Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kaczuszka też przez to przechodziłam, jeździłam po wszystkich aptekach, nawet próbowałam zamówić i też mi mówili, że nie ma tego w hurtowniach 😮 Dopiero ostatnio, przez zupełny przypadek byłam w Silesii w Katowicach (to jest największy hipermarket w naszej okolicy) i znalazłam ją w drogerii, a nie planowałam jej zakupu bo już straciłam nadzieję 🤪 Dlatego od razu wzięłam dwie tubki, coby napewno mi wystarczyło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😁Lusiu Ja nei wiem czy tak najgorzej macie Ja juz marze by byc po wszystkim zawsze mozesz sie ze mna terminem zamienic 🙂 😜 wy juz bedziecie mialy swoje pociechy na raczkach a ja bede ociezala czekala na jakis znak 🥴 choc moj m. zapewnia ze on juz sie postara by ten nasz synus wyszedl w terminie lub najlepiej te kilka dni wczesniej chce to widziec 😁 🙂 🙂 mam nadzieje ze tylko nie przechodze ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To w takim razie Ann czekamy na wieści z porodowki 🙂 Też galanty twój synuś, a zanim przyjdzie na świat to jeszcze troszkę mu skoczy waga do góry 🙂

Edytka u mnie nie ma problemu z tymi kramami Ziajki do brodawek. Dzisiaj nawet w markecie były promocje Ziajki, i do kremu na rozstępy gratis właśnie ten krem na brodawki, za niecałe 13zł. Tak się zastanawiam, czy nie kupić sobie zamiast tego z Ziajki maści Bepanthem...muszę pomyślec jeszcze.

Justi jak my będziemy już zaprawione w boju to ty dopiero zaczniesz zabawę z noworodkiem. Ale służymy jako już "doświadczone" mamuśki radą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann nie wiem co powiedzieć...wypada pogratulować szybszego rozwiązania chyba;/ ja sama chciałabym juz miec malenka przy sobie ale bite 2 tyg musze wytrzymac...
no to Edytko nie ma sensu, żebym latała po wszystkich aptekach najwyżej zakupie coś innego chyba, że takim trafem jak tobie mi sie uda cos takiego kupic 🙂 🙂
A miałam się jeszcze was pytac czy już zakupiłyście sobie laktator????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPAĆ Z KURAMI NO CO TY KACZUCHA 😁 😁 😁 A TO ŻE BARTOLINEK JEST NAJWSPANIALSZY TO JA O TYM WIEM I KAŻDA MAMUSIA TAK UWAŻA O SWOIM DZIECKU 😜 😜 😜 A Z RESZTĄ KTÓRE DZIECKO NIE JEST WSPANIAŁE 😉 😉 😉 WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja laktatora wogóle nie kupuję, bo uważam to za zbędny wydatek. Po pierwsze moja koleżanka używała z Aventu takiego ręcznego i mówiła, że więcej mleka sobie odciągała ręką niż tym laktatorem. A po drugie nie zaleca się używania laktatora, jeśli nie ma uzasadnionej przyczyny, bo jeśli jest nawał pokarmu i jeszcze użyje się laktatora, to nawał będzie się utrzymywał. A takto piersi same się dostosowują po jakimś czasie do potrzeb maluszka i produkują tyle mleka ile trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze nie kupowałam, koleżanka mi doradzała elektryczny...tylko ze sa troche drogie i juz sama nie wiem. Zobaczymy jak to bedzie. Chce karmic piersia ale jak będę musiała wyskoczyć do lekarza czy w inne miejsce to fajnie by było spuścić trochę pokarmu... ale jak coś to juz w lipcu kupie. dzisiaj mi przyszedł przewijak na łóżeczko, termoopakowanie, pieluszki tetrowe i 2 okrycia kąpielowe. Sliczniusie 🤪 A przewijak juz zamontowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
ja mam jutro ginka, a USG miałam w 30 tc wiec już chyba nie będzie. Jutro mnie tylko zbada, zmierzy ciśnienie, waga i zobaczymy co powie., ciekawe czy tez się doczepi do moich nóg?
LUSIA a ty dostałaś od niego skierowanie do szpitala?


dostałam skierowanie...zapytałam się czy mam iśc do jakiegos konkretnego szpitala, to odpowiedział ze moge isc do madurowicza bo mają tam niezła ginekologie, ale mu odpowiedziałam ze wole rydygiera, bo mam blizej i chce tam rodzic, więc odparł że nie ma problemu. Przy okazji dowiem sie wszystkiego co jest potrzebne 🙂

laktator kupię jak okaze się potrzebny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIA, powiem Ci ze z jednej strony to dobrze ze dał ci skierowanie. Przynajmniej nie będziesz sie martwic ze cos jest nie tak, ze może faktycznie zatrucie ciążowe no i zrobią Ci dodatkowe badania. Wiesz niektórzy lekarze mówią ze nie ma się czym martwic, ale wiadomo?..? Kilka dnie szybko minie i będziesz w domku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro jak wróce z zakupów z mamuśka i jeśli bede się kiepsko czuła, wyprasuje zamiast pozostałych ubranek tylko te sztuki, które zabiore do szpitala. Coś mi mówi, żeby sie zabezpieczyc na wszelki wypadek, bo to niewiadomo ile spędzę w szpitalu czasu, a każdy tydzień przybliża przeciez do porodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczuszka987 napisał(a):
pytałam bo słyszałam, że laktator jest niezbedny ja teżjak coś zakupie dopiero po porodzie bo pokarm ( nie siara) produkuje sie już w 3 dobie po urodzeniu tak wiec sie okaze ale fakt drogi interes się zobaczy 🙂 🙂


KACZUCHA KTO CI POWIEDZIAŁ ŻE MLEKO PO 3 DOBIE SIĘ PRODUKUJE 🤢 WIĘKSZEJ BZDURY NIE SŁYSZAŁAM 😁 JEDYNIE W 2-3 DOBIE MASZ NAWAL POKARMU ALE MLEKO WYTWARZA SIĘ OD RAZU PO URODZENIU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam laktator marazie tez odpuszczam, ale mam apteke pod blokiem to mogę dokupić. no i raczej nie będę kupować elektrycznego tylko ręczny, chyba że w ostateczności to znajoma ma elektryczny na sprzedaż bo kupiła a nie używała.

maly ma czkawuchę znowu...

a zapiekanka wyszła bardzo dobra 🙂 właśnie jem z ogórkiem małosolnym 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do laktatorów i karmienia piersią, to czasami przez nieudolnośc położnych/pielęgniarek i ich lekceważące podejście matka ma problemy zeby karmic, bo one napasa dziecko butlą a później małe nie chce ssać cyca. Niby w moim szpitalu jest poradnia laktacyjna i mam nadzieje ze nie skończy sie to porażką. No i nie wiem czy ten pokarm bedzie, skoro nawet siary nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...