Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak patrze na zdjecia swojego brzuchola, to nie chce mi sie wierzyć ze jest juz taki duzy 🙂 a niedawno był taki malutki 🙂 Już sobie wyobrażam jakiego bęca będę miała pod konieć ciąży 🙂

A jak tam dziewczynki u was sprawa rozstępów??
Dzisiaj zauważyłam malutkie kreseczki na biodrach, ale tam juz miałam wcześniej 🙂 Po prostu przedłużyły się stare 🙂 No i na piersiach mam, ale też już wcześniej miałam - na szczęście nie ma nowych 🙂 🙂
Najważniejsze, że nie ma na brzuchu. Na tym najbardziej mi zależało, no ale wszystko przede mna 🙂 Ale myslę, że na brzuchu nie będę miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wejdz na stronke www.imageshack.us i tam juz bedziesz miała opisane jak zmniejszyc fotke - moija fotka ma o ile dobrze pamietam 320x240 (do wyboru w opcjach), później masz linki do udostępnienia swojego obrazu i wybierasz "kod alt forum" i jak piszesz post, wklejasz ten kod, wyslij wiadomość i gotowe. Na pocieszenie ci powiem że ja tez nie jestem biegła w tych sprawach, ale jak ja dałam rade, to ty napewno też 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja narazie niemam od poczatku ciazy sie smarowalam oliwka bambino,a od 3 m-ca kremem przeciw rozstepom Perfecta mama,i narazie niemam,ale tak jak mowi Olusiaaa to jest genetyczne,wiec zobaczymy co bedzie dalej mojej siostrze choc sie cala ciaze smarowala wyszly w ostatnim tyg ale na tylku dobrze ze nie na brzuchu 🙂!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na poczatku smarowałam się oliwka dla dzieci, ale była troche za tłusta, wiec w rossmanie zaopatrzyłam sie w oliwke dla ciężarówek i jest rzadsza od tej zwykłej, a teraz mam krem na rozstepy tez z rossmana - takie przez niego firmowane. Głównie na brzuchu zależy mi żeby nie był brzydki, bo zawsze był moja duma 🙂 🙂, na reszcze juz miałam, wiec nie ubolewam tak nad ewentualnymi nowymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Dziewczyny 🙂 🙂 Kurcze pare dni człowieka nie ma a do czytania 15 stron 😉 🙂 🙂 🙂
Kama współczuję ale bądź dzielna dziewczyny maja rację czas bardzo szybko zleci ...
Lusiu brzusio cudny i niech rośnie bo przynajmniej wiadomo, że dzidzia tez się powiększa 🙂 A co do tego usg ciesze się, że udało ci się załatwić i bez zastanowienia bierz z echem serduszka 🙂 🙂
Irka buciczki sa poprostu boskie, chyba sama zamówię takie 😉
A jak pogoda dziewczynki u Was??? bO u mnie słonneczko może si wychyli za tego zachmurzonego nieba...hmmmm poza tym leniwa dzisiaj jestem i nie mam ochoty na nic moze później to się zmieni... My dla Córeczki jeszcze nie kupowalismy rzeczy typu wózek czy łóżeczko oczywiście juz upatzrylismy sobie ale jeszcze sie wstrzymujemy, ciuszków to mam juz całą duża reklamówkę 🙂 🙂 i tak powoli dokupuję nowe 🙂 🙂
Co do rozstępów to na szczęście nie dostaje ich bynajmniej na brzuszku bo na piersiach to mam stare 😉 🙂 lece zjeść śniadanko a później wielka nuda miłego dzionka zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki witam nową mamuśkę

LUSIU ale fajne zdjęcie taki fajny brzuszek jak piłeczka 😁

IRKA buciki są urocze to fakt a cena bardzo przyjazna 🤪

ja ogólnie to rozstępów nie mam n samym początku ciąży mi tylko strasznie wyszły na piersiach jak bym jakąś operację robiła ale spodziewałam się tego przy biuście 90 D a teraz troszkę większy brzuch smaruję kremem na rozstępy pharmaceris i jest ok

