Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No hejka my po spacerku straszniw wieje wiec bylismy tylko godzinke.byłam na tym badaniu bo nie było nikogo a kolezanka poczekałam z chlopakami mi na dole i okazało sie ze nie słysze na lewe ucho 😞Jutro laryngolog stwierdzi co dalej tylko zebym aparatu nie nosiła najgorsze ze nikt nie :zna przyczyny 😞Adas własnie zjadł deserek i gada jak najety juz nie wychodze biore sie za porzadki musze po przegladac ciuchy w których nie chodzimy no i Adasiowi tez małe znów po odkładac bo tak strasznie szybko rosnie bede zagladac papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Renia, najgorsze, że przyczyny nie ma ...na razie nie martw się na zapas ok 😉 Będzie dobrze 🙂 My na spacer jak Rafi przyjdzie z pracy 🙂 A co do ciuszków to ja odłożyłam chyba już z 6-7 reklamówek dużych ha ha. Dzisiaj ta szafa przyjedzie więc będziecie mieli co robić hehe. Przemeblowanie robicie u maluchów w pokoju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzis bedzie u Kacperka wyrzucac stara szafe na to miejsce naraize przełozymy Kacperka łózko a Adasia na jego stare miejsce a taj jak Adas skoczy półtora roczku planujemy piętrowe 🙂W tym tyg maja wrócic własciciele wiec juz cos powinnam sie dowiedziec o mieszkanu to dam ci Martus znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie melduje po godzinnym spacerku 🙂 dziwna ta pogoda, raz wieje raz słońce- masakra...Renia nie przejmuj się będzie dobrze zobaczysz- grunt to nie martwić się na zapas 😉 ja też troszkę niedosłyszę i ostatnio mąż płukał mi uszy, ale nic nie dało na dodatek wciaz mi zalegają...ale nie zdecyduje sie na wizyte u lekarza...dlatego jestem z Ciebie dumna Reniu że byłaś na badaniu ☺️ ja po powrocie meza z pracy musze jechac na zakupki do tesco wiec zajrze później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze cos mi pomoze na te ucho jutro sie dowiem 🙂Mój mały lezy w łózeczku ale dzis strasznie marudzi powiesił mu Kacperek jakas zabawke i gada se do niej 🙂Zaraz go uspie bo niespi od11ej to i tak długo bo raczej co 2 godz jeszcze chodzi spac 🙂Mój Kacperek miał czyszczone ucho i mówił ze go bolało ale ja nie mam tego korka bo zagladała i nie wie od czego zobaczymy macie racje nie bede sie martwic na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to fajnie- ja uwielbiam przemeblowania 🤪
O to dobrze, że właściciele będą niedlugo bo nie wiem co robić 🤔 Nie lubię jak nie wiem na czym stoję. Jeśli u Ciebie nie da rady to muszę szukać czegoś innego bo tutaj nie wytrzymam- chłopak nad pokoikiem małej ciągle gra techno i cały sufit chodzi...byliśmy zwrócić uwagę ale on swoje, ponoć był w poprawczaku, nie uczy się, nie pracuje- patologia po prostu 😠 Musimy więc zmienić adres ha ha. A tutaj mamy aż 3 miesiące wypowiedzenia. Czekam na męża, zjemy obiad i lecimy na jakiś spacer. Tylko problem znów jak ubrać malutką... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko ja chodze do Kasperczak do Medixu konkretna babeczka 🙂Martus mój miał body cienka bluzke i bluze ale ten wiatr jest zdradliwy.Jesli chodz o tego sasiada to współczuje unas nikt taki nie mieszka bo własciciele wybieraja tu ludzi raczej normalnych 🙂Mój mały dopiero zasnoł no i juz szafe przywiezli 🤪Teraz czekam za mezem do 16tej jak wróci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu jednak ruch, że hej 😜 A ja coraz bardziej czuję się jak wieloryb albo humbak 😉 Weekend spędziłam w Poznaniu u siostry, zaliczyłam sobotę na Malcie i opaliłam się na oliwkowo - w H&M jest już sporo przecenionych ciuszków dla dzieci, więc już coś tam kupiłam. W tym tygodniu mam zamiar zamówić już łóżeczko i mebelki do pokoju Maleństwa. A wózek ma zamiar wybrać mój narzeczony i zobaczę go dopiero, jak wrócę z Małym ze szpitala...taki pomysłowy człowieczek z niego 😉
