Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja to bym się nie pokazała nikomu na oczy w takim szlafroczku, chyba ze dłuuuuugo, dłuuuuugo po porodzie, coby odzyskać dawne kształty 😉

właśnie opowiadałam swojemu o łóżeczkach i pościelach, ale on jest tak śpiący, że nawet mnie nie słuchal i dalej poszedł lupciać....ach ci faceci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TAK I JESZCZE KOSETYCZKE ŚĆIĄGNĄ...JAKAS MASECZKA CZY CUŚ 😉

EDYTKA TO TY JUZ NIE DLUGO 🤪 CZEWIEC JUZ TUŻ TUŻ 🙂 NIE BÓJ SIĘ...BIERZ PRZYKŁAD ZE MNIE 🙂 JA SIE WOGOLE PORODU NIE BOJE 🙂 ... NIE WIEM MOZE DLATEGO ZE DLUGO SIE STARALISMY O DZIDZIE I PIERWSZĄ CIĄŻE STRACILIŚMY...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też straciłam pierwszą ciążę, a w drugą zaszłam po miesiącu od zabiegu i też na początku miałam plamienia. Także to też jest nasza ukochana i wyczekiwana dzidzia, ale mimo wszystko jestem przerażona samym aktem porodu. Nie wiem czy wytrzymam ten ból...Bo wychowaniem się nie martwię wcale 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam fajny i niedrogi szlafroczek 🙂 Idealny na lato, bo te frotowe byłyby stanowczo za grube...
http://allegro.pl/item1010873242_ks_28d_komplet_bawelna_koszula_szlafrok_xl_xxl.html
Co myślicie?? Ja się chyba skuszę...Tylko ten rozmiar XL mnie przeraża 😞 Ale tylko w ten się zmieszczę z brzuszkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://moda.allegro.pl/item989859668_koszula_szlafrok_roz_l_xl_na_prezent_seledyn.html
albo raczej nad takim zestawem http://moda.allegro.pl/item1012416440_vienetta_komplet_koszula_nocna_guziki_szlafrok_l.html
nie wiem jakos nr 2 za mna przemawia 🙂 szkoda tylko,ze wszystkie koszule sa w odcieniach szarosci no i szlafroki co za tym idzie tez 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie rozpisalyscie kobietki 😉
Fajne komody, lozeczka i w ogole 😉
ja lozeczko mam takie
http://allegro.pl/item997499209_lozeczko_safari_klups_poznan_24h_k_p_g_lux.html

Tez sie zastanawiam nad komoda ale to dopiero chyba zakupimy jak zmienimy mieszkanie na wieksze bo teraz chyba i tak nie ma sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczne Olusia to twoje lozeczko tez na nie choruje, ale poniewaz w domku mamy wszytsko w kolorze wenge stwierdzilismy ,ze maly bedzie mial przynajmniej inny kolor bo gdzie sie nie rusze to moj ukochany ciemny braz . . . . wiec lozeczko odpada ale co nie zmienia faktu ze jest bardzo ladne 🙃 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poległam na polu bitwy 😉 czyli przed kompem....nie wiem jak to sie stało, ale usnęłam z głową obok kompa ☺️

pamiętacie te zestawy butelek Tommee Tippee?? okazało się, że w Irlandii są jeszcze droższe niż na allegro (79zł) a w Irlandii 120zł 😞 😞 😞 no i dupa, nie będę tyle miała żeby oddać bratu, a nie chce go nadwyrężać, bardziej opłacałoby się kupić na allegro...Szkoda, kupię jakieś inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi zakochalam sie w tej pierwszej wersji,ten szlafrok ze sloniem i koszula do tego jes zaje..... ja chce taki 😠,a tu kasy niema 😞Limit na ten miesiac wyczerpany,ostatnie pieniadze wydalam na butelki z aventu i trzeba czekac do maja 😞 A w maju tez sobie za duzo dla dzidzi nie pokupuje bo moj chrzesniak ma komunie i trzeba jakis odpowiedni prezent zapodac no i kiecke zakupic!!! Ciekawe czy ja sie w cos zmieszcze ☺️ Ostatnio przymierzalam taka rozszerzana i wygladalam jak slonica w 18 msc ciazy 😠 Luska niemartw sie te butle napewno jeszcze beda na allegro i zamowisz nastepnym razem 🙂A ztego co widzialam to na nie jest tylko chwilowa promocja bo na innych aukcjach tez kosztuja 120 zl!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleście naprodukowały tych stron, Baby 😉 Nie dam rady tego wszystkiego przeczytać, więc piszę tylko na podstawie ostatnich postów 🙂
Irka, miałam ten sam problem z sukienką na chrzest. U mnie stanęło na eleganckich czarnych spodniach i srebrzystej koszulowej bluzce tunice + koralach, bo w absolutnie wszystkich sukienkach wyglądałam jakbym miała brzuch 3 razy większy niż w rzeczywistości. W spodniach i bluzce było ok, a wyszło nawet taniej, niż gdybym kupowała jakąś specjalną kieckę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ten szlafroczek ze słoniami super 😉 Chyba też go zakupię hihih 😉
A jeśli chodzi o butelki, to ja nie będę kupować z Aventu, bo na sąsiednim forum jest opinia o nich, że z nich cieknie i, że nawet producent napisał, że to wada fabryczna
http://www.brzuszek.net/forum,ostrzezenie_butelki_avent,17,296956.html



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
puk puk jest tu kto 🙂 własnie zakoncylam maraton filmowy mezus poszedl na kompa a ja buszuje na moim ulubionym forum ;p i na allegro 🙂
ciesze sie ,ze wam sie szlafroczki z koszulkami podobaly Ja na pewno taki zakupie w maju najdalej w czerwcu 😉 w koncu mam sporo czasu skoro termin na koniec lipca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też nie sądziłam, że to będzie aż tak skomplikowane... 🤔
Ja wogóle mam dylemat straszny ile tych butelek kupić...Wkońcu planuję karmić piersią, więc teoretycznie jedna sztuka powinna mi wystarczyć tak na czarną godzinę...Ale w sumie też nigdy nie wiadomo, czy uda mi się karmić piersią, bo mogę np. nie mieć pokarmu ehhh i wtedy na szybko trzeba będzie jakieś butelki kupić, automatycznie za wyższą cenę...I co tu robić...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrzyłam sobie na różne butelczynki i znalazłam cos adekwatnego do tych Tommee Tippee, i są w miescie graniczącym z Łodzia - mam dosłownie 10min jazdy samochodem, więc sie przejadę 🙂

http://www.mebby.pl/butelki-do-karmienia-niemowlat-mebby-gentlefeed-250ml


mój Robert mówi żeby najlepiej kupić szklane butelki....muszę zacząć się orientować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...