Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Łooooooooooo to ten Oilatum bardzo drogi 😮 😮 😮 Muszę się rozeznać u nas w aptekach, bo jak coś, to będę zamawiać przez neta...
To super Michalindziorku, że kocyk się podoba 😉 Ale ta przesyłka, to faktycznie troszkę długa... 🤔 Ale nie martw się ja na firankę do pokoju małej z allegro czekam już prawie miesiąc 😮 Już mnie to zaczyna drażnić, bo niby mają zaznaczone na aukcji, że 14 dni roboczych zajmuje szycie, ale to już troszkę przesada 😠 Muszę do nich dzisiaj maila napisać, ale jeszcze zajrzę do skrzynki, bo może listonosz cham zostawił awizo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ciekawe czy u nas w biedronce jest też taka promocja... bo się opłaca, a te chusteczki sa fajne z biedronki. uzywałam ich na zmiane z innymi, to fakt, ale bardzo często i byłam zadowolona. ładnie pachną, są miękkie i mocne. no i nie są takie suche jak niektóre tanie np takie z rossmanna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia ja dałam za dwie coś koło 40zł.... 😮 hehe przepłaciłam widzę. no ale właśnie sie pokusiłam bo w tej aptece duzy wybór, a że ceny o 40%droższe to nie pomyślałam.
a te Oilatum widziałam w innej aptece za 50zł...
Edytka mnie też listonosz juz wkurza... bo codziennie mu domofonem drzwi otwieram, słyszę jak grzebie w skrzynkach, a ja potem mam i tak awizo... właśnie muszę iść na pocztę przez chama jednego dzisiaj.muszę od razu zrobić jakaś awanture. nie otworzyłabym mu klatki ale mam domofon nie teges i słysze że ktoś dzwoni, mogę otworzyć ale w słuchawce nie słychać nic... 🤨
Aniulka to fajnie, przynajmniej sprawdzony sprzedawca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie będę się bawić w kosmetyki z Oilatum, bo któraś z was kiedyś napisała że jej znajomi użwali dla swojej dzidzi, a później użyli innej firmy kosmetyku i skóra maleństwa stała się szorstka, więc wydaję mi się, że skóra za brdzo przyzwyczaiła się do tych składników Oilatum i to jest już problem. Bo przecież może się zdażyć, że nie zawsze będziemy w stanie kupowac tak drogą rzecz, i co wtedy? Tylko dziecko będzie cierpieć, bo może mieć później podrażnioną skóre. A inne kosmetyki też są dobre i przede wszystkim dla niemowląt również, więc jest w czym wybierać. Dlatego ja kupię inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior to troche przepłaciłaś 🙂
Z doświadczenia ci powiem, że "takich" rzeczy nie kupuje sie w aptekach i kosmetyków dostępnych w każdej drogerii, bo zawsze przepłacisz. Aptreki naliczają sobie cholernie wysokie marże!!
To jest tak samo jak z różnymi aptekami - w mojej za Ranigast max płacę 5.8zł, a u teściów w aptece 7.19zł 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w biedronce, tez jest ta promocja.ja kupiłam wcześniej chusteczki bambino za 3,99 paczka. Co do pieluszek to narazie mam haggisy i pampesy jeszcze kupie. a potem sie zobaczy, jak mała będzie dobrze znosic te pieluszki, to zobaczę inne, będziemy robić rozeznanie 🙂
ja jak zobaczyłam na zdjeciach swój brzuch to normalnie sie przeraziłam że taki duży, w lusterku tak tego nie widać 🤪
Dziewczyny pisalam juz wcześniej, ale nikt nic nie odpisał.... jakie smoczki kupujecie, bo jest dość duży wybór i szczerze mówiąc nie wiem które sie bardziej nadają. a do butelek tez kupujecie juz smoczki na wymianę?.
A kosmetyki jakich firm kupujecie, mnie polecano Nivea...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zauwazyłam że w tej aptece mają takie ceny,dlatego że ona ma zawsze dyżur, święta, noce itp ale juz trudno. miałam i tak kupować z T.Tippee na allegro i tyle by mnie to wyniosło, wiec w budżecie sie zmieściłam 🙂
ja tego Oilatum chyba tez nie będę kupować, z ciekawości się rozgladam czy gdzieś mają taniej, może wtedy bym się skusiła, ale widzę że wszędzie takie ceny. w sumie są zamienniki, widziałam nawet właśnie na allegro. w ogóle gdzies słyszałam że teraz nie zalecaja nawet oliwki do codziennej pielęgnacji bo właśnie skórka się przyzwyczaja i potem bez tego ani rusz... nie wiem ile w tym prawdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też słyszałam taką opinię,że im mniej kosmetyków tym lepiej. No chyba że są jakieś problemy ze skórą to wtedy specjalne trzeba zastosować.
Co do firm to Nivea, Bambino to dobre marki. J&J często uczula.