Weronika, ale masz fajnie, że w ogródku możesz zrobić grilla...też bym tak chciała, ale na balkonie nie ma szans...Sąsiad kiedyś próbował, to od razu było zamieszanie...Jedynie, co mogę u siebie zrobić to rybkę z grilla elektrycznego 😜
Malwina, jak Ci poszedł egzamin z prawa pracy??Jakbyś potrzebowała pomocy, to daj znać, chętnie pomogę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu troszkę Ci zazdroszczę baraszkowania po galerii...mnie mąż dopiero zabierze w czerwcu do Manufaktury i galerii bo mam urodziny, bo teraz nie mamy czasu na wyjazd, więc czekam niecierpliwie 😞
Właśnie oglądam "barwy..." i sączę winko...tak długo nie piłam alkoholu, że teraz wystarcza mi niewielka ilość do szczęścia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolina36tydz napisał(a):
Asiu troszkę Ci zazdroszczę baraszkowania po galerii...mnie mąż dopiero zabierze w czerwcu do Manufaktury i galerii bo mam urodziny, bo teraz nie mamy czasu na wyjazd, więc czekam niecierpliwie 😞
Właśnie oglądam "barwy..." i sączę winko...tak długo nie piłam alkoholu, że teraz wystarcza mi niewielka ilość do szczęścia 😁


Karolina, a ja Ci zazdroszczę tego winka...od czasu do czasu pociągnę łyczek, ale to nie to samo, co lampka winka przed telewizorkiem 😜 Ale cóż, jeszcze trochę się pomęczę i też będę sączyć 😉 Może kiedyś posączymy razem?? Ciesz się, że pojedziecie w czerwcu, bo już większe wyprzedaże będą...teraz można już znaleźć -30%, a w Carry -50%, więc powoli się zaczyna. A sobie też zafundowałam 2 letnie sukienki na te upały. Jedną kupiłam w Zarze za 50 PLN przecenioną ze 250, bo miała uszkodzony zamek, ale to się wszyje. A drugą malinową odcinaną pod biustem do kolanka za 45 PLN w H&M...w ogóle super są ciuszki letnie, dla dzieciaczków też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z pewnością posączymy razem winko... 😜 już niedługo będziesz mieć dzieciaczka przy sobie, a winko będzie wielkim odprężeniem po całym dniu 🙂 a może przyjdziesz na spotkanie z Nami, bo widzisz mnie ostatnie omineło bo pokręciłam terminy he he...będziemy mogły na żywo podziwiać Twój brzuszek 😁 no tak zapomniałam że to przeceny powoli się zaczynają, więc tym bardziej będę czekać czerwca 😜 wyprawiam urodzinki razem z moim tata bo urodziliśmy się 13 czerwca a dzień po naszych urodzinach moja Elizka ma imieniny, wiec imprezka 3 solenizantów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂po całym dniu zagladam do was i zdam relacje od chirurga otoz mały nie miał pepowiny pepkowej jak podejrzewała pani doktor tylko ziarniaka a jest to taka kuleczka wczerwona w srodku pepuszka w ktorej jest stan zapalny i sa takie naczynka ktore dostawaja sie do brzuszka i tworza stan zapalny i on jest bardzo niebezpieczny bo moze nawet dojsc do zapalenia najadłam sie dzisiaj strachu ze hej 🤪ale ucieli mu ta kuleczke i idziemy w srode na kontrole ale dzisiaj juz było lepiej po południu był spokojny i nawet sam zasypiał bez lulania 😉pan doktor powiedział ze to nie musiała byc wcale kolka bo ten pepek mógł go tak bolec no i