Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

Ja jakos spac dzis nie moge ehhh mialam juz prasowke, poogladalam tv i musze sie zabrac za jakies porzadki choc na cale szczescie zajmie mi to max 30 min bo duzo tego nie ma heheh ale jeszcze checi brak 🙂

brak wiesci od Ann i Izuni ciekawe co u nich hm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki
Ja też spać coś nie mogę obudziłam się przed 4 na siusiu i jakoś ze dwie godziny się męczyłam zanim usnęłam ale co z tego jak o 7 byłam już na nogach bo szłam do laboratorium zrobić morfologie i czasy krzepnięcia i krwawienia potrzebne na cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny.bylam u lekarza i mały ma sie dobrze...ale mam 3 cm rozwarcia...lekarz powiedzial ze mam czekac az odejda mi wody i na porodowke 😉.nawet nie wiecie jak mi ulzyło....sorka ze wczoraj nie dalam znac jak wrocilam ale bylo puzno i bylam padnieta...spalam jak aniolek....pozdrawiam
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki 🙂
Melduje ze ja nadal w dwupaku,nic sie nie rusza i te bole tez znikly 😠 😠
Ile mozna czekac!!!
izunia super,ze wszystko ok z dzidzia,a te 3 cm to zawsze wiecej niz u nas bo u nas jak narazie nic sie nie zapowiada,chociaz moze cos u mnie jest w co watpiw!!!!
Justi co za lekarz mial ci powiedziec,ze juz jedz na porodowke,a nie,ze nic sie nie dzieje hehe....
Badz cierpliwa kochana,zreszta wszystkie musimy byc cierpliwe!!!Ja daje czas mojemu Kacperkowi do 18,bo pozniej anestezjolog od znieczulenia idzie na urlop i bedzie wielki pledz!!!
A co do urlopow to wczoraj moj maz mi powiedzial,ze po porodzie weznie ten okolicznosciowy,a w sierpniu 2 tyg bo maja kolejke,kazdy po kolei idzie,a tacierzynski moze przed swietami,zreszta u niego urlopu nie brakuje,nawet z zeszlego roku calego nie wykoprzystal,bo maja pierdolnietego szefa i ma wielki problem jak ma komus dac jeden dzien wolny,a co dopiero tydz!!!A mama dzisiaj ostatni dzien idzie do pracy,i wraca dopiero 5 sierpnia,to jakcos to bede z nia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki, melduję się póki mały śpi. Teraz wolna chwila tylko w takich momentach 🙂 ale nie narzekam!!
Edytko, czekamy na wieści jak samopoczucie po dzisiejszej nocy 🤪 zbieracie się już na porodówkę ? 😉
Izunia cieszymy się z Tymonkiem że u Was wszystko ok. Jak już masz 3 cm rozwarcia to poród szybko pójdzie 🙂

Ja jestem troszkę zmęczona bo mały budzi się co ok 2h w nocy i nieprzytomna przystawiam go do cyca i przebieram. Tymek notorycznie sika jak go rozbiorę z pieluchy więc poza pampersem muszę zmieniać mu ubranko (zarówno w nocy jak i w dzień). Myślałam, że mam za dużo tych ciuszków 56 ale przy tej częstotliwości przebrań to mam ich w sam raz 😉
Dobrze się czuję i daję sobie radę z malcem więc mężuś wrócił do pracy. Weźmie wolne jak Tymuś troszkę podrośnie żebyśmy mogli gdzieś pojechać razem, może odwiedzić rodzinkę. Ale bardzo się cieszę że weekend nadchodzi. Pobędziemy sobie razem 🙂
Miłego dzionka dziewczynki. Będę co jakiś czas do Was zaglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irka,twoj powinin wykozystac zalegly urlop z tamtego roku do konca marca chyba,jak go nie zuzyl to szef powinien mu za niego zaplacic bo to sie nie moze tak kumulowac.
Mojemu zostalo tylko 2 tyg wolnego,jak urodze to wezmie tydzien tylko bo potem do lekarza trzeba bedzie jezdzic na szczczepienia itd a na to niestety tez jest potrzebny urlop:/

