Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja jestem hihi 😉 Właśnie wróciliśmy od gina. Malutka według USG dalej jest dziewczynką heheeh 😜 Waży już 1961g 🙂 Wszystko jest wporządeczku, rozwija się prawidłowo, łożysko ma dalej II stopień 😉 Naprawdopodobniej było to moje ostatnie USG, chociaż pewnie jeszcze uda mi się go namówić przed porodem heheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam
Dzisiaj byłam u diabetologa i dał mi konkretną diete i kazał mierzyć cukier 4 razy dziennie a za tydzień do kontroli.
U mnie też się siara jeszcze nie pokazała może później. Ja używam płynu Vena nagietkowego na przemian z rumiankowym i nie narzekam. A kosmetyki to myśle że bambino będe używać jak na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki kurcze Ja od 23 tyg juz mam ta siare . .. . troszke za wczesnie, aler coz taki organizm jest jej malo zwlaszcza produkuje sie w nocy wiec nie ma zle . . . . bylam w tym Lidlu i kupilismy pampersy 4-9 kg + chusteczki niby gratis za 44,99 wiec juz jestem spokojniejsza choc musze kupic jeszcze te 3-6 kg 😉 zeby miec czym przywitac maluszka 🙂 byly tez te 4 paki chusteczek po 19,99 zl ale sie wstrzymalam bo nie wiem czy nasz maluszek nie daj boze nie bedzie mial na nie uczulenia
co do płynu to uzywam Lactacyt ale wiecie moj gin jest calkowicie przeciwny jakimkolwiek plynom uwaza ze tylko woda i nic wiecej do przemywania ehh wiec sie przy nim nie przyznaje jakos zle bym sie czula uzywajac tylko samej wody . . . . :| a macie racje do szpitala zabiore sobie chusteczki do higieny i do buzi rowniez 🙂 a co jakos bedziemy musialy sie odswiezyc 🙂
Edytka, Koralik super brzusie
Edytko no to juz duza ta twoja Emilka 🙂 super 🙂 ze wszystko ok a mialam zapytac jakie kupilas firaneczki ?? Ja wciaz ogladam takiei z kubusiem puchatkiem ostatnio nawet widzialam takei w oknie u kogos ladnie wygladaly 🙂 eghhh w ogole co z Kubusiem to zaraz musialo by byc moje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Emilka spora jak na tak mały brzuch jaki ja mam heheheh 😉 Może dlatego ostatnio tak mocno czuję jej kopniaczki 😜 A firaneczki zakupiliśmy zwykłe tiulowe z białą lamówką, bo zasłonki mamy żółte w zwierzątka, takie same jak pościel i baldachim dla małej. Także nie chcieliśmy jeszcze przesadzać z firaneczkami, bo za bardzo wzorzyście by było w tym oknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha a u nas w Lidlu były te termometry za 49,90 bezdotykowe, ale jak pojechaliśmy, to już wszystko wykupili 😞 Kurcze, a tak się na ten termometr napaliłam, bo np na allegro one są po 70-80zł. Ehhh no ale cóż, trzeba będzie dopłacić, bo przecież to jest istotny element wyprawki i fajnie, żeby był porządny, no i żeby dobrze i szybko wskazywał temperaturę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też bym się pewnie skusiła na jakieś kubusiowe firaneczki, gdybym miała gładkie, jednolite zasłony, ale w tej sytuacji musiałam sobie odpuścić 😜
A co do tej siary, to może nasz organizm zacznie ją produkować jak zacznie się akcja porodowa pod wpływem oksytocyny hmmm nie wiem sama...Albo krótko przed porodem...????? Moja koleżanka też miała dużo przed porodem, a ja nic, nawet jak nacisnę pierś...Ale chyba taka nasza uroda, każdy organizm reaguje inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika a kupowalas juz razem z uszycie ?? masz moze jeszcze gdzies link do swoich firaneczek ?

masz racje Edytko to juz za duzo by bylo gdybys kupila jescze kolorowe/ z wzorkami . KIedys jak Emilka podrosnie bedziesz mogla sie skusic na nie 🙂
moze jeszcze w Lidlu dowioza te termoometry,albo jak pojedziesz na uczelnie to po drodze jest LIDL rowniez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi to sa dokładnie te co kupiłam
http://www.allegro.pl/item1035935460_firanki_cars_kubus_puchatek_aurora_wys_160cm.html
Bałam sie bo myslałam ze to jakas szmatka bedzie ale nie wyglądają ślicznie, ja wybrałam Kubusia z teczą. A szycia nie zamawiałam bo były droższe a teściowa wszyła mi taśmę w 5 minut 😉 Okno mam na szer. 250cm ale kupiłam na 504cm. bo ładnie wygląda i się układa 🙂 wygladaja tak jak na tym małym obrazku z motylkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No może jeszcze dowiozą...fajnie by było 😉 Jutro sprawdzę, bo i tak musimy z mężem jechać na zakupy, to wstąpimy po drodze. Gdybym wiedziała, że ludziska się tak na to rzucą, to bym wcześniej po niego podjechała. Ale kto by się spodziewał, wkońcu to dopiero pierwszy dzień promocji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh tak was czytam i kurcze sie wkurzam bo 20 dni temu zaplacilam za karuzele do lozeczka i do tej pory jej nie ma tydzien temu zamowilam posciel okazalo sie ,ze zabraklo materialu i tak na wszystko musze czekac nie wiem jakos ostatnio nie mam szczescia do tego allegro i do tych sprzedawcow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja póki co tylko z tymi firankami mam problem. Muszę do tej babki napisać maila z zapytaniem, kiedy mają zamiar mi ją wysłać, bo już za długo czekam 😠 Poczekam do jutra, jak nie będzie paczki, to się upomnę!!! Dobrze, że tak wcześnie się za to wzięliśmy, bo jakbyśmy zwlekali, to okazałoby się, że mała jest już na świecie, a tu firanek jak nie było, tak nie ma i miałaby w pokoiku gołe okno 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica wejdź na stronę http://imageshack.us/ i tam załaduj to zdjęcie z kompa (jak już je zrzucisz z telefonu) i potem naciśnij zmiana rozmiaru obrazu i zmień rozmiar na 640x480 i naciśnij prześlij teraz. A potem skopiuj kod forum i wklej do posta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...