Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
W marketach owszem można znaleźć coś w promocyjnej cenie, zdarza się 😉 Ale częściej jednak są to złudne obniżki, bo wystarczy, że przy produkcie dodadzą napis PROMOCJA i większość ludzi się na to chwyta (sama parę razy byłam tego ofiarą), ale jak się zrobi rekonesans i człowiek faktycznie zainteresuje się cenami w innych sklepach, czy na allegro, to okazuje się, że ceny w marketach wcale nie są aż takie promocyjne 😉 Cóż jesteśmy ofiarami chwytów marketingowych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie, ofiarami 🙂 Ja mam taką cechę po mojej mamie, że mogę jechać na drugi koniec miasta żeby kupić coś taniej 🙂 Wiadomo, że przejazd tez kosztuje, ale tłumacze sobie to tym, że chociaż mam przejażdżkę 😉 😉

Dzisiaj byliśmy u rodziców Roberta, i troche pogadałam z teściową, pytała się o to echo serca, i niestety odniosłam wrażenie, jakbym to ja byłą winna, że z serduszkiem może być coś nie tak 😠 Mówiła że rozmawiała z jakimś tam lekarzem, że skąd teraz jest tyle chorych dzieci, ze kiedyś zdrowsze sie rodziły itd. itp, i powiedziała, że to przez antykoncepcję!!!!
Przecież to jakaś paranoja!!! Miałąm jej powiedzieć ze mnie to nie dotyczy, ale nia miałam ochoty wdawac sie z nią w dyskusję.
Tabletki łykałam może przez pół roku i z 6-7 lat temu, więc napewno one nie mogłyby miec wpływu, poza tym jakby to była prawda, to prawie każde ddziecko byłoby chore 😠

Na temat łóżeczka nic nie mówiła, nic nie pytała, więc ja też siedziałam cicho...
Szkoda gadać, ja i tak będę robic swoje. A krzywdy dziecku i tak nie zrobię!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach ta twoja teściówka 😠 Znam ten typ ludzi. Można to określić tak:
1. Ja mam zawsze rację!!!!
2. Jeśli nie mam racji patrz punkt 1. 🙃
A z tą teorią na temat rzekomego wpływu tabletek antykoncepcyjnych na zdrowie dzieci...ABSURD!!!!!!!!!!!!! Przecież gdyby to była prawda, to te leki już dawno zniknęłyby z półek w aptekach!!!! Ehhh zresztą nie ma co się wdawać z tą babą w dyskusję, bo i tak ona wie najlepiej. Typ człowieka niereformowalnego 🤢
Także nie martw się Lusiu to napewno nie jest twoja wina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzieci częściej teraz chorują i są bardziej podatne na alergie niż kiedyś, bo niestety ale jedzenie nie jest już tak zdrowe jak przed kilkunastoma laty...Wszędzie mnóstwo konserwantów i innego sztucznego świństwa!!!! Nawet warzyw i owoców człowiek nie może być pewien 🤨 Musielibyśmy chyba zakładać własne ogródki z marchewką,sałatą i innymi warzywami, a i tak nie byłoby to w 100% pewne, bo wkońcu gleba też jest zanieczyszczona...Do tego jeszcze dochodzą spaliny samochodów, których jest teraz od groma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację, kobieta niereformowalna!!!
Sama ciągle narzeka i chodzi chora, biedna i nieszczęśliwa, a podobno w jej czasach było lepiej 😉
Nawet głupi chleb ma mnóstwo konserwantów, a niestety żyjemy w takich czasach a nie innych, cywilizacja poszła do przodu i to są niestety tego skutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja teściowa to po prostu osoba egocentryczna, lubiąca pieniądze i wygodne życie, a przy tym nie znosząca sprzeciwu i najmądrzejsza na świecie 🙂

Forumowiczki mamusie zachwalały tą firme. Tylko że butelki są dosyć drogie. Nie wiem też jaka jest ich dostępność na rynku, bo przecież trzeba będzie dokupowac do nich smoki na wymianę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zakupiłam butelkę z Tommee Tippee i jest superowa 😉 Smoczek jest z wolnym przepływem i dzięki temu imituje wypływ pokarmu z piersi matki. No i kształtem też przypomina sutek z otoczką 😜 Także moim zdaniem to porządna firma. No i nie ma w nich tego bisfenolu czy jak to tam się nazywało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczęta, ale sie rozpisałyście he he
Ja po dzisiejszym dniu padam, wróciłam do Łodzi ok 22.00. Cały dzień na nogach i zaraz idę spiochać.
Jeżeli chodzi o poród to ja na pewno będę mieć cesarkę.Dostałam zaświadczenie od okulisty na moja wyraźną prośbę, bo podobno teraz juz tak nie robią cesarek na oczy jak kiedyś! Mam cieńką siatkówkę i do tego jeszcze inne dolegliwości. Lecze sie od 7 roku życia na oczy, zawsze mi mówiono że nie wolno mi dźwigać, robić zwisów, nic co może nadwyrężyć oko, że jak kiedyś będę w ciąży to bedę miec cesarskie cięcie,nawet soczewki musiałam kupować jednorazowe dla większego bezpieczeństwa a teraz że nie ma aż takich wskazań do cesarki!!!! Że to moja decyzja, wiec powiedziałam że chce zaświadczenie, nie chce ryzykować że stracę wzrok, wole się pomęczyć i pocierpieć ale mieć pewność że będę widzieć!
Dzisiaj kupiłam całą reklamówkę ciuszków w rzeczach używanych.
Sukieneczki, kurteczkę, szlafroczek króliczek,bluzę na polarze, śpioszki, ogrodniczki, jeansy he he .No sliczne te ciuszki i niektóre bardzo dobrych firm, wiec jestem zadowolona z zakupów 🙂 A za wszystko zapłaciłam 99zł. Sama kurteczka w sklepie by kosztowała z 70 zł...jak nie więcej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam wczoraj w sklepie butelkę firmy Lovi, pojemność 250ml która kosztowała 29zł i dodatkowo w promocji dostałam druga mniejszą butelkę 150ml
Opis: Jedyna butelka w Europie, która wspomaga dziecko w aktywnym ssaniu. Wyposażona jest w dynamiczny, silikonowy smoczek Lovi, który zmienia swój kształt (wydłuża się) w trakcie karmienia. Pobudza niemowlę do aktywnej pracy podczas ssania, tak jak przy karmieniu piersią, co stymuluje mięśnie odpowiedzialne za rozwój mowy oraz korzystnie wpływa na prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka.

