Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Biedne jesteście z takimi upartymi chłopami, mój w stosunku do waszych to skarb moge tak powiedzieć. Sprząta bez mówienia dużo bardzo mi pomaga a w niedziele gotuje rosołek i częściowo drugie danie podszykuje. Też ma doświadczenie z noworodkami i wie że będzie musiał mi pomóc bo ja bez doświadczenia jak na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki, na małe pocieszenie powiem Wam że mój mężuś tez pojechał do kolegi na mecz i wrócił o 2 w nocy!! Oczywiście pytał czy może iść, no ale co miałam powiedzieć....
Dzisiaj mieliśmy iść do Z>O>O no i pojechaliśmy..tyle że kolejka to była kilometrowa, nie było gdzie zaparkować, korki . A bez kolejki to by nie wyszło, bo stały w niej same mamusie z dziećmi i nawet ciężarówkę widziałam. Przyjechaliśmy do domu, bo nie było sensu tam stać. pojedziemy w tygodniu, jak będzie mało ludzi. A teraz sie zastanawiamy co dzisiaj robić...
Ja tez mam cześć zrąbanej rodzinki z która nie chce utrzymywać kontaktu a szczególnie z siostra mojego ojca!! wstrętna baba!!
Ja o czapeczki to pytam sprzedawczynie, one wiedza co i jak 🙂
Wiecie byłam wczoraj w sklepie i się zastanawiam ile tych smoczków kupić, bo wybór jest spory..jakieś sylikonowe-anatomiczne, sylikonowe-okrągłe , uspokajające, ortodontyczne itp....mam kupione 2 butelki, 250ml i 150ml czy do nich tez dokupić dodatkowe smoczki na wymianę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młode te Wasze chłopy jeszcze, to głupie 😉 Mój 10 lat temu też był zupełnie inny niż jest teraz, więc nie traćcie nadziei 🙂
Wygląda na to, że dziś rozpakuje się pierwsza czerwcówka, jakoś ciągle do mnie nie dociera, że my jesteśmy następne w kolejce 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się czerwcóweczki biorą do roboty 🤪 Ciekawe od kiedy my zaczniemy rozpakunek hihihi 😜
Byliśmy już u rodziców i sobie wszystko wyjaśniliśmy także zapadł rozejm. Nie będę się wtrącać do relacji mamy z tą babą, zaznaczyłam tylko, że nie życzę sobie, aby wspominała jej cokolwiek na mój temat. A tak to pożyjemy zobaczymy... Przynajmniej już się wyciszyłam i uspokoiłam, bo jeszcze rano miałam takie nerwy, że szok. A teraz jeszcze zjadłam pysznego loda Magnum Gold i mój poziom szczęśliwości znacznie wzrósł 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta glowa do gory,a z mama jak to z mama,zawsze jest madrzejsza 😉

