Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dwupaczki hehehe 😜
No to czerwcóweczka się pospieszyła 😉 Kurcze też bym chciała powiem szczerze, coby Emilcia urodziła się tak dwa tygodnie przed terminem, oczywiście cała i zdrowiutka 🙂 🙂 🙂 Choć boję się porodu, to jednak ciekawość i tęsknota za córeczką biorą górę.
Noooo Monica ty masz termin najwcześniejszy z nas wszystkich, także tak czy inaczej będziesz chyba z nas pierwsza 😉 A brzuszek masz faktycznie spory, ale śliczny 🙂
Ja cały czas kąpę się w wannie i póki co nie mam większych problemów z kąpielą i z wychodzeniem z niej. To dlatego, że brzucha nie amm aż tak dużego, co bardzo mi pomaga 😉 Ale obawiam się, że w końcówce brzuch mi wywali...Zobaczymy...Dzisiaj dowiem się na USG ile waży nasza kruszyna, to będę miała podgląd ile jeszcze może urosnąć i czy brzuch aż tak się powiększy 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki 🙂
U mnie też nocka ciężka była nie dośc, że pare komarów wleciało mi do pokoju i bzyczało nad uchem to jeszcze problemy z przekręcaniem się z boku na bok, latanie do toalety o rety czasami mam już dość ale kurcze już bliżej niz dalej więc to mnie podtrzymuje na duchu ;/
Dziewczyny co sądzicie o pieluszkach HAPPY BELLA 1???? Czy któras z Was będzie może takie kupowała????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂witam po dluzszej przerwie jeszcze was nie doczytalam ale zaraz to zrobie 😉)..
mowie wam jaka mam dzis masakre jestem spuchnieta jak swinka nawet nos mam spuchniety szok!!!!!!!nie wiem co jest grane ale i tak miala poki co spokoj wiec teraz to chyba juz tak bedzie z ze bede puchla 😞....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉Aniulka dziekuje za oklask 😉
Kaczuszka jesli chodzi o pieluszki to u mnie wiekszosc znajomych stawia na pampersy i Ja nie zamierzam zadnych innych kupowac na szczescie moj m. nawet nie wspomnial o tetrowych chyba bym go zaszczeliła wzrokiem odpowiednio hehe ale juz widze, ze zaczyna sie przejmowac rola tatusia suuuper 🙂 i bedzie ten nasz synus rozpieszczany hehe
Monika 5rzeczywiscie bedziesz najprawdopodobniej pierwsza mamusia choc natura płata nam rozne figle i podejrzewam,ze jednak to nie ty bedziesz pierwsza lipcóweczka a jakos tak czuje 🙂
jesli chodzi o wanne to tez nie mam problemow jednak golenie to juz nie lada wyczyn ' 🙃 ale poki co daje sama rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama Edytka to czekamy na wiadomosci odnosnie waszych pociech 🙂
kurcze a Ja dopiero 10.06 dowiem sie wagi swojego malenstwa ehhh wkurza mnie ten moj lekarz akurat na krotki urlop sie wybiera
a mialam sie was pytac jak teraz czesto chodzicie do gina ?? moj to by chcial co 2 tyg no tak prywatnie fajnie mu sie zarabia na nas . . . ale teraz widze,ze tak zostanie wizyty co 2 tyg jeszzcze gdyby mial te USG a nie tylko mie przebada po swojemu cisnienie zmierzy i juz jest bogatszy o 80 zl a czy on tam widzi jak to jest z moja szyjka itd ? nie wiem ehh wam powiem jakies nerwy mam na niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama to widzę, ż wizyty u gina mamy zazwyczaj w ten sam dzień 😜 A z tym puchnięciem to współczuję, zapytaj lekarza, może da się temu jakoś zaradzić... 😞
Co do pieluch to też mam zamiar używać Huggisów albo Pampersów, zobaczymy, które lepiej się u nas sprawdzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od początku ciąży mam wizyty co dwa tygodnie, bo jestem na L4, a on na dłużej nie wystawia...A poza tym na początku jak było podejrzenie poronienia, to musiał mnie obserwować. A USG mam robione co miesiąc, także jesteśmy na bieżąco 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje brzuchatki nie bylo mnie wczoraj,ale na szczescie nie naskrobalyscie duzo hehe...My wczoraj bylismy na komunii i troche sobie podjadlam,odpuscilam na jeden dzien moja diete raz nie zawsze hehe....Musze wam napisac ze jestem przerazona jak maly sie urodzi,wczoraj tam byla mojej siory szwagierka z 2 miesieczna Hania,i dali mi ja troche na rece,zebym sie podszkolila,i przez chwile bylo ok,ale jak za chwile zaczela plakac to niewiedzialam co mam zrobic,wydawalo mi sie ze ja zaraz upuszcze i wogole masakra jedna!!!Ale wszyscy stwierdzili,ze wyczula ze sie denerwowalam,a co niby mieli powiedziec!!!I tak niewiem co to bedzie jak juz urodze,czy ja bede umiala to malenstwo przebrac,wykapac,zeby mu nie zrobic krzywdy,az nie chce mi sie myslec!!!A co do prysznica to tez go niemam mam tylko wanne,ale narazie jest ok daje jeszcze rade,nawet nogi sobie jeszcze bez problemu ogole hehe...Wkleje wam fotke,ale zmoim chrzesniakiem to zobaczycie jaki mam brzuszek moze niewidac go calego,ale innego niemam,i samej tez niemam!! [URL=http://img121.imageshack.us/i/ss853737.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9833/ss853737.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia nie martw się, zupełnie inaczej człowiek zachowuje się jeśli chodzi o jego dziecko, a inaczej jak o cudze. Także na bank sobie poradzisz!!!!!!!!! A zdjęcie super, nooooo prawdziwa laska z ciebie 😜 Brzuszek super widzę, że masz tak samo niewielki jak na ten tydzień ciąży co ja 😉 My to chyba od początku mamy podobne brzuszki heheheheheh 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no Irka suuuuper wygladasz 🙂 brzuszek piekny i jaka figurka 😜 fajnie
jesli chodzi o opieke wiesz tez sie boje strasznie,ale mysle,ze my bedziemy wiedzialy jak zajac sie wlasnymi dziecmi wiadomo obudzi sie nasz instykt macierzynski 🙂 takze glowka do gory 🙂 nie my pierwsze nie ostatnie damy sobie na pewno swietnie rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONICA łdne zdjęcie ale słao widoczne a co do łączności to musimy z JUSTI pogadać żeby rozszerzyła tabelkę o numery tel i wtedy jak któraś urodzi to zadzwoni do którejś i będzie ok taka jest przynajmniej moja propozycja nie wiem jak reszta......co wy na to dziewczyny????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki! Długo mnie nie było bo weekend miałam wyjazdowy (300 km od domu)- komunia bratanicy. Wróciliśmy wczoraj wieczorem i do tej pory czuję się jeszcze najedzona 🙂
Niestety jednogłośnie wszyscy stwierdzili,że grubas jestem. No ale w końcu 16kg do przodu. Masakra!
Monika mam taki duży brzuch jak Ty 🙂

