Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam kobietki dziś dzień zapowiada się podobnie super co do golenia to przed wczoraj odwżyłam się w ciemno na oślep i powiem wam że ponad pół godz ale mój chwalił że prawie idealnie ale sam się zadeklarował że przy następnym razie pomoże siostrę jak golili na porodówce to myślala że zarżną ją mówi że tempa maszynka i na sucho aj bolało
KAKA mam nadzieję że dziś się wyśpisz i nie będzie problemu w nocy 😉
EDYTKO fakt super dzień aż pozazdrościłam tego wesołego miasteczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! U mnie z goleniem kiepsko chyba następnym razem poproszę męża o pomoc powiedział że chetnie. A co go golenia w szpitalu jest różnie zależy jak się trafi. Moja sąsiadka opowiadała jak jej dali tępą maszynkę i kazali się ogolić i dzięki Bogu mówi że zrobiła to w domu. Także przezorny zawsze ubezpieczony jak mówią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuuuffffffffff... doczytałam... ale się rozpisałyście 🙂
ja polecam maszynkę do strzyżenia z nakładką 3mm - zawsze trawniczek równo przyciąć się da - no i Panowie powinni dać sobie z nim radę 😎
miłego dnia dziewczynki! korzystajmy z uroków pięknej wiosennej pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 🙂 Dziewczyny masakra nie ma człowieka zaledwie 2 dni a tu prawie 60 stron do czytania 😮 później nadrobie teraz jestem na bieżąco 🙂 🙂 ojjjj u mnie z goleniem to coraz ciężej przez brzusio już swojej małej nie widzę 😉 ale lusterko jest chłop w razie czego i po sprawie 😁
POgoda świetna naprawde szkoda czasu na siedzenie w domku wiec zaraz wybywam 🙂 🙂 A co u Was??? Jak Wasze samopoczucie??? Jak dzieciaczki???? Miłego dnia Wam zycze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek brzuszki 🙂
Ja dzisiaj zaczęłam dzień aktywnie 😜 JUż wstawiłam pranie, rozmrażam mięsko na obiad i zaraz zabieram się za sprzątanie. Ehhh trzeba nadrobić ostatnie dni lenistwa 😜
A potem jadę na wizytę do gina. Mam nadzieję, że zobaczę moją córunię, bo po sobotnim darmowym USG za bardzo się nie naoglądałam 😞 No chyba, że mój gin stwierdzi, że zrobi mi USG za dwa tygodnie kiedy będę akurat w 30tc...No zobaczymy...
U nas pogoda dziś cuuuudna 🙂 🙂 🙂 Aż chce się żyć 🙂
Miłego dzionka dziewuszki 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry lipcóweczki 🙂

Pogoda dziś u mnie piękna, jestem już po śniadanku i czekam na ukochanego jak wróci i jedziemy pozałatwiać sprawy i do teściów. Mieliśmy wczoraj do nich jechać, ale woleliśmy sobie od nich troche odpocząć 😉

Jutro przylatuje mój braciszek, więc będzie wesoło, no i wyjeżdza po weekendzie majowym. Pewnie jakieś grilowanko będzie, już nie moge się doczekać 🙂

Niestety katar i kaszel nadal mi dokuczają, chyba bez większych zmian, ale po aktywności Franka stwierdzam, że u niego wszystko ok 🙃