My dzis bylismy w szpitalu spotkac sie z polozna,zrobila ctg i sie smielismy,ze dzidzia widmo bo raz jest raz nie ma 😉ciezko bylo jej tony serca zlapac bo sie krecila i wykres wygladal jak pogumkowany,same urywki.W pewnym momencie tak mnie maz rozsmieszyl,ze sie uspokoic nie moglam a jeszcze te ctg brzeczalo bo mi brzuch skakal to juz calkiem myslalam,ze sie posikam ze smiechu,inne babki sie tylko patrzyly co sie dzieje,ze takie dzwieki 😉
Potem pojechalismy ogladac samochody bo szukamy nowego i tak dzien zlecial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam dzisiaj jakieś niepohamowane smaki na słodkości 😜 Zjadłam tego loda i powiem szczerze, że mam ochotkę na więcej ☺️ Zjadłabym jakieś żelki kwaśne, albo budyń czekoladowy, albo już sama nie wiem co jeszcze heheheeheheh 😁 Ach i ważyłam się u rodziców i jestem od początku 12kg na plusie 🤪 Przekroczyłam magiczną granicę i teraz ważę 71kg 😮
A jutro jadę na kolejną wizytkę u gina i będę mieć robione USG. Ciekawa jestem ile już nasza kruszyna waży...???????? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ogólnie mam nacoś ochotę ale sam nie wiem na co????? ☺️ ☺️ ☺️ myśę i myślę i nic a mój chłop ma chyba wyrzuty sumienia bo chce się pogodzić ale nic z tego nie dam się jutro będzie bardzo rzałował może będzie miał jakąś nauczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedne jesteśmy 🙂
Edytka niestety rodziny się nie wybiera...twoja mama sama któregos dnia zmądrzeje i dojdzie do pewnych wniosków. Ja ciesze sie że nie mam wogóle rodziny. Nikt z nikim się nie pokłócił, ale jakos samoistnie więzy umarły śmiercią naturalną. Mam tylko rodziców, babcie, brata i dwie fajne ciotki. To wystarcza mi w zupełności, bo chociaz nie ma konfliktów.
Aniulka nie wiem co ci doradzic, bo u mnie konflikty bardzo szybko są zażegnywane - nie wiem czy wogóle jest taka odmiana tego wyrazu 🙂, i nikt na siebie tak długo sie nie boczy i nie daje zadnych kar 🙂
Ja już po wizycie u teściów, i musze zaliczyć ten dzień do udanych w 99.9% 🙂
Dzisiaj pierwszy raz był u nas Roberta syn. Do tej pory woleliśmy unikać tego żeby nie zadrażniać i tak już chorej sytuacji z jego byłą. Ale mały był zachwycony, powiedział że chciałby na troche z nami tu pobyc i zrobi wszystko zeby mama sie nie dowiedziala. Więc przez tą wariatke mały bedzie ją oszukiwał 🥴
Jak jechalismy do tesciów to po drodze zabralismy Roberta babcie, i jak zwykle miałam kurs do cukierni po ciastka. Babcia dała kase z której zostało 5 zl reszty.
Jak dojechalismy juz do tesciów, daje babci to 5 zł, a ona na to żebym sobie wzięła na pieluszki!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😠 😠 😠 🤢 🤢 🤢 🤪
To ja jej na to że nie trzeba, bo ja mam, i żeby lepiej dała Karolowi (Roberta synowi) to napewno się ucieszy.....Aż teściowa była w szoku że babka z takim czymś wyskoczyła!!! Niedosyć ża babka faworyzuje śwojego drugiego syna (tescia brata) i wszystko idzie dla niego i jego córki, a tu wcale nie pomaga ( a jest tak pazerna na słodycze, dlatego zawsze je "funduje"), to jeszcze tak mnie obraża!!!!!!
Później poszliśmy na spacer nad jeziorko, ale ciężko mi się szło w powrotnej drodze. Opaliłam się nawet, a najbardziej lewą ręką, która jest czerwona jak rak, i dopiero niedawno to zauważyłam.

Co do czapeczek, to na tych najmniejszych czapeczkach jest rozmiar 38, więc uważam że dla noworodka taki powinnaś kupić lub tez nieco wieksze zeby miał za jakis czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ijereee i pierwsza czerwcowka urodzila miala urodzic 11 . 06 a tu dzis zobaczyła juz swoja coreczke hehe szalenstwo suuuper zazdroszcze 🙃 niedlugo nas to czeka dziewczyny 😉 choc u mnie nei Zapowiada sie na wczesniejszy termin 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 Ale wiadomość!!!!!!!!!!!! Nie wiem czemu, ale mówi się, ze dziewczynki rodzą się przed terminem, a chłopaki lubią się przeterminować... 🙂
Jestem ciekawa jak to bedzie ze mną, bo moi tesciowie 20 czerwa maja rocznice slubu i jest niewielka impreza, i czy Franek pojawi się przed, po czy może w trakcie imprezy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak to niby mowia Lusiu ale widzialam kiedys tabelke z majowymi poeciechami i tak wiekszosc dzieci niezaleznie od plci bylo przedterminowa 🙃 i jakos mnie to pocieszylo hehe ze moj synus moze tez bedzie chcial zobaczyc mamusie tydzien lub dwa przed terminem caly i zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu to zupelnie tak jak Ja hehe od poczatku ciazy wmawiam sobie i swojemu malenstwu ze ma sie z mamusia zobaczyc 2 tyg wczesniej zebysmy mogli nacieszyc sie jeszcze wspolnie latem 🙃 zobaczymy czy poslucha mamy . . . . to jego pierwszy sprawdzian hehe
najwazniejsze by byl zdrowy , a wszyscy na niego i tak poczekamy
jak kazda z nas na swoje pociechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i oklask dla ciebie Justi 🙂
czasami nie moge uwierzyć, że "TO" nastapi za pare tygodni 🙂 a niedawno był początek...
najbardziej jestem ciekawa, jak mały bedzie wyglądał 🙂 czy bedzie podobny do mnie czy do Roberta - wolałabym żeby do niego 🙂 , czy bedzie miał włoski i jakiego koloru... 🙂

