieci juz spia od 20tej wiec obejrze se jakiegos horrora na kompie bo lubie 😜to do jutra kobietki moje papa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobiety jak ktoras potrzebuje nutramigen to ktos chce sprzedac na e centrum takze mozecie zobaczyc 😉a u nas ok dzisiaj noc była ok tylko raz o 5 sie synus obudził a i dzien cały przespał takze odpukac 🙃Ewcia idziemy w poniedziałek do chirururga takze napisze po wizycie.Ide kompac małego pa miłego wieczorku zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też lubię horrory ha ha
Dzisiaj prawie się zgadałyśmy z Nati na spacer ale jakoś nie wyszło hehe 😜 Niby może jutro ale wątpliwe bo pogoda do dupy ma być. Ja się wczoraj z moim pokłóciłam, w sumie o pierdoły ale jednak. Wera, nie pisz nigdy że nie będziesz nas zanudzać Waszymi fochami- masz pisać jeśli m Ci to ulżyć ok?? 🙂 Mamy się wspierać wzajemnie także śmiało 😉 A z rozmową to też staram się od razu gadać żeby rozwiązać problem od razu ale faceci najlepiej chcą o tym zapomnieć i problemu nie widzą. Ech... Na Grudnióweczkach2010 tak się zwierzamy że nie macie pojęcia dziewczyny- wczoraj był temat facetów a dzisiaj u nas na forum także coś Ci faceci chyba z kosmosu się wzięli hehe. Lecę spać. Dobranoc mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny juz jest dobrze 🙂 pogadalismy o co nam chodzi i jest dobrze 🙂 jest u nas impreza, grilla mam trochę wypiłam i mam dobrze 🙂 więc moge głupoty pisać 🙂 jest ok mędzy mną a karolem 🙂 taceci zawazw będą inni niż my kobiet, oni poprostu nas nie rozmunieją i koniec 🙂 trzeba im tłumoaczyć jak krowie na rowie i albo zrozumieją albo nie 🙂 dobra spadam bo trzebva dotrzymać im towarzystwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Doberek Kochane 😉 ale dzisiaj przygnębiająca pogoda masakra! Dopiero zwleklismy się wszyscy z łóżka, a Malutka troszkę marudna....jak tu wyjść na spacer w taką aurę 😠 Wercia to dobrze że już wszystko dobrze, u mnie też...macie rację że facetowi to wszystko trzeba przedstawić czarno na białym no i że nie chcą za bardzo rozmawiać o problemach, ale ja nigdy nie daję za wygraną...he he 😜 to miłego dzionka Wam życzę pomimo deszczyku 😘 spadam na wspólna kawkę z mężulkiem.
P.S Martuś i Nati może jutro spotkanko ? (zależy od pogody co nie?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam w ta paskudna pogode my dzis bylismy w Agata Meble i kupilismy piękno duza szafe 🤪bo niestety w domu jak doszedł Adas było mało miejsca na ciuchy wiadomo jak to jest przy dzieciach jutro juz nam przywiozą 🤪Adas spi a męzulek idzie po 16tej z starszym synkiem do Akwarium niech sie wybiega mój urwisek w sali zabaw 😜Co wy tam porabiacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no trafiły Wam się zakupki w teki chłodny dzionek... 🙂 my przeszliśmy się do ratusza na loda i z powrotem do domku, teraz moje Skarby spią po obiakdu a ja baraszkuję po necie i czytam m.in o szczepieniu na pneumokoki....ponoć dla wczesniaków i dzieci z wagą urodzeniową poniżej 2500 jak moja Niunia mają mieć refundowaną szczepionkę ale nie wiadomo od kiedy, więc chyba muszę kupić sama 🥴
P.S mam na sprzedaż nowiutkie, beżowe spodnie z kokardą w pasie, w biodrach lekkie pumpy za 39 zł...rozmiar M (na mnie okazały się za duże) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 My byłyśmy na spacerku krótko bo niecałą godzinę. Malutka śpi już drugą godzinę w domu a wcześniej niecałą spała. Wstałyśmy dzisiaj o 9:30 🤪 Karolinka- jak jutro będzie bezdeszczowo i bezwietrznie to chętnie wyjdę na spacer 🙂 Renia, u nas jest w mieście jakieś Akwarium?? To masz w domu dzisiaj dwóch facetów mniej hehe. Wercia i Karolinka, super, że się pogodziłyście z mężami 🙂 Tak to już jest z tymi facetami 😜 Co do sprzedaży to ja bym chciała swoją sukienkę ślubną sprzedać ale nie wiem jak się za to zabrać... 😉
I nowość u nas- Gabi dzisiaj się przewróciła z plecków na brzuszek 🤪 🤪 Ale jestem z niej dumna 😁 🙂 🙂 🙂 No...lepiej późno niż wcale hehe. Nie wiem czy wieczorem zajrzę bo jest X-Factor i Przepis na Życie ale chyba jestem uzależniona więc pewnie na chwilę wejdę na brzucha 😜 Miłego wieczorku mamuśki 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska ja tez ogladam te programy co ty nie jestes sama 😜Jesli chodzi o horror to ogladalismy wczoraj film Pirania 🤪super polecam 😜Mój Adas cały dzien dzis prawie przespał chyba przez pogode my tez dzis wszyscy spalismy do 9tej 🤪.Jutro przywieza mi szafe nie moge sie doczekac ale bedziemy miec dom warjatów 😜 😜Rano ide na to badanie słuchu ze soba.Martus super