Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lusiu nawet tak nie myśl, że jesteś wyrodną matką!!!! Przecież widać, że troszczysz się o swojego maluszka!!! Martwisz się o jego zdrowie, więc to o czymś świadczy!!! A wątpliwości i niepewność to normalka, wkońcu tak jak mówiły dziewczyny, to nasze pierwsze dziecko i mamy prawo obawiać się, czy podołamy obowiązkom...Ja na początku też miałam takie obawy, które powoli zniknęły m.in. dzięki temu, że miałam ostatnio częsty kontakt z noworodkami i chyba się oswoiłam 😉 Przyglądałam się mamusiom, które wykonywały tak "przerażające" nas na początku obowiązki jak np. kąpanie malca i powiem wam, że wcale nie jest to tak trudne jak może się wydawać 😜 Także myślę, że podołamy bez problemu, pomoże nam w tym bezgraniczna miłość do naszych szkrabków 🙂
Ja teraz szczerze powiem, że jedyne czego się boję, to poród...Myśl o nim naprawdę mnie przeraża 😞 A z wychowaniem myślę, że jakoś sobie poradzę 😜
Irka zdjęcie śliczne, wyglądasz kwitnąco 🙂 A brzusio superowy 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieki dziewczynki za mile slowa 🙂Macie za to po po oklasku 🙂 Lusiu napewno nie jestes wyrodna matka nawet tak nie mysl 😠 Wszystkie mamy takie same mysli jak ty i to jest normalne,wszystko przyjdzie z czasem 🙂Ja chociaz mialam stycznosc z niemowletami to tez sie boje jak dam temu wszystkiemu rade 🙂tamte dzieciaczki nie byly moje i nie musialam myslec co bedzie jak zachoruje itp...A przy swoim przeraza a nawet ostatnio przerasta mnie mysl czy ja bede wiedziala jak sie nim zajac,jak go trzymac,kapac zeby mu nie zrobic krzywdy,a co dopiero skad bede wiedziec jakie sa objawy choroby 😞 Ale mysle,ze jak wezniemy naszego szkraba w ramiona to wydaje mi sie ze ten instynkt macierzynski przyjdzie wraz z urodzeniem malenstwa!!przynajmniej ja tak sobie tlumacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
IRKA wyglądasz naprawdę swietnie tylko ci piłeczka rośnie nic w boczki nie idzie super

LUSIU nie jesteś wyrodną matką to są tylko pierwsze podświadome objawy przyjścia na świat dzidzi praktycznie każda z nas tak ma

ANN szybkiego powrotu do zdrowia żczę i współczuję ci że taka ładna pogoda się robi a ty walczysz z tym przeziębieniem mąż cię nauczy rodzić a może sam za ciebie urodzi niunie jak się uda także nic straconego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDYTKO popieram cię nie ma co się martić o wychowanie maluszka jakoś to będzie pierwszy raz będzie trudny a potem to już wejdzie w krew kąpanie, przewijanie itp. przecież będziemy bardzo ostrożne przy tych czynnościach bo nikt nie chce zrobić krzywdy swojemu maleńśtwu ja już nie mogę się doczekać kiedy urodzę to tak długo się ciągnie oh jej .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam dzisiaj okropny dzień, dopadły mnie takie smuty, ze szkoda słów, ale teraz juz dobrze 🙂
Dzięki za miłe słowa, ale czasami coś tak człowieka męczy, że ma same pytania....

Dzisiaj pogoda piękna, ale było krótkotrwałe załamanie i deszczyk, ale teraz znowu pięknie świeci słoneczko 🙂 🙂

Napewno nasze maluchy będą super wychowywane i damy radę ze wszystkim 🙂 Nie my pierwsze i nie ostatnie 🙂

Ja Kama skończyłam 28, więc już też do najmłodszych nie należe hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to zaczynamy licytację może będę najmłodsza ja mam 23 w kwietniu skączyłam zapraszam resztę przyznajemy się ale nie martwcie się kobietki jesteście bardziej doświadczone może nie w sprawach macierzyńskich bo jak narazie idziemy łeb w łeb ale w innych sprawach życiowych 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej buziaczkaa 🙂)ja mam juz wiekszosc rzeczy 🙂)zostalo mi tylko materacyk do lozeczka,posciel i pieluszki tetrowe 😉mam juz upatrzone zapisane na karteczce i tylko zamawiac ale czekam na kaske 😉poza tym reszta jest 🙂no jeszcze kosmetyki do pielegnacji musze kupic ale narazie sie wstrzymam bo nie wiem czy kupowac oilatum czy jakies inne,moze pojde po sasiedzku do niemiec bo tam tez sa fajne z firmy bubchien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez laseczki nie jestem najmlodsza na poczatku maja skoncze 27 😞No ale coz takie zycie hehe.... Lusiu dobrze ze juz Ci przeszly smuty,najwazniejsze to sie nie dolowac i patrzec pozytywnie w przyszlosc 🙂A chyba sie zaraz wybierzemy na lody bo mam na nie taka chcice,ze juz nie moge sobie dac rady ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama, Lusia, o Wy stare kobiety!
To co ja mam powiedzieć??? Niedługo mi stuknie 38 i wg nomenklatury szpitalnej jestem "starą pierworódką" 😉 Lekarz wywraca oczy na zewnątrz, że mu się taki egzemplarz trafił do prowadzenia, ale przecież pomijając różne uciążliwości jak ta cukrzyca, czy za wysokie tętno, jak do tej pory wszystko jest w porządku 🤪
Zresztą mam sporo koleżanek, które rodziły pierwsze dziecko w podobnym wieku i u żadnej się nie sprawdziły stereotypy o ciążach strasznie zagrożonych z powodu wieku matki. Powiem Wam nawet, że obecnie jestem zdrowsza niż byłam 10 lat temu, bo różne sprawy mi się w międzyczasie ustabilizowały. Nie ma reguły. Tylko noce jest mi trudniej zarywać niż kiedyś i to może być nie lada problem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...