Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wszystkim dalam mam nadzieje,ze nikogo nie pominelam,jedynie Justi dam pozniej bo ten nieszczesny limit!!!Moni teraz zauwazylam twoja fotke super wygladasz i brzusio juz duzy 🙂 A pozatym dzieki dziewczynki za komentarze 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Co do tego, która pierwsza będzie rodzić, to chyba mam szansę być w czołówce, bo na razie lekarz prowadzący daje mi czas do 26 czerwca. Zobaczymy jeszcze, co powiedzą w szpitalu, mogą mieć inne zdanie.
My się też nastawiamy na Pampersy albo Huggiesy, ale wszystko będzie zależeć od tego, czy Mały się nie będzie uczulać. Na razie wolę nie myśleć, co będzie, jak zostanie nam tylko tetra 😉
Irka, bardzo ładne zdjęcie 🙂 Wydaje mi się, że takie będzie fajniejszą pamiątką niż takie typowo brzuszkowe, bo będziesz mogła pokazać kiedyś Kacperkowi, jaką miał Mamę Laskę nawet jak siedział jeszcze w brzuchu 🙂
Co do tycia, to ja mam na razie odwrotny problem - muszę wszystkich przekonywać, że to że stanęłam na 4,5kg, nie szkodzi dziecku ani mnie 😉 Najpierw się cieszyłam, że nie tyję za bardzo, ale teraz mi się wydaje, że już bym trochę mogła, bo inaczej po porodzie i karmieniu znowu będę takim chudzielcem jak kiedyś 😞 No a przed samym porodem się podobno chudnie jeszcze 1-2kg. Teraz jak patrzę na stare zdjęcia, wyglądam na nich jak anorektyczka, ale kiedyś mi się wydawało, że właśnie tak jest dobrze 😉 Jedyna pociecha, że wejdą na mnie moje stare ciuchy, które jeszcze trzymałam z sentymentu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann,ale przynajmniej nie bedziesz miala problemu ze zrzuceniem zbednych kilogramow jak wiekszosc z nas tylko od razu wskoczysz w stare rzeczy 🙂!!!a wiem jaki to problem jak sie jest za bardzo chudziutkim,nie dotyczy to mnie,ale mojej mamy bo przez cale zycie wazyla 52 kg przy wzroscie176 cm,i zawsze chciala przytyc,a jadla za trzech!!Ale teraz jej sie udalo przytyc cztery kg to sie cieszy jak dziecko,pewnie to z wiekiem przychodzi wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, od początku ciąży przybyło mi tylko 4,5kg - to wszystko dzięki tej diecie cukrzycowej, na której się po prostu chudnie. Z jednej strony się cieszę, ale jednak się trochę denerwuję, że może jednak za mało jem (choć z usg wynika, że Mały raczej jest z tych większych i w brzuszku ma zapasy jak trzeba). No i nie wiadomo jak będzie z karmieniem, bo jednak podobno żeby mieć mleko, trzeba mieć trochę wałeczków. Na razie szykuję się na naturalne karmienie i bardzo wierzę, że się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
Moja dzisiejsza noc tez nie należała do udanych...często się przebudzałam, ale to chyba jakoś podświadomie, żeby się przekręcać z boku na bok, coby mnie później lędźwie nie bolały 🙂
Dzisiaj mój stary koń ma urodziny, ale już pochamrałam się z nim od rana, teraz śpi więc zobaczymy co hrabia powie jak sie obudzi...

Co do pieluszek Bella Happy to czytałam opinie że są dobre, no i nie są drogie. Moja koleżanka używałam na początku tylko Haggies, ale po kilku miesiącach przerzuciła się na Bella i była bardzo zadowolona. Myślę, że na początek 1 opakowanie można kupić żeby wypróbować.
Ja póki co zakupiłam Haggisy bo byly w promocji 34.99 za 90szt, i zobaczymy jak się sprawdza.

Kama jak puchnie ci twarz to lepiej zgłosic to lekarzowi. Moje kulosy niestety bez zmian od wczoraj i nie wiem co robić, a po nocy to mam dość lerzenia!!
Irka pięknie wyglądałaś, ale brzusio rzeczywiście nie duży 🙂 I nie masz się czym martwić że nie będziesz potrafiła zająć się własnym dzieckiem!! Sama już bedziesz wiedziała instynktownie co potrzebuje twoje maleństwo 🙂
Monica za to twój brzusio bardzo duży i bardzo ładniutki 🙂

Dziewczyny, też jestem za telefonami. W końcu musimy się jakoś komunikowac jakby któraś wyladowała na porodówce 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka ładniutki brzusio i też niewielki, ale ważne że dzidzie dobrze sie rozwijają 🙂

Ja też zrobiłam sobie fotke nowa, ale zapomniałam wczoraj z samochodu zabrac czytnika kart, więc może dzisiaj uda mi sie je wrzucić na brzuszek 🙂

