Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
KAMA nie martw się ja przez swojego wczoraj ryczałam jak pojebana a dzien wczesniej nie odzywalismy sie do siebie i spalismy w osobnych pokojach, dzisiaj jest juz lepiej ale oczywiscie osoba wyciagajaca reke zawsze jestem ja juz sobie powiedziałam, że jesli bedzie tak postepował jak urodzi sie dziecko to ktoregos dnia wroci z pracy to nie bedzie sladu ani po mnie ani po małej|!!!! ZObaczymy czy moje warunki się do czegos przyczynią???
Chciałabym się przejsc bo słonce juz ku dołowi zmierzyło ale tak mni eplery bola ze chyba sie juz poloze, mała tak wyciaga mi sie w brzuchu, że mam zniekształcony kształt 😉 🙂 kurde az boli jak wypnie swoja pupcie :]
I zaczeło sie u MOniki- pokarm, nocki zarwane 😉 niedlugo juz my to doswiadczymy 😁 😁 😁 przez te ciagle lataie do kibelka w nocy juz powoli sie hartujemy 😁 😁 😁 miłego wieczorka dziewczynki jutro będzie lepiej!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dwupaczki kochane i te już rozpakowane 🙂
melduje się że już w domku jestem.
w sumie wszystko dobrze, walczymy z nawałem pokarmu i poranionymi brodawkami, ciężko ale damy radę.
czeka nas konsultacja w poradni kardiologicznej, wykryli Sewciowi szmerki na serduszku, prawdopodobnie nie domknęły się jeszcze zastawki, co nie byłoby groźne, ale musimy sprawdzić...
zaraz zmykam jeszcze odpoczywać bo plecy mnie bolą jakoś no i trochę brzuch...
pozdrawiam was mocno i buziaki ślę 😘 😘 😘
doczytam kolejnym razem bo pewnie malutki zaraz wstanie.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Michalindziorku wśród rozpakowanych i nierozpakowanych forumowiczek!! 😆
Nie martw sie serduszkiem małego, bo wiem, że to normalne, u mojego tez nie zamkną sie za szybko, bo ma za dużą przerwę, a wiele dzieci tak ma, więc trzymamy kciuki.
Bądź dzielna i nie daj się poranionym brodawkom!!! Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dwupaczki i mamuśki 😘
Michalindziorek witaj spowrotem 🙂 🙂 🙂 Super, że już jesteście w domku 😉 Sewciu cuuuuudny, ucałuj go od ciotek lipcówek 😘 😘 😘
Kama nie denerwuj się kochana, faceci już tak mają, że jak są kochani to są, ale jak już zalezą za skórę to w dupie się gotuje 🤢 Mnie dziś mąż też wkurzył, ale na szczęście później było już dobrze 😉
My dzisiaj zaliczyliśmy już cotygodniowe zakupy, wybory i przed chwilką skończyłam mega prasowanie, bo już sie nieźle nazbierało ufffff 😮 Zaraz uciekam się kąpać i obejrzymy sobie jakiś filmik tak dla rozluźnienia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! MICHALINDZIOR- cudnego masz synka!
Ja dzisiaj zaliczyłam jeziorko,więc przyjemnie przetrwałam upał. Mam skurcze praktycznie cały dzień. Jakieś 2 godz temu były co 10-6 min, więc już myślałam,że będziemy się zbierać do szpitala,ale później przeszły. 😞 Teraz wróciły ale jakieś takie bez szału. Ciekawe czy się rozkręci.
LUSIU- powiem Ci,że ja też ostatnio szaleję z niezdrowym jedzeniem, a pepsi tak mi smakuje jak nigdy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja osobiście przez cała ciąże mam wstret do napojów gazowanych...ostatnio mam smaka na cappuciono i to waniliowe wiec codziennie sobie popijam 🙂 wyrzeczenia kolejna próba będzie przed nami 🙂 musze najesc się wiele kwasnych rzeczy bo ja je tak kocham, jutro kapusniak chyba zrobie albo bigos cholernie kwasny 🙂 🙂 nie no przesadzam ale kwaskowy musi byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie zgaga już tak nie męczy więc pozwalam sobie na odrobine szaleństwa 🙂
Mam awersję do kapuśniaku, jadłam go tylko 2 razy w ciąży z czego ten pierwszy źle wspominam bo skończył się w wc, a drugi raz to jakos mi nie smakował, chociaż bardzo go lubię, ale za to ogórkowa tak 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe 😉 żarłoczek z Ciebie 🙂 🙂 jak dla mnie to mogłyby istnieć wszelkiego rodzaju surówki, owoce i warzywa 🙂 🙂 🙂 cos mi sie poprzestawiało chociaż schabowego moge wszamać bo za piersiami to tak sobie przepadam 🙂
idę Lusieńko do wyrka jakiś film i spanko spokojnej nocki do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku, witamy !!! Jeszcze raz wielkie gratulacje! 3mamy z Tymkiem kciuki za Sewcia zdrówko.
My dziś idziemy zbadać poziom żółtaczki u małego. Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i nie będziemy musieli wracać do szpitala na fototerapię 😞

Dziewczyny o jakich rarytasach Wy tu piszecie...łaskawości trochę dla rozpakowanych 😉 smażony kotlet...mniam...fasolka szparagowa...jeszcze bardziej mniam 😉 a tak na poważnie to nie ma tragedii z tym jedzeniem podczas karmienia piersią. Oby przetrwać pierwszych kilka tygodni a później wszystko wróci do normy. Przynajmniej mam taki plan 😉
Dziewczynki wysłałam Wam zaproszenia na nk. Nie wiem czy udało mi się Was wszystkie znaleźć. Wiem że ten łatek był już na forum więc postaram się odnaleźć linki do Waszych profili. Wrzuciłam tam fotki Tymka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie zapakowane i rozpakowane mamusie!
MICHALINDZIORKU- mam nadzieję,że z serduszkiem Swecia będzie wszystko ok. Dużo dzieciaczków ma tzw szmery niewinne (sama jako dziecko miałam), które tylko się obserwuje przez jakiś czas.
Piszcie też mamuśki jak sprawy wagi? Tracicie już kg?

Ja miałam całą noc skurcze. Nie były bardzo silne, ale tak co 10-15min. Byłam już pewna,że wyląduje na porodówce,ale nad ranem przeszły 🤔
Coś czuje,że dzisiaj się rozkręci,więc mój mąż właśnie wsiadł z synkiem do auta by zawieźć Go do dziadków (100 km). Stresowałam się,że akcja rozkręci się na maxa a ja będę sama z młodym w domu. Hormony mocno u mnie już szaleją bo jak mały pojechał to się poryczałam (a już wiele razy tak wyjeżdżał).
Muszę szybko rodzić by szybko wrócić do domu by synek szybko do mamusi wrócił 🙂
Zaraz wysprzątam mieszkanie a potem będę się bujać na piłce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki!
ellie tymus jest slodki!
W tym tygodniu chya pojedziemy kupic komode bo tylko tego nam brakuje,mielismy poczekac z tym do przeprowadzki ale w sumie jak po porodzie polozna bedzie przychodzis to nie bede dziecka na lozku przewijac.astanawiam sie nad ta bo jest z drzewa a nie z dykty,tylko trzeba bedzie cos nakleic zeby byla bardziej dziecieca
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19847862
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...