Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamusie

Amelko hehe gratulacje 😉
dzis idziesz szukac niani POWODZENIA

Michalindziorku ehh oby ten facet od ktorego wynajmujecie mieszkanie odkrecil wszytsko w spoldzieli

Lusia ooooooooo to Franczesko jednak przoduje z waga wsrod naszych lipcowych noworodkow
dzis ide w koncu do rossmana jak nei bedzie tej co pisala Kama to kupei ta ktora ty polecasz w aptece 😘
Ellie napisz jak tam Tymus spisal sie na seansie w kinie 😜 u mnie tez to jest w Multikinie,ale poki co z moim Gagatkiem nie ma sensu isc bo chyab bym spacerowala z nim na rekach po calej sali przez caly film 😁 😁



a mnie brzuch boli z nerwow dzis mialam ic juz do pracy 😞 ide za rowny tydzien ehh ale bede maruda przepraszam jak bedziecie mialy mnie dosc to piszcie 😜
dzis ide z moim m. do kina na OCH Karol 😜 niech sie facet napatrzy na nagie cialka 😁 a ja moze troche sie odstresuje 🤨 a babcia przyjedzie bawic wnuka 🙂

dziewczyny jakie mleko mam kupic modyfikoane wczesniej mialam 1 paczke BEBIKO Ha Wojtus ja jadl powiedzmy bez rewelacji ale jak zglodnial a bylismy w trasie to zjadl
powinnam teraz kupic mu juz chyba 2 ??
aaaaaaaa i od jutra fajne promocje w tesco sa na obiadki, deserki, chusteczki zobaczcie sobie 🙂
mleko Gerber jest tanie bo 2 opak za 22 zl ale czy on je wypije ? ehh musze miec dla niani przeciez produkcja mojego mleka jest jeszcze nie otwarta 😁 🤪 🙃


dziekuje raz jeszcz wszystkim mamusia za zyczenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do poradni to weszlismy pani mowi o panstwo juz sa malzenstwem 🙂,a moj m mowi tak i mam pol rocznego synka 🙂ona,ooooo,a czy cos wiemy o naturalnej metodzie planowania rodziny,ja na to ze tak ,prowadzenie kalendarzyka,mierzenie temp,i obserwacja sluzu blebleble...no to pani na to ze jest w szoku bo rzadko sie zdarza ze mlodzi ludzie sa wyedukowani i przygotowani w tym temacie no i ze w takim razie nie ma nic wiecej do dodanie i dziekuje 🙂spedzilismy tam ok.10min 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi ja mam awaryjnie nan ha jeszcze 1 ale smialo mozesz juz zapodac 2...
zazdroszcze wam tego kina i tez chcialam obejrzec och karol2 ale moj mowi ze pewnie znowu jakies gowno 😠 😠,z nim to juz nic nie mozna i wczoraj mnie tak zirytowal ze zastanawiam sie jeszcze powaznie czy dojdzie do tego slubu koscielnego,powiedziala ze albo zacznie poswiecac czas rodzinie albo bedzie koniec bo juz mam dos bycia samatna matka w zwiazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ja juz nie daje rady chyba dzisiaj to dziecko przez okno wyrzuce caly czas mu cos nie pasuje,wszystko na nie na rekach nie,siedziec nie bawic sie nie,lezec tez nie,w koncu poszedl z rykiem spac....
Kama to wam sie fukslo na tym spotkaniu,dobrze,ze nie musieliscie tam siedziec i sluchac tego wszystkiego co sie juz wie 🙂
A co do meza to sie nie przejmuj oni juz tak maja tacy sa faceci,ja tez mowie wczoraj mojemu ze przeszlabym sie na och karol,a on acha i dalej sie gapi w kompa czasem to sie zastanawiam ze ze sciana bym miala wiecej tematu niz z nim!!!
Tak jak wczoraj dzwonie do niego i mu mowie przyj prosto po pracy bo potrzebuje auto,a konczy o 15.30,a do pracy ma 10 min,za pietnascie dzwonie gdzie jestes,a on ze juz wyjezdza,w koncu przyj o 16.30 i jeszcze sie pyta co taka zla jestem,ja mowie ze mial byc 30 min temu,a on do mnie ze on mi powiedz ze dopiero bedzie jech,no i ze zrozumial,ze siora po mnie przyj wrrrr..... myslalam ze mu przywale......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irciu jak tu sie nie przejmowac jak widze ze jemu wszystko inne w glowie tylko nie bywanie z nami,ja juz jestem za stara na wieczne scieranie sie,stwierdzam ze on faktycznie jeszcze nie dorosl do roli glowy rodziny bo ma w niej sieczke 😠 😠uhhh...teraz sama nie wiem co robic bo to stalo sie tak nagminne ze dochodze do wnioskow ze po co mi taki facet,a to chyba dobrze nie wrozy...no nic czekam na ruch z jego str.