KAMA już minął jeden dzień zobaczysz jak to zleci będziemy cię wspierać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Ale natrzaskałyście przez weekend nowych stron 😲
My mieliśmy bardzo intensywny weekend - w sobotę ślub ze chrzcinami, które w związku z katastrofą pod Smoleńskiem miały raczej atmosferę stypy. Wczoraj byliśmy z mężem na Placu Piłsudskiego i pod Pałacem Prezydenckim. W wielu rzeczach nie zgadzaliśmy się z Prezydentem, ale jakoś uznaliśmy, że nie możemy tam nie być w ten dzień. Byłam naprawdę pod wrażeniem tłumów i tego poczucia bycia razem, zupełnie jak po śmierci Papieża. Mam tylko nadzieję, że tym razem wystarczy nam tej jedności na trochę dłużej, a nie tak ja zwykle tylko do końca żałoby.

No a po południu dopadło mnie jakieś paskudne zatrucie i do połowy nocy skręcałam się z bólu. Teraz już trochę lepiej, ale jeszcze nadal żołądek boli, więc przestawiłam się na dziś na suchary bezcukrowe. W tej mojej diecie nie są najbardziej wskazane, ale z dwojga złego wolę je jeść i nie głodzić Małego. Odwołali mi dzisiejszą wizytę u endokrynologa, miałam się przy okazji dowiedzieć co robić w takich sytuacjach. Nie wiecie, dziewczyny, co nam wolno brać na zatrucie? W aptece wczoraj polecili no-spa, ale w ogóle mi nie pomogło i loperamid w przypadku mega biegunki, ale go w końcu nie wzięłam, bo to jest tylko korek na biegunkę i żołądka jako takiego nie leczy.
A dziś zaczynamy szkołę rodzenia, więc będę w świetnej formie 😉 Do tego jeszcze jutro rano wizyta w poradni cukrzycowej patologii ciąży - mam tylko nadzieję, że po tym zatruciu mnie nie zatrzymają w szpitalu na badania, bo podobno często lubią zostawić na kilka dni nawet bez wyraźnego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam drogie koleżanki 😉
Lusiu brzuszek masz faktycznie duży i taki okrąglutki 😉
Irka skarpeteczki boskie!!!!!! Zresztą chyba jak wszystko dla takich maluszków 😉 My z mężem w sobotę zakupiliśmy już wanienkę i karuzelę z pozytywką na łóżeczko. A na allegro zamówiliśmy żółty przewijak z królikiem bugsem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=980623545 i zasłonki do pokoju małej http://www.allegro.pl/show_item.php?item=985988256 (wzór 34, bo kupiliśmy łóżeczko z taką samą pościelą od tego samego sprzedawcy, więc będą pasować do całości).

Co do rozstępów to ja od 3 miesiąca ciąży używam balsamu Perfecta Mama i jak narazie nie mam na brzuszku ani jednego rozstępu, ale zobaczymy jak będzie do końca. Jedyne co, to na samym początku ciąży, kiedy biust najbardziej mi rósł, to pojawiły się na nim takie bardzo jasne prążki, które widać dopiero jak się naciągnie skórę, więc nie jest źle, bo normalnie ich nie widać. Słyszałam, że nawet jeśli kobieta całą ciążę nie ma rozstępów na brzuszku, to pod koniec ciąży, gdy brzuch obniża się do porodu mogą się one pojawić na boczkach z powodu znacznego naciągnięcia skóry wywołanego tym obniżeniem. Także wszystko przed nami 😜

Aniulka niestety nie widać twojego zdjęcia. Musisz spróbować jeszcze raz 😉

Ja dzisiaj wybieram się do mojego gina na wizytkę, ale nie będę mieć USG, tylko zwykłe badanie i lekarz będzie interpretował moje wyniki z krzywej cukrowej. Mam nadzieję, że nie umyśli sobie powtórzenia badania z 75g...

Kama każdy następny dzień zbliża cię do spotkania z ukochanym więc głowa do góry 😘 😘 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje EDYTKA ja kupowałm pościel z łóżeczkiem u tego samego producenta tylko wzór nr 2 z tego względu że nie wiem co to będzie więc jest i żółte i niebieskie problem z głowy ale twój wzór też mi się podoba a zasłonki też będę kupować w tym samym kolorze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...