Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i nici z naszego dzisiejszego wypadu na szczepienia 😞 😠 Byliśmy uwówieni na 14:00, ale spóźniliśmy się pół godzinki, bo musiałam nakarmić małą a na domiar złego dostałam jakiejś strasznej biegunki 😮 😞 i niestety okazało się, że pani doktor już nie ma, a jest inna, która przyjmuje dzieci chore 😞 Także wizyta przeniosła się na poniedziałek...Ehhh nie wiem, czy to Emi tak czaruje coby nie mieć tych szczepień, ale już drugi raz nam się wizyta przesuwa. Najpierw mieliśmy iść w ostatni poniedziałek, to się okazało jak zadzwoniłam do przychodni, że jest za wcześnie, bo mała musi mieć 6 tygodni i jeden dzień. Więc pani powiedziała cobyśmy przyszli w piątek, bo w środy i czwartki szczepione są starsze dzieci... A dzisiaj znów niewypał...Ciekawe co będzie w poniedziałek... 😮 A już się tak cieszyłam, że będziemy mieć to z głowy, bo strasznie się tymi szczepieniami stresuję (a dokładniej tym jak Emi na nie zareaguje).
U nas też dziś pada także też ze spacerku nici 😞
A ja mam ciocię Hanię i wujka Franka (którzy sa małżeństwem) także dziewczynki chyba musicie sparować wasze dzieciątka bo to częste połączenie 😜
My też sobie właśnie odpuszczamy rotawirusy, bo też wydaje mi się, że są troszkę przereklamowane...Taki napędzacz rynku...Ale to oczywiście tylko moje zdanie 😉 Broń Boże nie neguję niczyich decyzji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja byłam dzisiaj w Mopsie załatwiać rodzinne i to drugie becikowe i okazało się że nie mam połowy papierów które są potrzebne i to taka biurokracja papierkowa u nas. A naczekałam się w tym mopsie za wszystkie czasy. Następna wizyta w poniedziałek i pani mówiła żebym przyszła o 7,30 to wtedy bez czekania mnie załatwią, ale czy ja wstanę tak wcześnie to się okaże.
U nas przed chwila było oberwanie chmury i lała a w domu nastały ciemności jakieś że szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
Dobrze,ze my juz mamy te pierwsze szczepienia za soba bo nie poznawalam swojego dziecka,polowe dnia przeplakal i chcial sie tylko nosic,a druga polowe przespal z goraczka,w nocy nie bylo zle tylko nadal sie goraczka utrzymywala,ale rano juz bylo ok!!!
Edytko tez sie strasznie stresowalam tymi szczepieniami,ale mezus byl z nami bo mial jeszcze urlop i byla fajna pielegniarka bo z tej samej miejscowosci i jakos to przeszlismy wszyscy razem,ale jak wyszlam z gabinetu po szczepieniach to bylam cala mokra tyle sie nastresowalam!!!
Wiec jak sobie cos planujecie na dzien szczepien to lepiej sobie odpuscic,bo niewiadomo jak zareaguja wasze malenstwa,nie mowie ze bedzie tak samo jak u mnie!!!Ale najwazniejsze,ze mamy to za soba 🙂 I teraz tylko pozostaje kupa,ktorej nie chce robic i lekarz mi kazal dawac czopki glicerynowe ze niby nie uzalezniaja,znowu polozna mowi co innego i badz tu madry!!!Ale narazie mu daje bo niemoge patrzec jak sie biedaczek meczy i placze!!!Ale daje polowki,a dzisiaj jeszcze nie zrobil masakra mowie wam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
wróciłam 🙂
laptop zrobiony. fakt ze poznikały mi zapamietane hasła itd ale da się przeżyć.
Sewciu przesypia całe noce z reguły, ostatni raz je ok 21, 22, po godzinie mniej wiecej śpi, i je dopiero ok 6 rano... czasem o 5 a czasem o 7 😉
a powiedzcie mi ile ważą wasze maluszki i czy macie juz jakos tak okres?
w wolnej chwili was doczytam....
buziaki dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj michalindziorku 🙂tu juz nie taki ruch jak bylysmy w ciazy heheh,kazda zajmuje sie swoimi dzidziami i juz tak nie oblegamy brzuszka 😉)
moj wiktor jest duzy ale konkretnie dowiem sie 1 wrzesnia na szczepieniu ile wazy klocuszek 🙂
no to sewciu ma melodie do spania nie ma co hehe 😉ale ty dajesz butle?bo juz nie pamietam ☺️ ☺️
ja okresu ani widu pewnie dlatego ze karmie cycem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamciu hej kochana 🙂
no domyslam się że wszystkie przy maluszkach 🙂
no ja karmie juz samą butlą...
w dzień za to Sewciu robi sobie praktycznie tylko jedno dłuższe spanko a tak to po 10, 20 minut kima.
no i na szczepieniu 5300ważył.
jakoś powinnam chyba dstać ten okres dlatego tak ciekawa jestem jak u was... ale większość karmi cycusiem to dostaniecie pewnie później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku, my na szczepieniu (7 tyg i 3 dni) ważyliśmy 5600. Tymek urodził się 3100 więc nieźle nadrabia 😉 Ja karmię cycem więc okresu ni widu ni słychu. Chociaż brzuch mnie czasami boli jak na okres. Zazdroszczę Ci tych przespanych nocy 🙂 Chociaż u nas nie ma tragedii bo jedzenie w nocy jest o 12, 3 i 6. Trzeba wyeliminować wkrótce to o 3 i będzie git 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wyszłam z małym na krótki spacer, który rozpoczął sie wizytą w kauflandzie, i już był płacz, więc zakupy robiłąm nosząc go na rączkach i jednocześnie pchając wózek, a powrót do domu to masakra, płakał tak strasznie, że nie wiedziałąm co robić!! Mleka nie chciał, zmieniałam pozycje noszenia i też nic 😞 Zadzwoniłam po Roberta zeby po nas zszedł, i jak tylko weszliśmy do windy, to momentalnie zasnał. Ja to mam z tym dzieciem 😉
A dzisiaj pare minut po 6 wstaliśmy, jedzonko, trochę pogadaliśmy, pośmialiśmy się, potem wielka kupa 🙂 i teraz znowu śpiochanie 🙂