izunia super ze wszytsko w porzadku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super Ircia ,ze bedzie twoja mama w razie czego przy was 🙂 tak to jest niestety z tymi urlopami nie zawsze mozna miec kiedy sie tego chce ehhh

a moj lekarz no paskuda jedna . . . hehe jeszcze na ten urlop idzie i 3 razy mi powtarzal,ze jak sie cos bedzie dzialo to mam do niego dzwonic ehh jak ja nie znosze komus przeszkadzac w zasluzonym urlopie, ale powiem wam szczerze ,ze chyba by sie niezle wku...ł jakbym nie zadzwonila , bo powiedzial,ze on sobei podzwoni po lekarzach ktorzy wlasnie maja dyzur zeby mieli na mnie oko a jak bedzie trzeba to poprowadzi porod przez tel . hehe moze wiec bede rodzic, z mezem w domu hahaha a on bedzie nam dawal wskazowki przez tel. nie no glupi pomysl 😜

cały czas sie zastanawiam jak to bedzie u nas z tym porodem rodzinnym , bo moj m. tylko mowi,ze on bedzie ale nie wie czy na dzien dobry nie zemdleje i ze chce sie sprawdzic . . .. noz cholera jasna tez bym chciala sie sprawdzic i na cholere mi taki facet przy porodzie jak to nim beda musieli sie zajmowac 😠 zła jestem choc wiem,ze sie ze mna troszke drażni , bo sam te wszystkie operacje pelne krwi oglada w tv a ja zamykam oczy na takich scenach heh
jestem bardzo ciekawa jak to bedzie . . . .
a teraz jak widzi jak sie mecze to mowi wziolbym ten brzuszek z Wojtusiem,ale na czas porodu ci go oddam hehe pocieszajace bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olussiu wiem ze musi miec zaplacone za zalegly urlop,podejrzewam,ze tak zrobi jak pojdzie na wakacyjny urlop!!!!
Justi moj bedzie tylko przy pierwszej czesci porodu,a pozniej ustalilismy,ze urodze sama,po co ma tam wchodzic jak wiem ze nie bedzie mial ochoty tego ogladac,jeszcze by sie zrazil i co......!!!Ale jakbym sie uparla to by poszedl,ale jak to polozna powiedziala na szkole rodzenia,zeby nierobic tego na sile,bo polowa kobiet tam ciagnie swoich mezow nie potrzebnie,a pozniej zostaja tylko urazy!!!!
A co do porodu przez tel to niezly pomysl hehe... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ciekawe jak to jest jak facet sie pcha na sile na porodowke a kobieta go tam nie chce:P
Ja w tej sprawie nie mialam nic do powiedzenia,idzie i koniec,ale juz mu zadeklarowalam,ze jak zagladnie nie tam gdzie trzeba to krzyku narobie i bedzie musial wyjsc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie Irciu z ta pierwsza czescia porodu razem to tez dobry pomysl . . . . moze i nad tym rowniez pomyśle . . . 😉
ehh wiesz Ja nigdy nie namawiałam męza na poród ze mna on sam chcial byc przy mnie , a teraz cos świruje 😉
i oczywiscie osobiście uwazam,ze zmuszanie faceta do tego typu "atrakcji" jest niewskazane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo wiesz jak to jest Justu czym blizej tym maja bardziej tylki pelne strachu,na jeszcze kilka miesiecy tem to byli z nich bohaterowie i twardo obstawiali przy tym ze beda,a jak przychodzi co do czego to strach ich oblatuje!!!!
Powiem ci szczerze,ze ja nie chcialabym byc przy samym porodzie,wiem zebym nie dala rady,mi wystarczyl krotki film na szkole rodzenia i mialam dosyc,a musialabys widziec miny tych facetow mozna bylo sie usmiac hehe 🙂 🙂
Ja nawet nie chcialam aby Rafal byl prz pierwszej czesci,ale jak sam zaproponowal to mi sie milo zrobilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Irciu Ja sie nad jednym zastanawiam,ze nie slyszalam tak naprawde zlej opinii kobiet przy ktorej byl mąż przy calym porodzie . . . . wszystkie jakies takei zachwycone i te ochy . . . . . ahy . .. . . i twierdzaq,ze przy nastepnym porodzie nie ma innej mozliwosci ji tez bedzie z nimi maz rodził ehh sama nie wiem . . .. . .
szkoda,ze my nie mozemy sobie wybrac czy chcemy byci do ktorego momentu przy porodzie heheh 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Ola faceci sa jakos z regulymalo wylewni , wiec kilku słyszałam nawet wsrod mojej rodziny i zdarzalo sie ,ze byli rzeczywiscie po raz drugi przy porodzie . . . . . . .

