Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Też dzisiaj myślałam o Michalindziorku że się nie odzywała przez cały weekend. Ale pewnie tak jak Edytka mówi, Ewa była w szkole.
Kurcze a mnie ominęło to przedstawienie shazzy! Dziś zakupiliśmy nowy TV bo ten nasz staruszek odmówił posłuszeństwa.Ciekawe kiedy mężuś go odbierze. Już tydzień jesteśmy bez TV. Ale jakoś daję radę 😉
Amelko, no to rzeczywiście Hania da Ci popalić jak będzie już mogła sama płytę włączyć 😜

Mamy 4ego zęba!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Edzia - orzez moment cię widziałam 🙂 Ja niestety nie mam kamerki i też nie mam skąd wziąć, więc się nie pokażę...

Amelia - my max to z miesiąc nie bylismy na spacerze, najpierw ja chora, później Franek, następnie pogoda nie dopisywała, myslałam że ocipieję.

Szkoda że Kaczuszka sie nie pojawia, ale żyje napewno, bo na NK gramy razem w ta sama grę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ładnie, Kaczuszka ma czas żeby grać na nk a do nas zajrzeć to już nie ma czasu? 🤨

My od ubiegłego czwartku uziemieni przez moją chorobę. Na szczęście wczoraj i dzisiaj mąż zabrał Tymka na spacer po pracy bo pogoda była u nas super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas chorobsko sie juz rozwinelo na maksa,maly ma stan podgoraczkowy,leje mu sie z nosa i kaszle jak niewiem,dzwon do mojej lekarki zeby nas przyjela,ale na urlopie jest i 2 inne tez,niech to szlak..... taka jestem zla,ale jutro siora mnie zawiezie na 8.15 prywatnie do jakiejs innej wszyscy ja polecaja,zobaczymy,bo nawet na nfz nie ide bo nie ma po co....
szkoda ze nie widzialam waszych smerfow na kamerce...moze jutro jak bede miala sile tu wejsc....
elli ja uzywalam sudocremu i pomogl,ale jak nam raz nie pomogl z powodu tej bakterii w moczu bo taki miala objaw to mialam masc bactroban jest super,ale na recepte
a mialam was sie spytac,bo zauwazylam u mojego malego,ze jak mam mu dac cos dzo zjedzenia,albo zabawke obojetnie co to caly,az sie trzesie,niewiem czy wasze dzieciaczki tez tak maja,czy mam sie zaczac martwic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...