Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no wlasnie Ircia tak to jest ze jednym energia przychodzi w czasie ciazy , a tak jak nam gdzies uchodzi . . . . ale miejmy nadzieje,ze wrocimy do swoich poprzednich wcieleń 😉
hehe oj skas znam ten bol ubierania sie, malowania i w ogole gdziekolwiek wychodzenia . . . . Ja na prawde juz nie bede jesli nie bede musiala wychodzic w przyszlym tyg zwlaszcza,ze maja byc
35 stopniowe upały 🤢 🤢


to Ja tez uciekam zrobic obiadek 🙂 bede miala z glowki i ogarne mieszkanko przed przyjazdem rodzicow bede pozniej na pewno 🙂

milego dzionka dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heheh oj Ircia to sie usmialam teraz 😉 jakbym mojego mezulka widziala jak bylam w 35 tyg ciazy chyba nie mialam zadnego zdjecia i mielismy rocznice slubu wiec pojechalismy do zoo i mowie , zebysmy wzieli aparat, a on na to , a po co przeciez bylismy w zoo rok temu i nic sie tam nei zmienilo od tego czasu 🥴 aaaaaaaaaa szkoda ze nie pomyslal,ze chcialabym miec jakies zdjecie hehe w koncu wzielismy aparat i mialam az 2 zdjecia z czego na jednym to wyszlam tak, ze powinnam je dawno usunac no ale jak pamiatka to pamiatka pocieszam sie ,ze za 20 lat bede wygladala duzo gorzej

wczoraj zrobilismy sesje, ale taka tylko dla nas ☺️ ☺️ chcialam jakos mezulka zachecic do zdjec no , ale musielismy sie zbierac do doktorka hehe i znow nie mam zadnych normalnych zdjec 🙂 ehhh szkoda gadac z tymi naszymi "fotografami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh z tymi facetami:P My kupilismy lustrzanke bo ja zawsze chcialam miec profesjonalny aparat.Z poczatku cos tam pstrykalismy ale w tym pech,ze to ja mam dryg do zdjec a nie kochanie i nie mam prawie zadych moich zdjec bo ciagle w roli modelki wystepuje moj maz.A jak juz mi zrobi foto to albo cos zle ustawi albo zle wykadruje i potem nic sie nie nadaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie takie same typy Justi,jak chce wziasc aparat to po co przeciez mamy juz tam zdjecia i po co robic jedno i to samo,a zeby jego namowic na jakies to nie lada wyczyn!!!
a nie zapomne jak kupilismy pare lat temu pierwsza cyfrowke,to robil fotki na okraglo,przewaznie widokom i jak mi mial zrobic to bateria empty hehe.... Ale to juz mu minelo niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu nie pozostaje nic innego jak tylko poznac tych naszych "fotografów" razem 🙂

heheh a apropo widokow to tez tak jest jestesmy na wakacjach , a on wciaz te widoki cyka i cyka to tu to tam zdjecie no to mowie kupmy cholera jakis przewodnik,ksiazke z tego miejsca po co robisz te fotki jak widokówki nawet nie mamy zadnego zdjecia razem czy osobno bedzie wygladalo jakbysmy tutaj w ogole nie byli ehhh ale nie przegadasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he he dobrze,ze mamy dobra baterie w aparacie:P Aparat ponad rok mamy a bateria 2 razy ladowana byla a kilka tys zdjec juz zrobione.Moj to widokow nie cyka,bo po co,ale jak ide to robi zdjecia mojego tylka,albo dlugopisu na biurku albo inne pierdoly, ktore sie nie nadaja do niczego:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!!!
Izuniu aż kamien mi z serca spadł, że wszystko jest wporządku, to narobiłaś nam wszystkim stracha... 🙂
U mnie nocka napewno lżejsza niż u Kamy i Eluni, ale z przewracaniem sie z boku na bok to już nie lada wyczyn sie zrobił, nie wspominając jak ja wstaje z tego łóżka, mój to takiego łacha ze mnie targa ;]
Dzisiaj nie czuje się zbyt dobrze, nie miałam żadnych skurczy ani bólów okresowych ale cos jakby stało mi na żołądku i wymiotować mi sie chce...o rety powoli juz się wkurwiam na to wszystko...brzuch mi sie obnizył ale jeszcze rośnie....
Mój luby to za każdym razem jak tylko gdzies idziemy pstryka mi fotki i jajemu więc mamy ich od cholery ale zeby posegregowac i powybierac te zajebite to zbyt wiele nie bedzie ale pamiatka naszych wygłupow zawsze bedzie 🙂 🙂
Ja na obiad dzisiaj jarzynówke robie a na drugie gulasz z ziemniaczkami i sałatą 😉 więc mykam teraz przypilnowac zupke i miesko pokroic do pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uffff a ja już prawie całe mieszkanko posprzatałam 😮 🤪 Zaraz jeszcze pościeram kurze w salonie i na dzisiaj finito 😜 A kochanie krząta się w kuchni i obiadek gotuje 😉 No może jeszcze zostanie mi dzisiaj posprzątać po obiedzie 😜 A potem słodkie lenistwo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i dupa wpadl jak po ogien wziol moje badanie i pojechal je oddac do laboratorium . .. . nawet nie wiem czy jeszcze bedzie otwarte . . . . wiec czekam nadal z obiadkiem na niego . .. . .. no i pewnie bedzie tak ze rownoczesnie wejda i on i rodzice i bedzie zamiast milo na spokojnie zjedzonego obiadku nerwowka . .. . . dobrze ,ze taki dzien jak dzis zdarza sie rzadko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...