wiadomo my tez mozemy miec ochote na sex na krotko po porodzie, a niektore beda bardzo dlugo z tym zwlekały. ... kazdy czlowiek jest inny i dlatego swiat jest taki różny i kolorowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj szwagier byl przy porodzie mojej siory,ale pozniej go wyprosili bo miala wakum,zreszta nie miala lekkiego porodu!!!I ani on,ani ona nie wspominaja tego dobrze,teraz bedzie miala cc,ale jak by rodzila sn to powiedziala ze niechciala by juz meza,zreszta on to samo powiedzial ze raz mu wystarczy bo to nie na jego sily,i cos mi sie wydaje ze wplynelo to na ich zycie malzenskie przynajmniej na poczatku!!!
A to jest prawda co pisze olussia ze pozniej sa zarty przed innymi,mojemu mezowi powiedzial ze ma nie byc przy porodzie,czyli jakis uraz zostal!!!!
I dlatego facet musi byc zdecydowany na 100 procenty tak jak maz Olusiii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas przy cesarce tez maz moze byc ale wtedy stoi kolo glowy kobiety tu gdzie parawan jest,potem tylko mu dziecko do rak daja a tak to moze glaskac mame po glowie 😉

Znajoma rodzila przez cesarke i mowi, ze ostatni raz, bo lampa byla taka czysta,ze wszytsko widziala:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane 😉 Ja dalej w dwupaczku 😉 Standard heheheh
Ellie wczoraj nie szaleliśmy z mężem, bo jakaś taka zmęczona byłam i wogóle czułam jakiś dziwny niepokój, serce mi szybciej biło...Już myślałam, że może to poród się zbliża, bo to jest jeden z objawów, ale jak widać narazie cisza hehehe. Musimy wkońcu wypróbować tą metodę, to może tą naszą królewnę wykurzymy wreszcie heheheh 😜
Widzę, że rozwinął się temat porodów rodzinnych. U mnie od początku byłam pewna, że mąż nie będzie chciał być przy porodzie, bo kiedyś tam długo przed ciążą luźno poruszaliśmy ten temat i zawsze był przeciwny. Więc jakie było moje zdziwienie, kiedy jakiś znajomy zapytał go, czy będzie przy porodzie: ja odpowiedziałam, że nie, a on w tym samym czasie, że oczywiście TAK!!! 🤪 Aż mi szczęka opadła 😉 Ale też ma zapowiedziane, że żadnego zaglądania między nogi nie będzie, bo dla mnie to nie będzie komfortowa sytuacja i sobie tego nie życzę. Zgodził się, więc jestem spokojniejsza 😉 Ale to prawda co piszecie, nie ma co zmuszać nikogo do takiego kroku, bo też uważam, że może to pozostawić traumę na całe życie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Ze mną przy porodzie będzie albo mąż albo siostra (ktoś musi zostać z synkiem w domu)albo urodzę sama. Jestem już tak zniecierpliwiona,że marze tylko o tym by już urodzić i nie zależy mi już na towarzystwie 🥴

Byłam u gina i powiedziała,że jakby się miała sugerować szyjką to pochodzę w ciąży jeszcze 2 miesiące!!!! 🤪 Masakra. Oczywiście dodała,że moge wyjść z gabinetu i np. może mi pęknąć pęcherz. Ale wkurzam się bo mam już często bolesne skurcze i one wcale nie rozwierają mi szyjki 😠
I jeszcze tak jak nie miałam żadnej infekcji przez całą ciąże to od dzisiaj mam upławy i dostałam globulki.
Świetnie- w dzień terminu ja zamiast rodzić to rozwinęłam infekcje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...