Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Ja mam już większość rzeczy popranych, ale czekam z prasowaniem na ostatnią chwilę, bo prasowanie to m.in. dezynfekcja, więc nie ma sensu tego robić za wcześnie. Najwyżej, jeśli coś się wydarzy wcześniej, zagonię męża do nadrabiania zaległości w czasie, kiedy ja będę jeszcze w szpitalu.
Dziś miałam jakąś fatalną noc, Mały tłukł się cały czas i praktycznie nie dało się ułożyć inaczej niż na siedząco. Nawet trochę się wystraszyłam, bo wypinał się regularnie jak skurcze, więc w pewnym momencie już nie wiedziałam, czy to on tak się ze mną bawi (pod ręką gula ustępowała), czy to może jednak skurcze. Na wszelki wypadek wzięłam dodatkową no-spę, ale myślę, że to jednak Młody postanowił nastraszyć matkę 🤪
Irka, mnie pachwiny też od jakiegoś czasu bolą - mam wrażenie, że to jest jeden z kierunków rozpychania, który trenuje Mały - czasami mam wrażenie, że mi tam wpycha rękę albo nogę i to jest bolesne również po tym, jak już się stamtąd wycofa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja myślę,że zabiorę się za pranie i prasowanie gdzieś w połowie czerwca. W końcu zabierze to w sumie 1-2 dni,więc nie będę się specjalnie śpieszyć. Jak poczuję tzw. syndrom wicia gniazda to będzie znak,że czas pranie wstawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byc moze macie dziewczyny racje,dobrze ze za tydz lekarz to sie go spytam,najgorsze w tym bolu jest to ze nie moge chodzic,przejde ze 100 m i juz nie daje rady!!!Chociaz w necie czytalam,ze jest to oznaka zblizajacego sie porodu 😞 Najlepiej bedzie jak sie poloze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobietki 🙂
jak zwykle melduję sie ostatnia. wczoraj późno poszłam spać i taki skutki.
zaraz chyb lać u nas będzie... tym razem nie moja wina bo z domu nie wychodzę..... póki co.
dzisiaj jadę do tego lekarza. ciekawe czy będzie kręcił nosem że pieczątka od innego lekarza i to prywatnie i to powpisywane różne inne rzeczy 🙂 na pewno 🙂 i b dobrze mu tak.
mam nadzieje że wyniki bedą ok.
co do prania to ja muszę zacząć. ale tez na pogodę czekam. dzisiaj zobacze w biedronce czy są u nas też te proszki, to bym juz kupiła.
wczoraj odebrałam z poczty paczuszkę z allegro, ciuszki z aukcji. słodkie. takie mini bluzy z kapturem (jedna nawet 56 rozmiar) i śpioszki.
co do koszul to 4 koszule wg mnie to nie przesada. mi przy pierwszym porodzie nie dali koszuli do porodu, wiec rodziłam w swojej, którą po porodzie przebrałam, a leżąc trzy doby, trzeba mieć na każdy dzień inna. chyba że ktoś weźmie dres czy piżamę ale np po nacinaniu nie zalecają spodni... przy drugim porodzie dostałam "ichnią" koszulinę no ale i tak na każdy dzień świeżą trzeba mieć. a teraz nie mam pojęcia czy dostają, widziałam kobietę która szła z izby przyjęć na prodówkę i miała najwyraźniej swoją, bo nie szpitalną, koszulę. więc mam już dwie takie zwykłe naszykowane z guziczkami, jedną dostałam taka z rozcięciami, a jedną wezmę jakąś która sie na śmieci będzie potem nadawała, w razie gdybym miała w swojej rodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcóweczka troszkę pokierowała mnie w zamieszczeniu tabelki na brzuszku. Zobaczymy, czy mi się udało...
[URL=http://img444.imageshack.us/i/tabelabrzuszkowa.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9623/tabelabrzuszkowa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noooo zegar tyka, chociaż mój tak jakby stanął w miejscu... Strasznie mi się już dłuży...
Kama to gratuluję, że wzięłaś się za robotkę 😉 Ja narazie nie mam weny, a poza tym czekam, coby ciuszki były jak najświeższe 😉 Ja też będę miała pełne ręce roboty, bo oprócz góóóóry ciuszków muszę wyprać i wyprasować zasłonki, poszewki na pościel, baldachim i przepłukać w dzieciowym płynie kocyki...Także przede mną nielada wyswanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
Edytka super wyszła tabeleczka 🙂
podaje tel: 724 513 413


a ja po wizycie 😞 wszystko z małym dobrze, usg nie było, ale serduszko w porządku, jak dzwon... na początku ledwo się dało usłyszeć pukanie a teraz juz tak wyraźnie 🙂
ale moje wyniki złe wyszły. powiedział że mam anemię. dosyć bardzo niska hemoglobina i inne też. przepisał żelazo z kwasem foliowym... zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...