Powiedzcie mi dziewczynki, rozmawiacie z waszymi pociechami? Ponoć należy mówić do brzuszków, ale przecież podczas normalnych rozmów np. z lubymi i tak dzidzia słyszy nasz głos 🙂 Mnie tak jakoś dziwnie się gada do brzucha, chociaż przed ciążą myslałam że to takie oczywiste 😉 Ale jak Robert wychodzi do pracy i uaktywnia się Franek, trochę z nim sobie pogadam 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kbitki 🙂))..no ja dzis pospalam z lekkimi przerwami do 9.00 🤪i calkiem inaczej sie czuje 🙂),wlasnie zjadlam sniadanko i juz przezywam dzisiejsza wizyte 😲,pewnie bedzie jak zwykle dobrze no ale to silniejsze odemnie ☺️
lusiu ja rozmawiam z brzuszkiem i nawet puszczam pozytywke ktora przykladam do brzuszka(mam taka maskotke kubusia puchatka z pozytywka)ponoc dziecko sie przy tym wycisza....smiac mi sie chce troche jak prowadze moje monologi z brzuszkiem bo faktycznie to dosc dziwne ale nas synus nas slyszy wiec warto 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane Brzuszki 🙂
ale do czytania znowu 😉
zaraz się zabiorę.
dzisiaj miałam ciężką noc. wszystko przez to że gdzieś wczoraj leciał jakiś film dokumentalny o tym całym Amityville czy jak się to tam pisze. i obudziłam się w nocy, popatrzyłam na zegarek po jakimś czasie leżenia w łóżku, a tam ileś po 3 nad ranem... 🤨 a ten facet tam co go straszyło budził się o 3:15 🤔 i już po spaniu.
a co do golenia, to faktycznie mąż się przydaje 😉 trochę to trwa ale zawsze coś. No i mój tez chętnie deklaruje pomoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wczoraj byłam u teściowej.... i znowu trafiliśmy na brata mojego męża... 🤢 kurde no nie trawie człowieka i tyle.
nie lubie jak ktoś ma siebie za osobę która wszystko wie najlepiej, zawsze wyglada najlepiej, wszystko ma najlepsze, wszystko najlepiej potrafi, i w ogóle pępek świata. a na dodatek zawsze chce sie popisać przed mamusią swoją i rzuca takie teksty... 😮 i jakby miał 6 lat dokucza mojej córce, już mu zwracałam uwagę że ona sie potem boi do własnej babci przyjeżdżać... ale on wie lepiej. nie wytrzymam i w ryj dostanie któregoś dnia bo ja tam nie daje sobą rządzić. zawsze perfidnie mówie mu prosto w twarz tonem nie znoszącym przeciwu jeżeli się myli a jego zatyka. i wczoraj znów... no kurde no... to że jest starszy, i ma mieszkanie własnościowe (kredyt bedzie spłacał do usranej śmierci a kobieta musi siedzieć za granicą i zarobić na wesele) to nie znaczy że ma prawo się tak wywyższać 😮
właśnie to mi chyba spać nie dawało w nocy.
co chwile mi się przypominały jego hasełka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurka smama jestem 😞
pogoda faktycznie piękna....
Odwiedzi mnie dziś siostra ze swoim malutkim synkiem... 🙂 dawno go nie widziałam, a dzieci tak szybko rosną 🙂
mama mnie ma też odwiedzić 😞 ciekawe jak to będzie...
Ja również czuje się dziwnie mówiąc do brzucha 😉 ale mój mąż za to często z nim rozmawia... 😉 i moja mała córeczka, lubi to robić, pociesznie to wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MICHALINDZIOR to faktycznie bestia a nie facet mojego lubego obydwaj bracia są tacy co to nie oni ale mamy naszczęście mały kontakt z nimi
co do rozmów z brzuszkiem to często gadam i opowiadam co robię jestem sama w domu także nikt nie myśli że jestem stuknięta a mój jak wraca z pracy to też opowiada co się działo i przytula brzuszek słodkie ale po urodzeniu to niunię będzie przytulał a nie mój brzuch szkoda......
KAMAto super że może spędzisz weekend zukochanym stęskniłaś się peewnie i maluszek też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mówię do brzuszka, choć nie bardzo często 🙂 Za to mój mąż od czasu do czasu bituje małej hahahahaha 😜 Wygląda to bardzo zabawnie 😉
Michalindzior to szwagra masz faktycznie nie do wytrzymania 😠 Współczuję...
Kama oby twojemu lubemu udało się odwiedzić was w weekend. Trzymam kciukasy 😉
Ja już poprałam, posprzątałam i zaraz zabieram się za obiad. A potem do lekarza. Dzięki wizycie w sobotę wogóle się nie stresuje, bo wiem, że malutką wszystko oki 😉 Ale tak czy inaczej poproszę mojego gina, aby zerknął jeszcze raz na płeć tak dla pewności 😉 😆 🙃 🤪 😁 🙃 Ale byłyby jajca jakby się okazało, że to jednak chłopczyk hahahaah 😉 Mam nadzieję, że lekarz jednak się nie mylił 😜 😜 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem, nie jestem w stanie tego poprzeć żadnymi sensownymi argumentami, ale jakoś nigdy mnie taka możliwość nie pociągała, rozumiem, że taki poród jest bardzo dobry dla dziecka, itd.... w sumie nawet często się nad nim ostatnio zastanawiam, ale jakos nie mogę isę przekonać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...