A smoczek z tego co wiem musi być anatomiczny i w składzie nie może mieć BPA.
Poszperam później w gazetkach, gdzie czytałam już jaką firmę polecają i dam Wam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja narazie nie kupowałam smoczków do butelki na zmianę. A co do smoka to ja mam uspokajający silikonowy anatomiczny czyli taki jakby ścięty 😉
Co do Oilatum to też już sama nie wiem co robić, mąż mówi, żebyśmy na początku kupowali...Ehhh....a oliwki do ciałka na bank nie będziemy używać, bo też słyszałam, że strasznie dzidzi zatyka pory i później już cały czas trzeba jej używać, bo skórka jest przesuszona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam kosmetyki z Nivea. słyszałam tez że fajne są i nie są jakos kosmicznie drogie.
Sama uzywam oliwki z J&J w żelu i mi osobiście odpowiada hehe 🙂 świetna jest. ale wole nie wypróbowywać na maluszku czy uczula. używałam też Bambino takiej niebieskiej, fajna, ale wodnista no i ładnie pachniała, ale teraz juz nie mogę znieść jej zapachu....
smoczek kupiłam anatomiczny silikonowy bez BPA z babyDream w Rossmanie 2szt za 8zł ale nie wiem czy będzie potrzebny, bo moje maluchy nie uzywały, synek był bardzo spokojny, a mała dawała popalic ale smoczka nie chciała za cholerke to jej nie wpychałam.
super są z T.Tippee ale na razie nie kupuje, może sie okazać że nie potrzebny.
smoczki dodatkowe na razie też nie kupuje, potem można w razie konieczności dokupić, ale bede musiała do tej większej butelki bo tak jest ten o najwolniejszym przepływie no i kleik czy kaszka nie ma szans przelecieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja narazie też mam ten o najwolniejszym przepływie. A smoczek mam z firmy Baby Nova, myślę, że w tym przypadku firma nie jest aż tak ważna, ważne aby był dobrze wyprofilowany, a ten wydaje mi się, że jest 😉 A tak jak mówi Michalindzior nie wiadomo, czy nasze pocieszki wogóle będą chciały smoki, także nie ma co szaleć na początku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior do tych butelek Lovi sa smoki wymienne bez BPA i o róznym przepływie, więc będzie z czego wybrać. W realu kosztują 5.99 za sztukę. Co prawda nie było tych "0" tylko od razu "1", ale tak pomyslałam, że zanim bedziemy używac tej duzej butelki to mozna "0" z dużej przełożyc do małej jakby była konieczność 🙂

Oliwki jako takiej tez nie bede uzywać, jedynie na wilgotne ciałko,bo wtedy mozna zetrzec ręcznikiem jej nadmiar. Ja z tej Jonsona w żelu jestem średnio zodowolona, za bardzo tłusta i źle się rozprowadza, ale czasami dodaję ja do kapieli i wtedy ok.
Ja wybrałam kosmetyki Perfecta Baby i ewentualnie jeszcze Ziajka.
Tu jest link do tych kosmetyków, to możecie poczytac i zapoznac się 🙂 Co prawda widziałam je z marketów tylko w Tesco.
http://www.students.pl/magazine/details/30954/Kosmetyki-dla-dzieci-Perfecta/trackrss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, czytałam opinie na temat smoczków uspokajających TT (chodzi mi o te imitujace kształt sutka) i nie mają zbyt pozytywnych z tego względu, że trudno jest dzidzi nauczyć sie ssać i często im wypada z buzi. Ale może lepiej niech każda wypróbuje, bo może akurat jej dzidzi uda się 🙂
Ja mam smoczek z Canpolu, kauczukowy anatomiczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W jednym rossmanie byłam to nie mieli tych kosmetyków i w realu tez nie, tylko w tesco - z reszta byłam ostatnio we wszystkich hipermarketach i tylko w tesco było, ale mam 2 przystanki, to zawsze moge podjechac, a raczej samochodem podjedziemy to sie kupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi dzisiaj jakos tak wyjątkowo mocno ta "siara" leci.... 🤨
w sumie nie sama, jak przycisne lekko, ale chyba najwyzsza pora we wkładki laktacyjne zainwestować.wyjdę w bluzce i będę z plamami szła 🙂 widziałam takie co się na jakis przylepiec do stanika mocuje...ciekawe czy dobre.
dzisiaj na obiadzio ryż z jabłkami 😜
wczoraj juz robiłam, dzisiaj tylko ugrzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To senkju Monica za oklaska 😆, to ja tez dam jak bede mogła 🙂
Ja z Perfecta Mama mam płytn do hig intymnej i powoli mi sie kończy, jest bezzapachowy i wydaje sie byc ok 🙂 Trzeba bedzie kupic cos na czas poporodowy zeby sobie dopomóc, moze tez ten sam - niby zalecają, albo lactacyd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...