Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewuszki zaraz Was doczytam..chciałam tylko poinformować, że własnie wrociłam od gina...poród może nastąpić w każdej chwili, rozwarcie na 1 palca, Hania mocno przylega główką do kanału więc powiedział tylko jedno jeśli wody odejda do szpitala, jesli pojawi sie krwawienie do szpitala, bóle- na pewno ich nie przegapię tak wiec powiem Wam ze idac na ta wizyte chciałam to uslyszec ale jak rzeczywiscie usłyszałam to normalnie ogarneła mnie panika i przeogromny strach, że cholera to bedzie strasznie bolało a ja nie wiem czy pogodze sie z tym bólem tak wiec dla mnie ropoczał się okres czekania...a jeszcze przed badaniem byłam się zważyc( schudłam 1 kg) to pielegniarka powiedziała mi ze chyba juz poród się zbliza patrzac na brzuszek aja ze nie to Hania dupe mi wypięła 🙂 oj laseczki teraz normalnie boje sie isc siku zrobic ze moze mi cos chlupnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj kaczuszko to nas dopiero zaskoczylas 🙂ale popatrz z drugiej strony nas to ze juz bedziesz miala haniutka przy sobie 🙂)jejciu az sama jestem podekscytowana 🙂zazdroszczewam tych wszystkich akcji normalnie,a bolec bedzie napewno i tu sie nie ma co oszukiwac ale kazda z na s to musi przejsc i kazda da rade bo my lipcowki to silne kobitki jestesmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak sobie do was zajrzałam, bo wy już na finiszu 🙂

kaczuszko nic się nie bój! jak tylko usłyszysz płacz swojej kruszynki to cały ból przestaje istnieć 😁

w ogóle dziewczyny wszystkie - nie taki ten diabeł straszny 😉 my już myślimy o kolejnej dwójeczce bobasków, bo ból przy takim szczęściu to pikuś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku, Ellie rzeczywiście nie dawno była rozmowa o zgadze, opuchliznach a teraz Wy macie inny temat 🙂 Ale niedługo już My wszystkie dołączymy do Waszego grona i będziemy wymieniały się przeżyciami i doświadczeniami 🙂 🙂
Kama wyglądałaś bosko i żaden wieloryb z Ciebie czy orka - zapomniałam do czego porównałaś swój wygląd, promieniejesz i ciąża jak najabardziej Ci słuzy!!!! Śliczna babeczka z Ciebie więc Wiktorek po mamusi bedzie taki cudowny ( chociaż tatusiowi też niczego nie brakuje) 🙂
Lusiu kochana Ty to zawsze musisz jakiegoś stracha narobić, nie dość, że sobie to nam jeszcze czytającym 😉 Pamiętam jak brałam globulkę i też mi wyszła to miałam takie dziwne wrażenie że coś mi wylazło tymbardziej jak miałam to plamienie w 9 tc strach nieziemski, ale widac Robert rzeczywiście sie przejął dobrze niech sie przejmuje!!!!
Mam nieodparta pokuśe zjedzenia świeżej bułeczki z masłem czekoladowym ale kurwanie ma kto mi pójść kupic, gadałam z mama zabroniła mi odwiedzać ja ( mieszka na 3 pietrze) bo takie wchodzenie pod górkę przyspiesza rozwarcie a ja jeszcze jakis czas chce pochodzic z brzuszkiem 🙂 🙂
Zeby zaspokoic swoj głod zaraz sobie fasolke szparagowa ugotuję i zjem z bułeczka...wybaczcie mamusie, że o tym piszę mam nadzieje ze smaka nie narobiłam 🙂
Ciekawe czy Monica już jest w domku????? A dzisiejszy upał tak daął mi w kosc byłam ze swoim na targu moze z 10 minut a po 2 myslałam ze zemdleje tak mi sie slabo robilo, przylazłam do domku sciagnełam bluzke spodnie i lezałam tylko w staniku i gaciach tak mi sie ciało przegrzało...ja piernicze do kiedy beda te upały??? w szpitalach pewnie tez zajebiscie duszno jest???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Ania78 za słowa wsparcia i Tobie Kamilko też bardzo dziękuję :*:*
Super, że już wybiegacie myślami o następnych dzieciaczkach 🙂 🙂 Widać, że warto pocerpieć troszkę...
Ode mnie też macie po oklasku bo już w sumie dawno nie dawałam a gdyby nie wy to byłoby mi smutno teraz 🙂 🙂 Dzięki dziewczyny, że jesteście!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KACZUSZKO- suuuuper!!!
Jeśli chodzi o upały to jutro ma być lepszy dzień- chłodniej i burzowo, ale generalnie cały lipiec będzie gorący. Tak słyszałam. W szpitalu pewnie rzeczywiście jest masakra. Leżałam 5 lat temu w upalny lipiec w szpitalu to normalnie płakać się chciało. Najlepiej by było szybko urodzić, posiedzieć te 2-3 doby i do domciu z maleństwem 🙂
A Monia pewnie jeszcze w szpitalu. Po cesarce dłużej trzymają niż po naturalnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia bóli nie czułam, to jest to właśnie, tylko jakieś ukłucia jak na przepowiadające co miałam często, a tu gin mówi,że 4 cm rozwarcia 😉 no szok ale szybko poszło, mówili że im wieksze dziecko tym szybciej rozwarcie sie robi i w moim przypadku tak było;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka to tylko czekać jak zacznie się akcja 🙂 Szkoda że ja nie wiem jak fizycznie mają się sprawy u mnie, bo wizyta już poza mna a następna nie wiadomo, a nie chcę jechac do szpitala zeby mi powiedzieli że mam rozwarcie np. na 1 cm, bo chce sobie oszczędzić stresu, więc tak czekam jak zacznie się dziać coś konkretnego.