co do dzieci to moj tez sie dzis wsciekl i tez wszystko jest nie i ryk
no i twoj m zachowuje sie jak wiekszosc facetwow ale jak to ty bys tak sie spoznila to by cie zjadl hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama to super, ze tak ekspresowo zalatwiliscie ta poradnie 🙂

mezczyzni . . . .
moj to nie lubi polskich komedii no z malymi wyjatkami 😉 ale mam wrazenie ,ze na co bym nie powiedziala to by poszedl po prostu sam juz mowi ,ze ma dosc siedzenai w domku bo malutki chory bo nie ma szczepien bo to bo tamto kiedys co 2 tyg chodzilismy do kina w ogole bylo inaczej,ale tego nie zaluje hehe nawet wczoraj powiedzial Wojtusiowi "co Ja bym bez ciebie zrobil ty smieszku nasz ?? nie moge na niego narzekac poki co choc cholera owszem jak juz sie klocimy to prawie noze lataja , bo Ja chce cos wyjasnic , a on sie zamyka w sobie i mowie do niego jak do sicany , a ten mowi musze przemyslec i wtedy ja mam cisnienie 200 bo ten moze tak 3 godz milczec, a pozniej przychodzi i mowi juz jest ok ? kiedy jest jeszcze gorzej bo we mnie sie gotuje , ale to tyle heheh bo sie juz na sama mysl wkur... . .

Irciu ehh moze to jakis skok rozwojowy kolejny u Kacperka ??
u nas tez nie za wesolo bo chwile sie pobawi czyt. 3 min i znow marudzi az sie boje jak sobie ta niania z nim poradzi 🥴 czy mi nie powie po 3 dniach przykro mi,ale Ja z nim nie daje rady ☺️ ☺️ ZOBACZYMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zebys wiedziala kama ze by mnie zjadl hehe.....
A co do twojego M.to moze pogadaj z nim,ze wielki czas zeby w koncu dorosl do roli ojca i meza no i powiedz mu co ci lezy na watrobie to moze to chlopak sobie wezmie do serca i sobie wszystko przemysli,i tak jak mowisz obserwuj go,a wnioski po jakims czasie same sie nasuna i bedziesz wiedz co robic wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi jak czytam o twoim mezu to jakbym widz swojego,ja mowie i mowie a on nic tylko milczy.....a to jest chyba najbardziej wkurwiajace,bo w koncu by powiedzial co ma do mnie i wogole,a on nic....nienawidze takiego czegos wrrrr....
A co do niani to sie nie przejmuj bedzie dobrze zobaczysz,ja tez kiedys bawilam 2 latka do 5 roku zycia dal mi smarkacz popalic,ale sie nie poddalam,wiec sie nie martw kochana,takie urok naszych bobasow,ze marudza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 😠hehe a twoj m. nie jest moze spod tak "super" znaku zodiaku jak Skorpion ?
masz racje ja tez nie znosze milczenia chce od razu wszystko wyjasnic by bylo ok . . . a on woli sie zamknac w sobie jeszcze lata po pokojach hahah ja za nim bo chce pogadac a ten uparciuch nie i juz