stwierdził po co przyjezdzaja połozne skoro nie widza czegos takiego ☺️masakra mowie wam ale juz mysle ze bedzie dobrze w pore zareagowała pani doktor bo tak to czekał by nas szpital 🥴a my szykujemy po wolutku chrzciny mamy 18 czerwca i dzisiaj kupiłam małemy sliczny biały garniturek takze słodko wyglada;dobra uciekam spac bo mam za duzo wrazen jak na jeden dzien zajrze jutro bo pogoda ma byc do kitu takze chyba nici ze spacerku 😠dobranoc kobietki i zycze miłego wieczorku i spokojnej nocy pa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się melduję i uciekam spać bo jakoś ta pogoda działa na mnie usypiająco 😜 Sączę Karmi- lepszy rydz niż nic hehe. Ostatnio jednak pozwoliłam sobie na piwo ze sokiem z dziewczynami tylko szkoda że nie mogłam dłużej posiedzieć ale malutka marudziła. Musimy zrobić ten wypad same bez dzieci kiedyś wieczorkiem. Co do tańców to ja odpadam bo jakoś na trzeźwo nie umiem tańczyć a u mnie góra jedno piwo bo karmię jeszcze...I mam kryzys w związku z tym..nikt nie może mi pomóc 🤨 😞 Ech...Dobranoc kochane 🙂 P.S.Asiu cieszę się, ze jesteś, już myślałam, że o nas zapomniałaś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, ja nie mam ogródka, grilla mieliśmy na balkonie 🙂 oczywiście grill elektryczny bo innego u nas nie można robić 😞 u nas nie ma problemu z hałasem czy coś, bo latem to tutaj wieczorami i nocami jest głośno bo wszyscy dookoła imprezują w domach czy na balkonach, w tamtym roku we wakacje to mnie to denerwowało bo byłam w ciąży i mnie często głowa bolała i jak tak sie darli niektórzy w nocy to myślalam że zaraz policję na nich naślę albo sama ich zadźgam nożem 🙂 a teraz sami hałasujemy ale z umiarem 🙂 no powiem Wam że fajnie jest sie napić lampki wina po ciężkim dniu, można naprawdę sie odprężyć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WERCIA wszystkeigo najlepszego z okazji imieninek, przede wszystkim zdróka dla Ciebie i Twojej rodzinki 😘 Martuś co do Twojego "kryzysu" zapraszam na wspólny spacerek i pogawędkę, ponoć umiem "słuchać" ludzi więc z pewnością coś zaradzimy i bedzie Ci troszkę lżej na duszy 😉
Pogoda po raz kolejny niezdecydowana więc czekam za mężem jak wróci z pracy i dopiero popołudniu wyjdziemy na spacerek! Oj powiem Wam Babeczki że uzależniłam się od tego forum, choć nie mogę się doczekać jak pogadam z Wami na żywo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj cisza...czyżby każda mamusia była juz na spacerku? to ja też spadam robić obiadek, mam dziś ochotę na kurczaka w sosie śmietanowo-pieczarkowym...mniam 😜 a jak dziewczyny z wasz a wag a po porodzie? ja od tygodnia robię po 200 brzuszków profilaktycznie..hehe...żeby fałdka się nie zrobiła, bo wiadomo niedługo urlop 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Dawno sie nie odzywalam z braku czasu, ale wchodze i czytam Was regularnie.
Moja mała Natalii miala juz pierwsze szczepienie i zniosła je naprawde dzielnie. Przy ukłuciu nawet nie zapłakała, wiec jestem z niej baaaaardzo dumna. Poza tym kompletnie mnie nie słucha, kłade ja na boczku (bo niestety zdaza jej sie ulewać), budze się leży na pleckach, głowa w druga stronę itd... No ale ciesze się że układa sie jak sama chce.
Poza tym jest bardzo absorbujaca, ale troszke poczytałam wstecz i ostatnio Wasze maluchy tez były marudne.
Dzisiaj za to spi jak aniołek więc mam chwilke żeby napisać. Ta pogoda tylko beznadziejna, co chce wyjśc na spacer to sie chmurzy.