Ostatnio znowu dokuczają mi moje mega opuchniete nogi 😞 Nie wiem czym to jest spowodowane, bo od pogody napewno to nie zależy,bo było cieplej i nic mi sie nie działo...
Wtedy tez mało leżałam i teraz też, pije tak jak piłam, nic szczególnego...
dzisiaj moje nogi naprawdę wyglądają fatalnie, ale lekarz mówi ze to normalne 🤢
niedawno położyłam się na podłodze na płasko, tylko jasiek pod głowę, i położyłam nogi na łózku. Momentalnie poczułam ulgę. Co prawda opuchlizna nie zeszła, ale nogi nie bgyły takie ciężkie i nie czułąm tej opuchlizny. Ale za to nie mogłam się podnieść przez ten nieszczęsny krzyż 😞 😞 😞 😞 Nie moge leżeć na wznak, a inaczej to jak mam trzymac nogi??
Żele chłodzące do nóg to lipa, a w chłodnej wodzie nie będę trzymać nóg bo się przeziębię...nie mogę nawet się normalnie kąpać, a raczej brać prysznica, bo wtedy klęczę, bo nie mam natrysku tylko wanne, i w takiej pozycji czuje jakie balony mam z nóg i nawet mnie to czasem boli. Wczoraj się kapałam ale zazwyczaj juz tego nie robię, i nadwyrężyłam sobie lewy bark, wszedł mi jakiś okropny nerwoból, także pluskanie sie w wannie odpada 😞
Nie wiem co robić, nie chce zeby to zagrazało nam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam wannę i ciężko z niej wyjść, ciasno... jak byliśmy z Grzeskiem u jego rodziców na noc to rano brałam prysznic i prawie zemdlałam bo w kabinie zrobiło się bardzo ciepło. Grzesiek zaniósł mnie na łózko i długo dochodziłam do siebie. Przy otwartej kabinie myc sie nie mogę bo mi zimno wiec juz lepiej z ta wanną ....
Kurcze czerwcówka urodziła prawie 3 tyg przed terminem, a ja lekkiego stracha złapałam .... ciekawe która z nas sie pierwsza rozpakuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam melduję się jako pierwsza???? eh z tymi kąpielami to bywa różnie naszczęście na stancji mamy wielką wannę narożnikową więc się mieszczę ale jak wrócę do domu za tydzień to nie wiem bo jest ciężko mam nadzieję że sobie poradzę z tymi kąpielami ae fajnie że już czerwcóka urodziła to nie długo my 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze, ze ja nie mam poblemow z wanna,moj ma ponad 2 metry wzrostu i mega dlugie nogi,do tego ja slonica i jeszcze razem sie miescimy w naszej wannie 😉ja tam jeszcze w niej sie mocze,choc juz nie ma tych goracych kapieli ale coz 😉

W niedziele rozmawialam z polozna i sie pytalam zy na ctg moge lezec na boku bo ostatnio tak lezalam u lekarki 20 min i myslalam, ze nie wytrzymam.To kazala mowic pielegniarce,ze mam lezec na boku bo teraz juz dziecko za duze jest i uciska na tetnice.W ogole kazala sie nie klasc na plecach,chyba,ze bym sie obudzila w nocy w takiej pozycji,ale zeby tego unikac juz.

A my tydzien z mezem bedziemy sie obijac 😁 Wolne maja w pracy.Dzis kochanie zamowilo mi fryzjera z dostawa do domu 😉Potem idziemy do restauracji na obiad. A teraz go zagonilam zeby umyl wc bo teraz to juz jego zajecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...