Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziekuje raz jeszcze za zyczonka

Ellie dzieciaczki ekstra 🙂

Edytko to wyglada na to,ze bedzimy miec ten sam wozek bylam dzis w tymsklepie co ty kupilas swoj bo jak juz pisalam mam tam kilka metrow od swojej pracy i co najlepsze pani polecala mi ten twoj wozek i ten od Moniki 🤪 🤪
jednak zdecydujemy sie na twoj bo ma budke ciut wyzej wiec na tego naszego szkraba bedzie lepsza ta twoja skolei ta od Moniki spacerowka ma lepsza amortyzacje . . . ale u nas wygrala wysokosc budki no i raczka . . .
jutro po niego podejde 😉 wiec jak spotkamy sie na spacerku to nasze bable beda w takich samych wozkach 🤪 😁 😁 🙃 🙃 oczywiscie nei kupie Wojtusiowi rozowego :P 😁 😁 😁 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heheheh Justi to widzę, że popularny się ten wózio robi 🤪 Moja znajoma, z którą chodzę na spacery też ma podobny (różni się paroma szczegółami, chyba troszkę inny model kupiła, choć jej inny sprzedawca u którego zakupiła mówił, że to też Slapi 2011, ale jak na moje oko dostała jakiś starszy model, bo np. podnóżek ma regulowany na takim jakby grubym metalowym drucie a nie na przyciskach 😮 ). A jaki kolorek wybraliście? No w różowym raczej by Wojtusiowi nie było do twarzy heheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ten wózek nie ma amortyzatorów, czego się obawiałam, ale powiem szczerze, że wogóle nie przeszkadza to w eksploatacji 🙂 Jedyne co to musiałam zablokować przednie koła, bo na skrętnych jakoś niewygodnie mi się jeździło (w poprzednim wózku na pompowanych kołach było wygodniej) a na zablokowanych na prosto jeździ się super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂 Wczoraj ostatnia, dzisiaj pierwsza 🤪

Kurcze Emi niedawno uderzyła się w czółko o kaloryfer i nabiła sobie ogromnego guza 😲 🥴 Piękny prezent na Prima Aprilis 🤢

Katar coraz mniejszy aczkolwiek jeszcze jest, do tego kaszelek raz na kiedy. Dobrze, że chociaż dziś u nas troszkę pada to nie jest mi tak bardzo żal, że siedzę w domu...

Nic lecę szykować śniadanko dla mojej gwiazdy. Do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Gabrysiu,Sewciu sto latek 🙂To juz 9 miesiecy szoook normalnie.... 🤪
U nas nocka ok,ale wieczory okropne zasypia po czym po godz sie budzi i nie chce spac za cholere,ta zmiana czasu mu cos nie posluzyla 😞
biedna Emi,ale dobrze,ze tylko na guzu sie skonczylo.... Kacper ma od kilku dni takie delikatne limo pod okiem walnol sie gdzies,ale niewiem gdzie wyglada jak maly lobuz hehe....
U nas katar tez mniejszy ale nadal jest 😠 😠 🥴 🥴 🤢 🤢 😞 😞,a pogoda zaczyna sie robic slonce wychodzi za chmur,ale co mi z tego jak nadal siedzimy w domu 😞
Kurcze mam tyle prasowania,i wogole sprzatania,ale jakos nie moge sie zmobilizowac,moze dzis to zrobie(musze... 🤢 🤢)
A swoja droga ciekawe co z Michalindziorkiem??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla GABI
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla SEWCIA

My dzisiaj już były w sklepie po bułeczkę dla Lenki bo zrobiła protest i nie chciała kaszki jeść. Jakiś protest ale bułeczki kawałek z masełkiem zjadła to przez kilka dni będę jej dawała bułeczkę i zobaczymy co z tego wyniknie. Od zmiany czasu Lenka wstaje już o 8 i tak się mi dzień dłuższy robi i nawet dobrze bo zdążę zrobić wcześniej obiadek dla nas i dla Lenki a później na spacerek można iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Gabi i Sewcia!!!

U nas kilka siniaków na czole też jest 🙂 ale tego chyba nie da się uniknąć.
Tak nachwaliłyście te nowe pieluszki Dady że je dzisiaj zakupiłam. Zobaczymy czy się sprawdzą.