KAMA podpisuje sie pod kazdym slowe Irci pogadaj z nim na spokojnie i powidz co ci lezy bo faceci nie sa niestety w ogole domyslni 😠 😠 😠 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki z mowieniem akurat nie mam problemu hehe i za kazdym azem mu mowie co mi nie pasuje etc.,a on wczoraj np.dobra skoncz albo polozyl sie spac i tez gadalam do sciany i tak jest zawsze nic do tego pustego lba nie dociera,a juz zeby sie przyznal do bledu graniczy z cudem chyba by wolal zeby go pocieli i posypali sola niz sie przyznac do bledu,caly tatus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi moj jest z pod znaku koziorozca,a ja byk to zesmy sie dobrali .....ze tak powiem hehe.....
a co do opiekunki to bylam nia 3 lata maly byl strasznie rozpieszczony,na wszystko mu pozwalali,i z kazdego sobie nic nie robil,moim zdaniem zle go wychowywali bo on zakazywal,a ona pozwalala i dziecko nie wiedz kogo suchac,a najbardziej mnie rozwalily slowa jego ojca,ze ja nie jestem od wychowywania tylko po to zeby z nim byc,wiec mu na wszystko pozwalalam,chcial ogladac bajki 2 godz to oglada i takie tam,w sumie predzej bym odeszla,ale dobrze placili wiec to mnie trzymalo ☺️ ☺️no i zawsze kochalam dzieci i mialam z nimi dobry kontakt,ale po tym smarkaczu na jakis czas mi przeszlo....Pozniej jeszcze ona urodzila coreczke i tez chciala,zebym ja bawila,wstepnie sie zgodzilam,ale pozniej wyjechalam do UK i na tym sie skonczyla moja kariera opiekunki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irciu to gratuluje cierpliwosci do takiego rozpieszczonego dziecka,swoja droga to ci rodzice nie wiedza jaka krzywde wyrzadzaja dzieciom ,a poznie jest placz i zdziwienie...mam nadzieje ze my wychowam dobrze nasze pociechy.
justi oby tylko nie mial jego charakterku choc ja tez nie naleze do najlatwiejszych ludzi w pozyciu ☺️hehehe ale i tak juz sie bardzo zmienilam na plus czego nie moge powiedziec o swoim m 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zawsze sobie mowilam,ze nigdy tak nie wycjowam i nie rozpieszcze dziecka jak oni jego,no ale mlody mial wszystko to co chcial starzy byli dziani i niczego mu nie zalowali,tyle co to dziecko mialo zabawek to w sklepie nie ma nawet tyle,fakt,ze sie nimi bawil,ale w przyplywie histerii potrafil rozwalic zabawke np,za 300 stowy,a starzy nic!!!No na jego temat to moglabym napisac ksiazke 100 str jak nie wychowywac zle dziecka.....
Kama to masz tez ciezki orzech do zgryzienia z tym twoim uparciuchem,jak ja tego nie nienawidze jak podczas klotni mozna isc spac,ja bym tak nie mogla ja to najpierw musze sie wykrzyczec,a dopiero pozniej moge sobie isc bo tak uslysze tylko milczenie....

Kurcze mam tyle praspwania,i chcialam poprasowac,ale maly tylko uslyszal pare i juz glowa do gory,musze zrezygnowac poki spi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama - hehe, moze sobie pomyslała ze własnie w taki sposób pojawił sie Wiktor 😜 😎 😆
Swoja droga to ja nie uznaje takiej metody planowania (w szczególności zapobiegania ciąży) rodziny, poza tym metoda ta nie nalezy do najbardziej skutecznych, przecież każda infekcja wirusowa może wpłynąć na pomiar temp., a stany zapalne na wygląd śluzu.

Justi - możesz śmiało kupić 2 Wojtusiowi, chociaż jak nadal będzie pił 1 to tez nic się nie stanie.

Michalindziorku - może uda wam się zostać w mieszkaniu...miejmy nadzieje, że facet wykarze się i załatwi to, w końcu jemu też powinno na tym zależeć, ma przecież z was pieniądze.
No a Sewciu trochę wymiata po podłodze hehe, teraz się dopiero zacznie 🙂 Jak my jemy i Franek siedzi w wózku przy stole (przystawiamy blisko stołu wózek żeby nie wypadł w razie wychylenia na podłogę), to mały gałgan wchodzi nam na stół 😮