Lusiu jeśli chodzi o przygotowanie tatusia na przyjście dziecka to czytałam kiedyś na ten temat fajny artykuł. A mianowicie,że kobieta czuje,że jest matką albo już wtedy gdy widzi dwie kreski na teście albo wtedy gdy rośnie brzuch i czuje kopnięcia dziecka.
Jeśli chodzi o faceta to jedni czują się tatusiami dopiero gdy zobaczą dziecko a inni dopiero gdy pierwszy raz usłyszą słowo "tato". 🙂
Mój mąż cieszył się że będzie tatusiem,ale widziałam,że dopiero jak zobaczył synka to poczuł miłość rodzicielską,a ja wiadomo czułam ją dużo wcześniej.

No to dziewczyny skoro czerwcóweczki zaczęły rozpakowywanie to znaczy,że zbliża się nasza kolej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez mi wszyscy wczoraj mowili ze mam niewielki,chociaz mi sie wydaje ze jest masakrycznie duzy hehe....Edytko,tez mi sie wydaje ze mamy zblizone brzusie do siebie musisz koniecznie wkleic swoja aktualna fotke,ja narazie jestem 10 kg na plusie,ale do nastepnego tyg pewnie cos przybiore 🙂A co do instynktu macierzynskiego,to mam nadzieje ze tak bedzie jak piszecie hehe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny numerki moge wkleic do tej naszej listy to nie problem kurcze nie umiem bo na niektorych miesiacach brzuszka maja fajne tabelki ,ale ja jakos nie jestem taka sprytna :P nie potrafie jej zrobic ehh ale moze popytam dajcie mi czas do wieczorka :P


musze sie wam pochwalic heheh bo sie usmialam wczoraj upieklam w rekawie miesko z mysla ,ze bedzie na wczoraj i na dzis, a moj mezus co zrobil po obiadku posprzatal tak swietnie,ze i ten rekawek z mieskiem wyrzucil 🙃 dzis do niego dzwonie i sie pytam gdzie to miesko skoro mu nie smakowalo to mogl mi powiedziec, a nie od razu wyrzucac hehehe jakbyscie slyszały jak mnie przepraszam biedactwo takie,a ja mialam ubaw niezly no nic wiec musze teraz modlic sie zeby sie kurczak rozmrozil bo jak nie to beda kluseczki i surowka na obiad 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...