Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale naskrobalyscie stron hehe... nie bylo mnie 2 godz a tu 14 str 🙂 Ja kupuje ciuszki na 62 mniejszych niemam,bo tak po pierwsze szybko z nich wyrosnie,a po drugie lekarz powiedzial mi ze maly bedzie dlugi!!!A nawet sie ograniczam z tymi na 62 bo juz ich troszke mam i teraz kupuje wieksze 🙂 Anulka wspolczuje Ci,ze rodzice chca ci kupic wozek i ty niemasz nic dfo powiedzenia,rozumiem jakby go wybrali razem z toba bo przeciez on ma sie tobie podobac,a nie im!!A pozatym oni mieli juz swoje 5 minut zeby swoim dzieciom pokupic rzeczy!! A teraz twoja kolej,a pozatym jak moze ci ktos powiedziec,ze lozeczko jest nie ladni i kolor poscieli tez-wspolczoje naprawde 😞Dobrze,ze moi sie nie wtracaja,zreszta mojej mamie sie wszystko podoba,a pozatym to my mamy miec frajde i przyjemnosc z kupowania 🙂 Lusiu dobrze ze sie zdecydowalas na to echo lepiej sie upewnic i miec sumienie spokojne tym bardziej ze to NFZ. Olusiuu wszystkiego njlepszego 😎 Kama wydaje mi sie ze masz lekko podwyzszony ten cukier,ale nie martw sie bedzie ok 🙂Ja tez musze powtorzyc to badani,ale tak za 2 tyg i mam tez nadzieje ze bedzie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko wczoraj mowilam do meza ze szkoda ze nie kupilismy tego kombinezonu z Kubusiem,a on na to szkoda ktos nas ubiegl 😞Hehe a to TY... 😘 Lusia wyprawka sliczna tez juz ja kiedys ogladalam i mialam na nia chec,ale wczoraj siostra mi powiedziala,ze tam gdzie jezdzi po towar widziala podobna ale sklada sie z 10 elementow i kosztuje 51 zl w hurcie czyli bardziej mi sie ta oplaca kupic 🙂 Olusiaa ja place za wszystkie badania bo chodze prywatnie,wiec to sa prywatne skierowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki edytko 🙂mysle ze mam za wysoki ten poziom ale ostatecznie poczekam na interpretacje gina 🙂no i od dzis jem bardziej rozsadnie 😉).....
dziewczynki ciuszki cudenka 🙂))ja zaczelam od rozmiaru 56 i wzwyz 🙂bo jak wiktor ma zamiar byc taki duzy jak moj brzusio to az sie boje heheehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety też muszę płacić za wszystkie badania. Jedynym wyjściem byłoby pójść ze skierowaniem od gina do mojego lekarza rodzinnego i on wystawiłby mi skierowanie na recepcie. Wtedy nie musiałabym płacić. Ale jakoś nie uśmiecha mi się wysiadywanie w dłuuuugich kolejkach wśród przeziębionych ludzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zobaczcie to jakie cudne,kupilabym ale niestety wczoraj za bardzo nadszarpnelam nasz budzet,i maz mi powiedzial ze limit na ten miesiac sie wyczerpal 😞 http://www.allegro.pl/item964579213_pajac_disney_kubus_puchatek_pooh_r_62_promocja.html Chyba ze uda mi sie go jakos przeblagac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz już nie płacę, ale na początku płaciłam, bo mi się nie chciało jeździć na drugi koniec miasta, żeby skorzystać z abonamentu który nam zafundował pracodawca.
Ale nawet teraz widzę, że nie ze wszystkim opłaca się jeździć, np. badanie moczu mam pod nosem za 7 zł, a żeby zrobić je za darmo, muszę stracić ze 3 godziny i prawie 6 zł wydać na bilety w obie strony 😉
Nie wiem tak do końca, jak jest z tym płaceniem, ostatnio było w gazecie dosyć głośno o tym, że nam ciężarnym się należy darmowe leczenie i badania ciążowe nawet jak nie jesteśmy ubezpieczone, ale większość przychodni tego nie przestrzega i wymaga ubezpieczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka pajac the best 😉 Zresztą chyba jak wszystko z Disneya hihi 😜 A tak z innej beczki to nie pamiętam, czy już wam przesyłałam tą stronkę z wyprawką, więc wysyłam jeszcze raz 😉
http://www.e-kubraczek.pl/all/pliki/wyprawka_dla_dziecka-www.e-kubraczek.pl.pdf
Jest dużo przydatnych porad 😉 Mnie napewno przyda się w pakowaniu torby do szpitala.
Kama dzięki za oklask 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu macie kombinezonik dla dziewczynki od tej samej babki co zamowila Edytka jest tez swietny,no ale rozowy 😞Szkoda ze nie inny kolor http://www.allegro.pl/item991299486_odlotowy_pajac_disney_cudenko_z_paryza.html O matko boska Edyta ile tego wszystkiego potrzeba 🥴 Jak doczytam do konca to pewnie ogranicze sie do polowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...