Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ELLIE- mam nadzieję,że szybko pozbędziesz się choróbska!
KAMA- super,że z pracą wyszło!
ANN- Hania też uwielbia kapcie- jak tylko zdejmę na chwilę to w sekundzie jest przy nich i też chciałaby zjeść,ale ja jej nie pozwalam. Tak samo robi jak widzi kable 😮 Od kilku dni ćwiczymy zakazy czyli jak chce wziąć kabel do buzi to stanowczym tonem mówię "nie wolno" i powiem Wam,że na początku się śmiała, potem robiła się poważna i zdziwiona na mnie patrzyła ale po chwili znów próbowała złapać ale dzisiaj pierwszy raz po kilku takich "nie wolno" zostawiła kabel w spokoju i poszła w inne miejsce.
A co do stawiania to moja też już z siadu na nogi się pnie (za ręce oczywiście)ale my mamy zakaz bo Hania na rehabilitacji w próbie stawiania (trzymana za pachy i powoli stawiana na podłodze) nie kładła od razu całej stopy tylko najpierw palce dlatego nie możemy jej stawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zobaczymy co z tego wyjdzie 😉na pewno na poczatek biore tylko pol etatu z reszta sama mi to zaproponowala ze wzgledu na malego ,a ciesze sie bo mialysmy fajne relacje i dobrze mi sie wspolpracowalo z nia (ona jest kosmetyczka)no i najwazniejsze ze z domu z buta mam tam 5 min 😉)takze zobaczymy ,no i teraz kwestia co z malym,zlobek na 4h czy niania tylko ktora niania na to pojdzie zwlaszcza ze w pon i pt mogla by sie nim zajmowac tesciowa bo tescik ma wolne to by za nia poszedl do sklepu ,no zobaczymy jakby co to zaczynamy akcje adaptacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny,
ja normalnie mam dosyc, rodzice a głównie mama potrafi mi podnieść ciśnienie!! marzy mi sie osobne mieszkanie, ale kiedy to będzie???? szkoda gadać...
Olusiu super Viki na tej piłce wywija, fajny pomysł na zabawę z małą. Musze tez kupić piłkę i zobaczyć jak moja zareaguje na taka zabawę? Moja podobnie macha nóżkami 😁 Olusiu a jak Viki z jedzeniem, je cos oprócz mleczka?
Moja dalej sie buntuje, często pluje jak ma jedzenie w buzi. Widać ze jej nie smakuje. Owoce da rade jeszcze zjeść, teraz ok polowe słoiczka ale reszta ...warzywa, mięso jest bleeee. Chrupki kukurydziane, to dosłownie połyka. az sie trzęsie jak je widzi. Martwię sie bo kaszek te nie chce jeść a przecież potrzebuje witamin 😞 juz nie wiem jak mam ja zachęcić....

lusiu moj m ostatnio kupił wode morska Sterimar, wiec mam 😁 ale dzieki za info
no imała sie obudziła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Monia za życzonka:*

Jednak przestało padać, więc poszłam z małym na spacer, właśnie z niego wróciliśmy, a Franek jeszcze śpi 🙂 Połaziłam z nim 1,5 godz. po parku, aż miło 🙂

Amelia - Franek na początku też miał w nosie zakazy, a teraz to czasami posłucha, a nieraz robi minę do płaczu, i czasem jest buuu... 😁 Najbardziej lubi też kable, ale te od laptopa, jak mam go na kolanach, to nieraz jak pociągnie, to prawie laptop zleci, a jak jest na łóżku, to program tv 🙂 Jak go widzi, to jest w stanie pokonać każdą przeszkodę 😁 Pilota od tv też lubi, ale ma swój, stary, a jak nie mam go pod ręką, to na szczęście mam opcję blokowania, więc nie przełączy mi kanału 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiesz co, Kama...kurwa, ludzie myślą, że jak jest małe dziecko to się w niewolniczą pracę wpierdzieli, że niby każdy grosz....jak masz zarobić tylko tyle co na nianię/żłobek, to lepiej siedzieć w domu i zajmować się z dzieckiem - większy pożytek jak nabijanie kabzy jakiejś frajerce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiu obawiam sie ze na nianie by zbraklo tak naprawde i jeszcze kombinowanie z etatami nie dosc ze poszla bym choc na miesiac na 1/2 to ona do mnie ze na 3 miesiace na 1/4(w papierach) 🤪 🤪ze okres probny heheh,a jaki ja mam miec okres probny jak juz wie jak ja pracuje bo u niej robilam i wczesniej mialam stala zapewniona +chyba 10% od obrotu,a teraz 30% jedynie od obrotu,a wiadomo ze w 4h moze sie zarzyc ze nie bede miala zadnego klienta i co wyjde na zero ,bezsensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama Lusia ma racje, jak ona myśli ze przyjdziesz do pracy za pare groszy...które masz wydać na nianie to ja chyba coś pokręciło. powiedziałaś jej ze to dla ciebie za niska stawka?