Karmie już niestety butelka, ale sa zalety 🙂. Tyle tylko że malutka ostatnio zaczyna sie delektowac i jak wcześniej wciągała butelke w 10 minut to teraz bawi sie 40 🙂, potem odbijanie itd.. i cały dzien mija, w wolnej chwili moge cos zjeść, ale za to waga juz z przed ciąży. 🤪
Weroniczko wszystkiego dobrego z okazjii imienin i pozdrawiam Was wszystkie serecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wercia, duuuużo wszelakich życiowych przyjemności z okazji imienin 😉! Dobrze, że o nich napisałaś, bo mam taki beznadziejny kalendarz, w którym nie ma imienin. Zresztą nawet Boże Narodzenie ani Wielkanoc nie są zaznaczone 🙂
Miałam parę stron do nadrobienia w czytaniu Was i tyle chciałam napisać, tyle skomentować, ale jak doszłam do ostatniej strony to już nic nie wiedziałam 😉 Dlatego najlepiej się rozmawia na żywo. Martuś, do Ciebie akurat mam numer (i do Werci i do Uli też, szkoda że do Reni ostatnio nie wzięłam. A w ogóle Renia - następnym razem jak mnie zobaczysz to podchodź 🙂 Jeśli byłam z dziewczyną - to kumpela, jeśli z chłopakiem - to mój Karol 🙂) No w każdym razie Martuś, jakbyście się gdzieś umawiały z Natalą i Karoliną to mi napisz, bo chętnie do Was dołączę jak mnie zechcecie 😉 Bo ja dosłownie łaknę towarzystwa 😉! Jak Karol pracuje, to tylko te spacery są dla mnie jakąś odskocznią od domu i monotonii, a jakby były jeszcze w Waszym sympatycznym towarzystwie, to w ogóle super. Także jak któraś ma tylko chwilkę, to ja chętnie dołączę do spacerku, tylko piszcie na komórę, bo na brzuszka ostatnio co parę dni wchodzę.
A w ogóle śmiać mi się chciało jak przedwczoraj pisałyście o kłótniach ze swoimi facetami 🙂 Bo my też się pożarliśmy, aż mojemu pierścionkiem zaręczynowym rzuciłam 😉 Ale już ok. Także taki jakiś niesprzyjający układ planet dla związków musiał wtedy być, hehehehe 😉
Ale się to nasze grono powiększyło: Marta, Wera, Karolcia, Renia, Malwinka, Natalia, Ania, Ula i ja. No i Asia doszła, fajnie 🙂 Kogoś pominęłam? Jak tak to mnie tu strofować za zaniedbanie 😉! A tak się spokojnie nasze forum zaczynało 🙂 Także trzeba się w końcu poznać w całości, łącznie z naszą nową ciężaróweczką 🙂 Wymyślcie jakiś termin! Ja - jak zwykle elastyczna 🙂
PS. Wandzia od wczoraj sama trzyma butelkę do picia i do mleczka 🤪 A dzisiaj kupiliśmy niekapek i będziemy testować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak zwykle nasza Ewcia się rozpisała 🙂
Moje dziecko śpi od 19:30 także wstawiłam jej pranie i pozmywałam. Teraz mam czas dla siebie. Z mężem znów się pokłóciłam i za Chiny się do niego nie odezwę bo przegiął...No nic- jestem silna bo mi moja kruszyna dużo jej daje 🙂 Renia pisała że kończy remont w pokoiku u chłopaczków i zajrzy jutro. Dzisiaj pewnie już nikogo nie będzie. Cieszę się, że pomimo tylu obowiązków potraficie zajrzeć na brzucha 😉 Dla wszystkich po oklasku ode mnie hehe. A jutro szczepienie....już mi się płakać chce 😞 Zobaczymy ile moje maleństwo waży bo ostatnio się ważyliśmy 28 marca i miała 7 kg. Miłego wieczorku 🙂 Buźka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje kobietki jeden dzien mnie nie było no i normalnie az głupio bo zawsze wchodze chociaz raz dziennne tu do was 😜Pewnie mi bateria znów badnie ja juz po przeróbkach w pokoju synus przespał z braciszkiem cała noc 😜Mówiłam juz Martusi mój mały juz sie przewraca na boczki a raz zdarzło sie ze kulnoł sie na brzuszek 🤪.Wiecie w bujaczku juz go zapinam bo tak go nie zapinałam ale zaczoł nam sie podnosic i to wszystko w ciagu dwóch dni:woohoo 😁zis ma byc ładnie wiec musze zaliczyc spacerek 🙂Potem do was zajrze bo ma wpasc kolezanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...