Poza tym mam nerwy na tego swojego, powiedziałam mu ze nie będę z nim rodzić, i jak dalej będę miała nerwy to spełnię swoją groźbę i w dupie, pryśnie caly czar porodu, na którym mi tak bardzo zależało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie Kama pisałas, że groxby jak narazie na Twojego nie działają...to tak jak u mnie on sobie nic z tego nie robi...to fakt ja narazie jestem mocna w gebie ale jak przecholuje to wkoncu dojdzie do czynów...narazie odpukać od wczoraj jest ok 😉
Luśka nie stresuj się, najwyżej urodzisz sama Franusia ....będzie dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie dla mnie to jest najgorsze ze kazda z nas przechodzi wszystko indywidualnie i nie ma jednego schematu i badz tu madry jak nie znam sie na tym 😞kuzwa szok ....
niby staram sie nie wkrecac ani nie panikowac ,a jednak to robie uhhh.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wie ze jestem zdolna bo juz nie raz mu torby pakowalam no ale...
a teraz powiedzialam ze jak dziecko bedzie to jak mnie wkurwi to naprawde nie bedzie powrotu ,a on dobrze ale i tak wiem ze mnie kochasz 😠noz kurde milosc miloscia ale ja jestem twarda baba i nikt mi nie bedzie na leb wlazil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, można by książke napisac o tych durniach facetach...moj wyszedł przed blok bo zadzwonił do kolegi z pracy i ten podjechał, gadali chwile i teraz nie ma już ani samochodu ani Roberta, i jeszcze nie wziął telefonu. Zajebiście po prostu, tylko zacząć rodzić i miec wszystko i wszystkich w dupie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh kurde Kama ja swojego nie pakowałam ale siebie i to chyba ze 100 razy a później rozpakowywanie mi zostało 🙂 🙂oj ja sobie też w kasze nie dam napluć!!!!
Mój tez mówił, ze jak dzieciaczki za bardzo fikają to tez nalezy to skonsultować, tak samo jak nie wykazują zadnej aktywnosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny powiem Wam,że mnie też ostatnio mąż tak wkurwia,że mieliśmy kilka ostrych sprzeczek. Ale jak Was czytam to wydaje mi się,że chyba jednak duża część tych konfliktów spowodowana jest niestety naszymi hormonami i ogólnie tym przedporodowym stresem.
KACZUSZKA- założenie cewnika nie jest przyjemne i pamiętam to uczucie 🤢 ale generalnie to wszystko się działo przy skurczach partych,więc głównie to one były bolesne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyobrażam sobie jak nieprzyjemne musi być zakładanie cewnika, aż mnie odrzuca na sama mysl o tym, brrrr............... ale jak to jest czasem koniecznościa to nic nie poradzimy.

Niedosyć ze są i tak problemy, to jeszcze książę musi mi działać na nerwy 😠 Jak wróci to mu najwyżej drugą strone wargi rozwalę bo mam takie nerwy na niego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...