U nas nocka bez rewelacji - tzn. zasypianie. Obudził się z drzemki o 20, więc do północy powinien spać (taka opcja wchodzi w grę, byle nie 2 albo 3 w nocy 🥴 ), jednak Frankowi nie miało się na sen. Udało mu się szybko zasnąć, ale był jakiś niespokojny, kitfasił sie cały czas, aż w końcu zasnął, i później było już ok. Dałam mu fory, bo był po szczepieniu, więc od jutra rana zaczynam wprowadzać rytm dnia.
Wogóle nie miał po tym szczepieniu gorączki, jak wieczorem mierzylam to było 37,3 (już po odjęciu tych 0.5 stopnia), a dzisiaj miał 37.5 (też po odjęciu), nie był marudny, apetyt miał, był skory do zabawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, niestety facet to ciężki temat, i nie wiem czy twój m KAma nie dorósł, czy co, bo mój ma 40 na karku i chyba nadal dojrzewa....
U mnie jest tak, ze jak ja dostaję od niego cięgi za coś, to mnie gnębi pt. "no ale porozmawiajmy, "no ale wyjasnij mi" i takie tam, a jak on obrywa ode mnie, i mówie to samo, to on "oj kotuś...", albo " nie istotne" i tyle wyjaśnienia całej sprawy. Ale najbardziej kurwia mnie to, bo r często jak sie kłócimy to po prostu wychodzi z domu....wtedy pogarsza jeszcze sobie sytuację.
No ale nie umiem tego zmienić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
my już po seansie 🙂 Tymi oglądał przez jakieś 30 minut, później dostał cyca i spał do końca filmu 🤪 Z takim dzieckiem to mogę chodzić do kina 😉 Sporo rodziców było...aż się zdziwiłam.

Niestety jakaś choroba mnie rozwala, gardło boli i mięśnie 😞 Mam nadzieję że to tylko przeziębienie.
Kama, i właśnie takie podejście ze strony tej pani to rozumiem. Powiedziałaś co wiedziałaś, ona się zorientowała że nie jesteś zielona i git. A nie to co u mnie. Ja jej wykład zrobiłam, omówiłam wykres a ona swoje, i musieliśmy jeszcze 2 razy przychodzić 😠 Służbistka.
Justi, nie myśl kochana że tylko tydzień Wam już został, bo zamiast cieszyć sie Wojtusiem będziesz się tylko stresować.
Michalindzior, daj znać jak tam po rozmowie. U nas też zgrzytanie zębów jest na topie 😉 Dopiero ten na górze się pojawił a mały już daje czadu. A ja nienawidzę tego dźwięku 😮
Irka, a może wybierzesz się do Wrocławia któregoś dnia w środę przed południem? Byśmy się spotkały w kinie z synkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze,a moj maly robi od 3 dni takie kupy jak byl malusi,rzadkie,zolte i z ziarenkami takie jak byl tylko na mleku....niewiem czy to dobrze czy zle...
Elli to raczej nie realne bo niemam auta bo moz pracuje do 15,30 i on ma auto do tej godz i tak caly dzien jestem uziemniona.... 😞
Ale mysle ze jak sie zrobi cieplej to moze sie jakos umowimy no i akurat jak bede dysponowac tym autem w tych godz to bardzo chetnie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA- do m musisz mówić głośno, powoli i DUŻYMI literami! Oni niestety bardzo wolno kleją o co chodzi 🤢

A co do marudzenia to pierwszy raz i ja mam ochotę wyrzucić Hankę za okno. Cały dzień marudzi i chce na ręce. Już byłam tak wkurwiona (jeszcze w międzyczasie musiałam sprzątać i gotować),że najchętniej wyszłabym z domu. Niestety nie mogłam tego zrobić,więc by trochę ochłonąć to dałam rozwrzeszczaną małą do łóżeczka i zamknęłam ją w pokoju i wzięłam odkurzacz (zagłuszył krzyki) i odkurzyłam mieszkanie. Wyżyłam się fizycznie i trochę ochłonęłam. Teraz już jestem spokojniejsza i możemy się bawić. Chyba dodatkowo okres źle na mój nastrój wpłynął.
Przez to wszystko nie poszłam do niani tylko jutro się wybiorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI- koniecznie daj znać czy warto obejrzeć och karol, a co do powrotu do pracy....przecież macie z Wojtusiem całe życie przed sobą i za tydzień świat się nie skończy, więc przestań się zamartwiać. Wszystko będzie ok- zobaczysz. Ja tak się pocieszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...