Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEWCZYNY LAKTATOR JEST DOBRY JAK MA SIĘ PROBLEMY Z KARMIENIEM MALEŃSTWA A TAK LEPIEJ NIE INGEROWAĆ W NATURĘ 🙂 MALEŃSTWO BĘDZIE SSAŁO Z PIERSI MLECZKO I NA PEWNO SIĘ NAJADAŁO A PIERSI SAME UREGULUJĄ SOBIE WYTWARZANIE POKARMU NA TYLE ILE MALUSZKOWI BĘDZIE POTRZEBNE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior dobrze, że zapiekanka się udała, bo czułam się za nia odpowiedzialna 🙂 Jakby wyszło cos nie tak, chyba długo bym sie na forum nie pojawiła 😉 😁

Ja wszamałam obiadek który wczoraj dała mi teściowa. Jestem pełna, ale czuje jakby lekki niedosyt, sama nie wiem czego....coś może i bym zjadła, ale sama nie wiem co, a z drugiej strony chwilami mdli mnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyta86 napisał(a):
Aga zaraz po urodzeniu kobieta dalek produkuje siarę, potem zamienia się to w pokarm przejściowy i wreszcie w pokarm właściwy


TAK MAS RACJĘ ALE MI SIĘ NIE CHCIAŁO SZCZEGÓŁOWO OPISYWAĆ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja powoli będę sie ewakuować do łóżeczka. Bolą mnie nogi od dzisiejszego chodzenia, ale nie są spuchnięte, tylko tak troszkę...dlaczego one nie mogły byc takie dzisiaj rano jak poszłam do gina?? 😠 Wtedy napwno by sie nie zorientował....
Przyszło mi na mysl takie coś, że jak okaże się że jest coś nie tak np. zatrucie to moga przeciez juz wyjąć ze mnie Franka... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj żarłam po drodze truskawki, były pyszne, coprawda nie myte, ale były czyściutkie, normalnie ceny lecą na głowe bardzo, bo niedano były po 7zł, a teraz kupiłam z 3,5. Fajnie musiałam wyglądac człapiąc się w deszczu z kapturem na głowie i jedzac truskawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz ona mówi ze nawet sie cieszy ze tak jest z tymi godzinami. oni tam bardzo przestrzegają by jak najmniej bakterii docierało do noworodka.mówiła ze po porodzie nie będziesz miała ochoty na odwiedziny grupki ludzi..hehe no i jak przyjdzie kilka osób to wiesz wnosza te bakterie, a lepiej ich unikac w pierwsszych dniach zycia.I dlatego nie wpuszczają na oddział, trzeba wychodzić. Podobno tata może wziąć dzidzie po porodzie, a potem przez szybę, naszczescie az tak długo sie nie lezy. Zobaczymy jak bedzie z nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiem, wiem. ja tez bym chciała by Grzesiek był przy mnie, no ale co zrobić. Zobaczymy jak bedzie z nami. wiesz ona mówiła ze jej koleżanka rodziła w madurowiczu i to dzieciątko zmarło tam przez jakies bakterie co je złapało. Wiec ona sie cieszyła ze tak rygorystycznie przestrzegają tych zasad. dzidzia najważniejsza. Ale jak pójdziesz do szpitala to sama sie zorientujesz co i jak. Zawsze można zmienić szpital, jak ci sie nie bedzie tam podobało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...