G. mi własnie przeturlała sie przez większą cześć pokoju az do drzwi..tam ja złapałam bo koc się skończył a nie chciałam by główka obijała się o podłogę...wole kjuz opcje RACZKOWANIE szkoda tylko ze ta opcja jest ciągle na OFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA- to rzeczywiście bez sensu!
LUSIA- moja też najbardziej kocha kabel od laptopa 🤪 A co do pilotów to nie dawajcie dzieciom. Kiedyś oglądałam program,w ktorym sprawdzali gdzie jest najwięcej bakterii i wygrały wózki sklepowe no i piloty od tv 🤪

Moja Hania uwielbia się tak bujać na piłce takiej dużej jak porodowej. Kupiłam kiedyś w lidlu. To jest piłka na której "wyskakałam" sobie akcję porodową 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ona moze tak ciebie traktowac, skoro cie zna i wie jak pracujesz...niech sobie lepiej cwaniara wezmie jakąś uczennice 😠 Ja nie wiem, ludzie są jacyś nienormalni, szkoda gadać...ale wiesz, sa ludzie (tacy jak była mojego R, też fryzjerka), którym takie układy pasują. Mogą wtedy udawać te biedne i nieszczęśliwe, a zapierdzielają, kasa leci, tylko jak pokaż umowe, to państwo pomoże, że niby nie zarabia na dzieci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiu wlasnie nie wiem jak tak mozna,co za tupet,wie ze mamy teraz jeszcze dziecko na utrzymaniu to proponuje mi jałmużne jak dziadowi...ehhh szkoda slow..

a tak z innej beczki ,pewnie juz o tym pisalyscie ale ja ostatnio nie teges ze wszystkim ☺️,jakie macie walentynkowe plany?jakies niespodzianki dla swoich panow szykujecie??

sluchajcie,a o co chodzi z ta kamerka bo ja wchodze i gowno z tego,a niektore widac jak maja wlaczona??? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama - kamerki sa tylko te widoczne, i moze je miec jednorazowo tylko 5 osób, wiec jak cie nie ma na liscie, to nie włączysz. Podczytałam co admin pisze, wiec wiem 😜

My pewnie nic nie bedziemy miec zaplanowane, bo nie obchodzimy Walentynek, chyba ze R cos strzeli do głowy i cos zorganizuje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też nie obchodzimy, ale chciałabym wybrać się do kina. Nie dlatego,że zbliża się 14 luty tylko dlatego,że dawno nie byliśmy, a poza tym są teraz filmy które chciałabym zobaczyć.
Ostatnio ściągnęłam sobie "czarnego łabędzia" (nominowany do oskara)- bardzo mi się podobał 😉

KAMA- a Wiktorek lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelko niby tak,goraczka spadla ale za to wyjec sie zrobil straszny ze wysiadam 🤨,gluty ma teraz zielone okropnie wczesniej mial wodnisty ten katar no i dalej kaszle tylko juz slysze ze sie odrywa

ja sie napalilam na ten och karol 2 ale moj juz pisalam jak zareagowal 🤢,no i sprawdzilam i w naszym zajebiaszczym"kinie"graja go dopiero od 20 .02 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki przeczytałam was ale nie odniosę się bo opadam z sił 😞goraczke juz mialam 39,3 😞 łeb mi pęka...był u mnie lekarz i mam anginę, mam brac antybiotyk i jeszcze jakieś pierdoły. Muszę odstawić karmienie. Strasznie się boję że Tymka zarażę 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, nie wiem Kama czemu ci nie chodzi....wczoraj widziałąm, że dziewczynom działały kamerki 🤨

Ellie - to nie dobrze, że angina cie dopadła 😞 Trzymaj się kochana, i Tymek też niech się trzyma i nie da sie choróbskom!!!

Rodzicie, którzy zapisali swoje dzieci do publicznych żłobków i czekają na wolne miejsce, muszą raz jeszcze potwierdzić swoje zgłoszenia.

Informują o tym „Rzeczpospolita" oraz „Życie Warszawy". Rodzice powinni zgłosić się do wybranej przez siebie placówki i w okresie od 2 do 15 stycznia potwierdzić, że nadal chcą posłać do niej malucha. Inaczej dziecko nie zostanie uwzględnione przy rekrutacji.


Czas ten minął, ale chciałam, żebyście w razie czego wiedziały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...