ze Gabi juz sie sama przekreciła 🤪mój niestety jeszcze nie za to wcina chrupki ze nie moge nadazyc wiec chowam przed nim bo za duzo to nie zdrowo 🙂Od połowy tyg ma znów sie ocieplic.Ewcia a szłam niedawno z meżem koło ratusza to widziałm cie jak siedziałas i jadłas loda ale nie podchodziłam bo byłas z kims 😜Ide kąmpac małego bo moi chłopcy wracaja zaraz z sali zabaw chodz troszke miałam spokoju 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też oglądam x-factor i przepis bo Malutka już po kąpieli...my byliśmy ogólnie 4 godzinki dziś na dworku 🤪 RENIA na dole vzy na górze kupowałaś ta szafę??? tak pytam bo tam pracuję ! Martuś ja też chciałam sprzedać swoja suknię ślubna ale dałam spokój, bo chyba mało kto kupuje przechodzone...to papatki... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello 🙂 sprzedaż używanej sukni ślubnej nie jest takie proste, ja swoją ogłosiłam w dwóch internetowych komisach i raz dostałam maila z zapytaniem ale nic wiecej, teraz raczej każda chce mieć nowa kieckę, a nawet gdyby używana to rozmiar musi pasować i wogóle 🙂 więc jest bardzo ciężko 🙂 ja mam swoja suknie w szafie i tylko zajmuje miejsce, może kiedyś sie przydadzą te nasze kiecki na zrobienie sukienki dla naszych księżniczek na bal przebierańców 🙂
a wogóle dzisiaj pogoda tragiczna a ja na dodatek miałam takiego kaca jak nie wiem 🤢 dawno takiego nie miałam 😜 a jeszcze jechaliśmy na obiad do teściów więc masakra 😞 ale wypiłam red bula i jakoś lepiej ale przez cały dzień mnie muliło 😞 a wczoraj wieczorem jakby jakas opieka społeczna do nas weszła to normalnie patologia by była u nas 🙂 a zresztą nie piszę na forum bo jeszcze ktoś przeczyta i nas najda czy coś 🙂 dobra kończę na dzisiaj, jutro jak będzie ładna pogoda to się chyba przejdę do tesco i kupię Agatce kapelusik na lato bo mi sie podoba taki jeden 🙂 i może sobie coś bo mam kupon na 15zł taniej z F&F i cheerocke (czy jak to się pisze) ok to dobranoc dziewuszki moje drogie i do juterka pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się i lecę spać 🙂 Do jutra kochane 🙂
P.S. Renia daj znać jak po badaniu słuchu 🙂 A co do przekręcania to mały ma jeszcze czas- wszystko niech idzie swoim tempem bo tak jest zdrowo 😉 Ogólnie to Gabrysia dzisiaj całe popołudnie płakała, nie wiem co jej było, na wieczór dałam jej czopek a raczej mąż i śpi od 19:30 🙂 Pewnie te zęby...oby się szybko wybiły bo nie mogę patrzeć jak płacze 🤨 W tym tygodniu musimy się kochane zgadać na spacer 🙂
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam kobietki 🙂Ja ide na to badanie po 16tej bo nie mam z kim dzieci zostawic a wiec trzeba czekac za meżem 😜.Karolinko tak do góry kupywałam to ty tam pracujesz tak? 🙂Wiecie dzis ogólnie bedziemy miec przemeblowanie i uwaga mój Adas od dzis bedzie spał z braciszkiem w pokoju 🤪Juz przesypia nocki wiec nie bedzie go budzic a pokój musza dzielic we dwóch bo niestety mamy tlko 2 pokoje 🙂.Niech sie przyzwyczaja od małego bo potem było by cięzko chodz troszke sie boje bo zawsze go miałam na oku no cóz bede zagladac do niego i zobaczymy 🙂Pogoda dzis ma byc nie taka zła około17 stopni a jutro znów opady zapowiadali wiec dzis trzeba spacer zaliczyc potem do was zajrze miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Doberek Kochane 😘 Reniu to super że Twoi mali mężczyźni będą razem w pokoiku...ich męski świat he he 😁 ogladałyście wczoraj pogodę? ma być od końca tygodnia po 30 stopni...chyba w gatkach będziemy chodzić ha ha 😁 no to można będzie zaplanować spacerek, byle żebym znów nic nie przekręciła!!! 🤢 dobra zajrzę póżniej bo Elizka na macie mi tu marudzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzień dobry 🙂 To ja dzisiaj trzecia 😁
Oj skoro ma być tak gorąco to proponuję na spotkanie wybrać piątek 🤪 A my Karolinko, Natalko (mieszkamy blisko siebie)- możemy się spotkać wcześniej tylko dajcie znać 🙂 Renia- skoro malutki zasypia sam to pewnie, że może spać z bratem w pokój, dla Ciebie to będzie tylko kwestia przyzwyczajenia a dla Twoich chłopaków lepiej że szybciej się przyzwyczają 🙂 Idę uśpić małą bo marudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to już hehe- szybko zasnęła, co? 2 minuty 🤪 Swoją drogą była strasznie śpiąca 😉 My w środę na szczepienie i już mam stresa tym bardziej, że mąż do pracy rano więc będę musiała iść sama 🤨 No nic- oby nic nie czuła jak ostatnio 🙃 Renia daj znać po badaniu co i jak 🙂 A ta pogoda mnie wykończy bo jest tak niezdecydowana że to jest jakieś nieporozumienie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...