Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
Lusiu, to chyba ja zabrałam ostatnia paczkę tych ładnych z dobrą rączką hehe nawet odpakowalam je w domu sa mięciutkie i takie malutkie.....jest na nich nawet Kubus Puchatek hehe 🤪


Sama miałam wielka ochote rozpakować je jak tylko weszłam do domu, ale powstrzymałam się 🙂 Nie wiem jeszcze czy tego nie zrobię 😉

Michalindzior piękne butki 🙂
Edyta 🤪 super fotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zawsze skladam swojej tesciowej życzenia, a mój luby mojej, pomimo iż nie jestesmy po ślubie 🙂 Nawet na dzień babci złożlismy jej zyczenia w imieniu Franka 🙂

A ja jeszcze nie widzialam tego serialu, ale znajac zycie jak wszystkie nasze seriale niewiele mają wspólnego z rzeczywistoscia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Lusiu 😘 Tak mnie naszło na zaktualizowanie zdjęcia hehe to chyba z okazji dnia mamy chciałam mieć pamiątkę 😜
Justi my dzisiaj jedziemy do mojej mamy i teściowej i ja mam zamiar złożyć życzenia swojej teściówce, tak samo mój małżonek swojej 😉 Wkońcu od ślubu są naszymi "drugimi mamami" hihihihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój luby zawsze dzwoni do mojej matki na dzień matki a ja nie bo on już nie ma mamy także moja jest w siódmym niebie jak dzwoni do niej bo mówi że uważa ją za matkę ale prawda taka że matka jest tylko jedna a dzwoni po to żeby był jej miło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta86 napisał(a):
Mnie też dzisiaj krew z nosa leciała, ale słyszałam, że w ciąży to normalne, bo mamy osłabione naczynka


Dziewczynki mi też leciała i to bardzo - mója gin. dała mi tabletki cyklo3fort na wzmocnienie ścian krwionośnych - odeszło jak ręką odjął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to mnie nie pocieszylyscie 🥴 z tymi zyczeniami . .. Ja nie mam tesciowej rowniez ale moj mezus wczoraj sie mie pytal czy ma kupci osobny prezent dla mojej mamy ? popatrzylam tylko na niego jednoznacznie kupimy jeden wspolny tylko ze jakos tak dziwnie bedzie wg mnie jak bedzie skladal zyczenia 🙂 aaaa niech robi co mu serce dyktuje ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pogoda rewelka,wlaczylam drugie pranie z ciuszkam wiktorka i dalej cala sterta do prania 🤪zaraz sie biore za obiad pozniej za prasowanie pierwszej tury,powiesze druga,a i tak zostanie mi jeszcze na dwie kolejne pralki...niby takie malutkie te ciuszki,a mam ich mnostwo az jestem w szoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama nie przejmuj się i lepiej dodaj jakieś nowe zdjątko z tymi rewelacyjnymi pasemeczkami 😉 Ja też muszę pofarbować włoski przed porodem, ale to dopiero gdzieś w połowie czerwca, bo po porodzie nie będę miała ani czasu ani chęci na takie zabiegi, a odrosty też już mam niczego sobie heheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama no tak to jest z nasza uroda trzeba ja sobie poprawic troszke i zaraz duzo lepiej sie czujemy 😉 Ja tez w przyszlym tyg ide sobie zrobic wloski,ale tylko ze wzgledu na wesele gdyby nie ono to jakos bym wytrzymala, ale tak nie bede ludzi straszyla 🙂
Edytko zdjecie superasne :P ładnie rzeczywiscie wygladasz . .. wiesz mysle,ze on chce te zyczenia zlozyc Ja tylko jakos tak dziwnie sie bede czula wlasciwie to moi rodzice nigdy nie poprosili nie powiedzieli po slubie jak sie ma do nich zwracac , teraz jest tak jakos wymijajaco,a za niedlugo nie bedzie problemu bo bedzie babcia i dziadek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja uciekam po prezencik dla mamy . . . . jak ten kurier zadzwoni jak bede w sklepie ze stoi pod drzwimi to go za jajka powiesze 🤪 hehe jak sie dokulam do domku spowrotem , bo od 7 rano jestem uwieziona,a niestety nie mam tel do niego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde wlasnie z tym jest problem bo moj luby posial gdzies ladowarke do aparatu i dupa zbita,poza tym korzystam teraz troszke potajemnie z kompa mojego brata i nie chce mu niczym zasmiecac b zaraz robi afery 😠,juz go dzisiaj scignelam ale dalej nie wie gdzie ja dal 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi skoro on tego chce, to myślę, że nie powinnaś się tym przejmować, wiem, że na początku może to być troszkę dziwne...My z mężem byliśmy razem przed ślubem 8 lat i zawsze byli dla mnie Panią i Panem, a tu po ślubie nagle miałam zacząć do nich mówić Mamo, Tato i też mi było dziwnie, ale już się przyzwyczaiłam 😜 Także wszystko przed tobą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...