Wczoraj mielismy też taką akcję w domu, że Franek płakał jak najęty, i też nic nie pomagało. Ani mamusiny cycek, ani mleko z butli, nawet tatuś był zbędny. W końcu postanowiliśmy dać mu herbatkę, i to był strzał w dziesiątkę!!! Tak bardzo chciało mu się pić - wypił duszkiem 100ml herbatki koperkowej, i bidulek sygnalizował nam że jest spragniony!! Zdarzyło się tak pierwszy raz 🙂
A tak swoją drogą, to spróbujcie dawać właśnie herbatkę koperkową jak wasze dzidzie nie moga kupki zrobić. Nam to zasze pomaga, mały się wypryka a później robi kupkę, jak ma jakiś problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
u nas nocka naprawdę udana 🙂 Tymek zasnął przed 20 i obudził się po 12ej, po 4, przed 8 i teraz dalej sobie śpi! Przed 8 obudził się chyba tylko ze względu na prukanie bo niewiele zjadł i zasnął mi na rękach, co nie zdarza się ostatnimi czasy zbyt często 😉
Nas dziś teście nawiedzają. Także dzień spędzimy na sprzątaniu, gotowaniu i szykowaniu się na wyjazd do szpitala. Jak będę miała chwilę to jeszcze zajrzę. Tymczasem miłego dzionka i 3majcie za nas kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu,u nas herbatka koperkowa nie pomogla ona jest raczej przyczyna zatwardzen u Kacpra czasami ma odwrotny skutek tak mi polozna powiedziala,i dajemy teraz herbatke rumiankowa,a sam z wlasnej woli nie umie kupki zrobic tylko trzeba mu pomoc!!!
Witaj Michalindziorku spowrotem 🙂Kacper wazy juz 5600,a okresu tez nie mam ale to pewnie dlatego ze karmie,jutro musze sie umowic do gina,a krew mi juz nie leci dawno tylko ostatnio pojawily sie jakies zolte uplawy,pewnie sie czegos nabawilam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. U nas nocka przespana (jak na niemowlaka 🙂)Pobudka ok 2ej i 5ej i wstałyśmy przed 9tą 😮
Wczoraj mieliśmy gości )znajomi z dziećmi). Dziewczynka 2-letnia miała mały katar i generalnie miała nie przebywać blisko HAnki i niestety gdy ją przewijałam w łóżeczku to Dominika przyszła do nas,weszła na stolik, nachyliła się centralnie nad Hanką i kichnęła jej w twarz 😞 😞Wiadomo,że nie zrobiła tego specjalnie,ale strasznie się teraz denerwuje,że będzie chora 😞

ELLIE- trzymam kciuki żeby wszystko przebiegło sprawnie i żeby wszystko było ok.Trzymaj się dzielnie!

Jeśli chodzi o kupki to mała raczej ma problem w drugą stronę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia, Franek wczoraj na tym spacerze tak darł buzię, a nie było najcieplej i też się właśnie martwię, żeby nie było następstw...

U mnie krwawienie już dawno się skończyło, teraz jest ok, tylko od czasu do czasu zauważam lekko różową wydzielinę, a raz była taka glutowata z odrobiną krwi, jakbym miała okres dostac, ale na razie ani widu ani słychu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
Ja też jeszcze nie mam okresu (karmię tylko piersią), krew generalnie też mi nie leci, aczkolwiek mam takie lekko zabarwione upławy. Też muszę się wkońcu wybrać do ginka na kontrolę...
MIchalindziorku witamy spowrotem 😜 Na brzuszku faktycznie nie ma ostatnio ruchu, także bez problemu nadrobisz zaległości heheh 😉
Kurcze wogóle to wasze dzidzie już tak dużo ważą... 🤪 Emi napewno nie waży powyżej 5 kilo, jutro będziemy na szczepieniach to się dowiemy ile gwiazda przybrała 😉
Ellie trzymaj się dzielnie kobietko!!!!!!!!!!!!! Trzymamy wszystkie kciukasy!!!!!!!!!!!!!!! Będzie dobrze zobaczysz 😘 😘 😘
W nocy Emi poszła spać o 22, wstała o 2 potem o 5 i następnie o 9 także tragedii nie ma 😉 Zobaczymy jak to będzie jutro wyglądało...Ehhh znów mam stresa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny.dlugo mnie nie bylo...ja okresu tez jeszcze nie mam..moj maluch wazyjuz z 4 kg .kubus spi w dzien a w nocy nie chce za bardzo spac...wiec jestem wykonczona....a przy malym nikt za bardzo nie chce mi pomoc...tylko jak chcem sie wykapac to na chwile go przypilnuja..i to na tyle....ehhh samej jest mi ciezko..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...