Mężuś zrobił mi niespodziankę i wziął wolne na dzisiaj ale nic mi wcześniej nie powiedział. Najpierw śniadanie do łóżka przyniósł, później się pożegnał że niby do pracy idzie. My z Tymim dalej spać poszliśmy i jak się Tymi obudził to mąż wszedł do pokoju 🤪 Byłam w szoku i chciał mnie wkręcić że to przecież sobota dzisiaj 😜 ale nie udało się 😉
Biorę się za mycie okien bo wołają już do mnie 🙂 do później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ci kochana mężuś przemiłą niespodziankę sprawił 🤪 Szkoda, że mój musiał iść do pracy... 😞 Ale odbijemy sobie jutro, bo wybieramy się wieczorkiem na imprezę do znajomych. Z małą zostaną teściowie 🙂 Wychodzimy tylko na parę godzin ale zawsze to coś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellli super ci mezus niespodzianke zrobil,ja tez juz tak kilka razy zostalam wkrecona,ze niby idzie do pracy,a za chwile wchodzi hehe.... On ma talent do takich numerow 🙂
Edytko,ale ci zazdroszcze tego wyjscia,kurcze ja juz zycia towarzyskiego mam zero od czasu do czasu sie spotkam z kolezankami,ale tak zeby wyjsc razem z M.to nie pamietam kiedy bylismy gdzies sami wiecz chyba jeszcze w ciazy,jedynie co nam pozostaje to wypad razem do marketu-ale tez mi rozrywka!!!Powiem wam ze czasem mi brakuje czasow z przed ciazy tym bardziej ze nas wszedzie bylo pelno,a teraz ehhhh..... Fakt,ze malego bym na nic nie zamienila i ciesze sie ze go mam,ale tak pomarzyc mozna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka a nie możecie zostawić małęgo z rodzicami albo z siostrą i wybrać się z M. gdzieś we dwoje? Do kina, ze znajomymi do baru, albo w ostateczności zaprosić większą liczbę znajomych dosiebie coby choć troszkę się rozerwać?
Elunia brawa za kolejnego ząbka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA Gabi i SEWCIA!!!
Ja niestety i dzisja zawaliłam prawko :?
do tego trafiłam na faceta którego najbardziej nie chciałąm ujrzeć czyli z ostatniego egzaminu i wszystko byłoby dobrze gdybym raz kierunkowskazu jeszcze użyła przy zawracaniu na ulicy na 3. gdzieś kurcze środkowy mi umknął wrrr... a że trafił się ten służbista to za nic nie chciał mi tego zaliczyć 😠 ale jestem zła! A tak resztę mi wszystko zaliczył ale negatyw niestety za kierunkowskaz 😞 a tak blisko byłam buuu...
Kina kurcze też już katarku dostała pewnie ode mnie się już zdążyła zarazić. Teraz to taka zdradliwa pogoda panuje...
Ach biedna Emi 😞 kurcze no nie da się tak upilnować dziecka by choć jednego guza nie zdobyć choćby nie wiem jak by się teren zabezpieczało czy pilnowało... u nas też parę stłuczek już było ale guza jeszcze nie zaliczyłyśmy ale to zapewne tak jak mówiłam nie nieuniknione i każde z naszych dzieciaków prędzej czy później dopadnie.
Gratulacje dla Lenki u nas póki co ani jednego ząbka i nic dalej się nie zapowiada...
Też tak ostatnio myślałam o michalindziorku ale tłumaczyłam sobie że pewnie przy 3 dzieci ma dużo bieganiny tym bardziej że Sewcio to pewnie już po całym mieszkaniu śmiga! ale michalindziorku jak tylko uda odzyskać Ci się dla nas chwile daj nam chociaż znać że wszystko ok u Ciebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evcia strasznie mi przykro 😞 Strasznego masz pecha do tego wstrętnego służbisty 🤢 😠

Guz na szczęście prawie zniknął, bo szybko zareagowałam i przyłożyłam zimną łyżeczkę (a raczej kilka łyżeczek, bo co chwilę wymieniałam aby były zimne 😉 ). Teraz został ślad ale nie wygląda to tak okropnie jak zaraz po uderzeniu 😉

Mężuś już umył małą a ja oglądam "To nie tak jak myślisz kotku" 😉

Miłego wieczoru 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GABISIA DZIĘKUJE CIOTECZKOM ZA PAMIĘĆ:d SEWCIU KOCHANY NAJLEPSZEGO I NIECH TA TWOJA MAMA SIE TU U NAS WRESZCIE POJAWI 😁

Eva przykro mi, stres robi swoje.... pozostaje mi powiedzieć powodzenia kochana następnym razem
Ircia ja tez się tak czuje...zero życia towarzyskiego. Właśnie mój m pyta sie mnie kiedy do kina pójdziemy?

wiecie Gabi jest ostatnio bardzo marudna, ma napady ostrego płaczu, problemy ze sne...to chyba przez te 6 co sie pojawiła..pewnie tam jeszcze cos wychodzi i dlatego takie zachowanie?....

Na spacerku w nowym wózeczku jest super, zainteresowana otoczeniem patrzy na innych i jest grzeczniutka...choć to...
Zaraz będę ja usypiać i mam nadzieje ze lepiej wyjdzie nam to usypianie niż wczoraj i przedwczoraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika jak opowiadasz mi o swojej Gabi z tymi napadami płaczu itd. to muszę Ci powiedzieć że u nas teraz jest tak samo i też zaczynam podejrzewać że ząbkowanie się zaczęło a nie daje sobie zajrzeć w dziąsełko dolne tylko zaraz mi jęzor wywala. Ale wczoraj na wieczór dałam jej nurofen i była już spokojniejsza.
Mnie za to na wieczór chyba już z tych nerwów migrena z wymiotami złapała gdyby nie pomoc mamy nie wiem jakbym dała sobie rade z małą... ma któraś z was też problemy z migreną? okropieństwo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
U nas dzisiaj pogoda nie najlepsza na spacerowanie na razie zobaczymy jak będzie później, oby się wyklarowała bo muszę na zakupy iść a z dzieckiem w taka pogodę to nie bardzo mi się uśmiecha. Poczekamy aż S z pracy wróci to wtedy podejdę sama do sklepu i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...