Kształt butelki został zaprojektowany w taki sposób, aby ułatwić jej prawidłowe trzymanie. Takie ułożenie butelki w dłoni, pozwala jej poruszać się zgodnie z rytmem ssania dziecka. Butelka wyposażona jest w elastyczny dysk uszczelniający, przekształcający butelkę w pojemnik do przechowywania pokarmu oraz kapsel/kubeczek z miarką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajnie 🙂 A gdzie tą butelke kupiłaś?
Ja pryciam po allegro i szukam naprawde jakiś tanich śpioszków, bo te dzisiejsze w sklepie to mnie rozczarowały, no i znalazłam póki co za 5.9zł, więc tylko poczekam na przypływ gotówki i je zamówię, bo to i tak taniej wyjdzie - nawet jakby kupić w lumpku to mniej więcej może wyjść na to samo 🙂 Popatrze w poniedziałek, wyjadę na podbój wschodniej, do mekki używanej odzieży 🙂 🙂

Muszę pogadać z mamą, bo na święta Bożego Narodzenia jak byłysmy na zakupach i oglądałyśmy pierdułki dla dzidka, to powiedziała że musi odłożyć bony sodexo dla niego. Więc muszę pogadac z nią czy to nadal aktualne i jaka kwota wchodzi w grę, to wtedy nakupiłabym pieluch i kosmetyków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
pogoda okropna pada i pada
dzis mialam najdluzsza noc w domku spalam od 9 do 2 w nocy i pozniej do 5 staralam sie wybudzic meza niestety bez skutku . .. . choc wiedzialam,ze idzie do pracy wiec staralam sie to robic delikatnie 🙂 i tak o 5 zasnelam i spalam do 7:30 co dla mnie jest baaaaaardzo dlugo
Bylam wczoraj u gina : zbadal mnie tam po swojemu ehh myslalam,ze zrobi mi USG niestety bo u siebie w gabinecie nie ma tylko w szpitalu wiec powiedzial, ze po 10.06 dopiero zrobi , bo tak robi i dupa prywatnie chodzi sie , a nie ma sie tego co chce .: . . . jeszcze przed wizyta wypilam w mc donaldzie mala kawe no i mierzy mi cisnienie,a tam 145:95 i on w szoku a mi wylecialo,ze ta kawe pilam i tak teraz musze przez 2 tyg co dziennie mierzyc cisnienie ehh I pozniej mu tabele przedstawic . . . . takze wiem po tej wizycie ,ze nic nie wiem . . . .. Swoja droga wczoraj spotkalam na studiach kolezanke i mowi,ze mam taki maly brzuszek jak ona w 5 mies . no tak tylko,ze ona przez cala ciaze przytyla 18 kg, a ja poki co 7 kg no ale jej malenstwo ma 5 miesiecy, a ona juz laseczka fajna 🙂 takze szybko wrocila do formy 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki widze ze ja dzisiaj pierwsza 🙂Spicie jeszcze 🙂 Ja wczoraj bylam na zakupach z siostra i zakupilam kilka czapeczek polspioszki i body!!Ogolnie poogladalysmy sobie lozeczka i wozki,i nawet sobie jedno lozeczko upatrzylam za 215 zl,musze poczekac do czerwca zeby je kupic 🙂Wozek tez sobie upatrzylam jeden za 900 zl z wszystkim,tylko ma troche mala gondole,a drugi za 1300 troche drozszy,ale zobaczymy jak bedziemy stac finansowo ☺️ Pozatym musze pogadac o tym z mezem,ale ostatnio mamy ciche dni wiec wole sie wogole nie oddzywac 😞 😠 A dzisiaj siostra mi zakupila wyprawke 10 elementowa,juz sie niemoge doczekac kiedy mi ja podrzuci pewnie wieczorem ja przywiezie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzusie 😉
U mnie dzisiaj od samego rana pada deszcz, ale jakoś się tym nie przejmuje, bo i tak dzisiaj nigdzie się nie wybieram, a przynajmniej w mieszkaniu nie jest duszno jak przez ostatnie dni... 😉
Ja dzisiaj w nocy znów nie mogłam znaleźć sobie wygodnej pozycji do snu, do tego budziłam się do kibelka, a z rana malutka tak wierzgała, że nie dała mi się wyspać...Niestety zaczął się najcięższy okres naszej ciąży, już chcę lipiec!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my jutro wybieramy się do kuzynki męża, która obiecała mi ciuszki po swojej rocznej córuni 😉 Na szczęście oni już napewno nie planują kolejnego dziecka, bo mają już dwójeczkę, więc nie będę musiała tych ubranek oddawać 😉 Już się nie mogę doczekać, bo oni zawsze tą malutką stroili, więc podejrzewam, że znajdę mnóstwo cudnych ubranek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...