Co do wałeczków i ilości mleka, to ja chyba będę dojną krową 😉 Przytyłam najbardziej z was wszystkich. Wczoraj ważyłam się na wadze jak poszłąm po babcie Roberta, ale wiem ze ona nie za bardzo dobrze ważyła, więc nie bede pisac ile 🙂 Jak bede na dniach u mamy to sie zwaze i wam napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
ja znowu ostatnia się melduję ☺️ 😉
ale naskrobałyście.
Bella Happy z tego co wiem są dobre, czasem ich używałam. ale teraz kupiłam te jedne w kauflandzie bo u nas była tez promocja Huggies, ale jak mówicie że w lidlu mają być pampersyw promocji to może tez kupie paczke.
Ann to ja przy Tobie jak wielorybica hehe 🙂
Ircia i Monica fajnie wygladacie 🙂 super z was laseczki.
u nas Weekend minął tak sobie. Odwiedziłam rodziców 😞 chyba długo tego nie powtórzę. wypiłam kawę i wyszłam. szkoda mi tylko dzieci, takie przywiązane do dziadków, bardzo im ich brakuje.
Byłam u znajomej, jeszcze z dzieciństwa, ma synka rocznego 🙂 kurcze a niedawno widziałam ja w ciąży 🙂 a teraz już taki łobuz jej biega 🙂 dostałam trochę ubranek po tym małym, ale większość nadaje się tylko po domu.
Doszłam do porozumienia z mężem w sprawie łóżeczka, i będziemy kupować cały komplet na allegro. mam nadzieję że nastąpi to już niedługo....jakos wczoraj źle się czułam i bardzo sie wystraszyłam na serio że to już maluch się pcha na świat koniecznie... ale odpoczęłam i przeszło. na szczęście jutro do lekarza, niech mnie zbada porządnie.
zaraz wam wyślę link tego które mi się podoba i chyba je zamówimy ale muszę przekonać M jeszcze.wydaje mi się że któraś z was posyłała link do podobnego jeżeli nie takiego samego.
http://www.allegro.pl/item1048487690_lozeczko_z_misiem_braz_ecrue_posciel_gryka.html
A jak nie to zwykłe sosnowe ale z wyposażeniem też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wy chudziutkie jestescie w porownaniu do mnie 😉Ja to sie cuje jak slonica juz,niby 11kg na plusie ale przed ciaza mi sie przytylo i nie wiem jak ja to zgubie pozniej...
My zaraz idziemy na spacer,ja roche ludzi postrasze i nogi wywale na slnonce bo juz ta bladosc bije po oczach.U nas swieto w niemczech i sklepy zamkniete ale za to jutro ruszamy na ich podboj,moze maz mi cos kupi:P

Ja raczej bede kupowac pampersy,tylko chusteczki nie wiem jakie,wczesniej kupowalismy tak dla siebie to mam mniej wiecej porownanie,z penatena sa takie dziwne,bez zapachu i takie malo przyjemne w dotyku, z pampersa pomaranczowe mam i sa w miare ok,ale wydaje mi sie,ze te niebieskie zwykle byly bardziej miekkie.A te lidlowe czy inne to juz calkowite badziewie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A przyszedł mi dzisiaj ten kocyk.........
wszystko super, kocyk świetny, mogę polecić. butelka T.Tippee i grzebyk z szczotką tez super.
Ale się zdenerwowałam bo chyba we wtorek za to zapłacilam przez internet, wiec pieniądze na drugi dzień musiały być, a oni mi w piątek napisali że mają już, i wysyłają towar. kolejny taki mail przyszedł wczoraj o 21:30 że wysłali towar. a towar przyszedł dziś. muszę to uwzględnic w komentarzu, bo jak na kuriera i przelew internetowy to troche długo trwalo.

a kupiłam wczoraj w aptece Dużą i małą antykolkową butelkę z "Lovi" kupuje je któraś z was?
no i w tej aptece Oilatum 500ml kosztuje ponad siedemdziesiąt zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki 😘 😘 😘
Mnie też się wydaje, że jak na to, że za 7 tygodni rodzę to mam mały brzuch heheheeh 🤪 Ale w sumie się cieszę, bo może łatwo będzie go później zgubić...oby...
Ja dzisiaj zobaczę ile Emilcia waży, to się przekonam, czy rośnie prawidłowo 😉 Ale mam wrażenie, że sporo jej się przybrało od ostatniego USG, bo bardzo silne kopniaki mi ostatnio zadaje... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja narazie zakupiłam chusteczki Nivea, ale może dzisiaj podejde do biedronki i kupię 4-pak chusteczek Dada sensitive za 11.49, podobno tez są niezłe. Chciałam też kuoić ten proszek Lovela 1,9kg za 14.99 i płyn do płukania Lovela 0,75l za 5.99, ale juz nie starczy mi kasy 😞 Moje pieniążki już mi się skończyły, a od pana nie wezmę. Trudno, najwyżej później będziemy przepłacać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...