Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

olusia i amelia ja słyszałam nawet,że mogą być do 3 lat do tyłu za kobietami 😁
to wstyd się przyznać,ale mój przy takiej teorii ma 18 bo pod koniec lipca kończy 21 😁 taki sobie młody tatusiek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malutka, ty lepiej uważaj, bo może u ciebie to zatrucie ciążowe 😲 Lepiej zgłoś to lekarzowi, jak aż tak masz, że drgawki i zimny pot....no nie wiem, ale nie ryzykuj.
Amelia właśnie sama sobie obrałam, bo królewicz poszedł spać i tyle...z drugiej strony to dobrze, bo jeszcze by chciał i musiałabym więcej obrać 😜

Mój ma 39 lat więc sama nie wiem kiedy mialby przestac sie rozwijać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusia dziś już mi lepiej,tylko troszkę pobolewało,a nie wiem zupełnie co mogłoby mi zaszkodzić-może się "czyszczę" i może tak jak Wam troszkę to ucichnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
Ja też po wizycie u gina 😉 Szyjka skrócona całkowicie i gładka, ale zamknięta. Jak to lekarz powiedział "Teraz czekamy tylko na bóle"...Ciekawe ile będziemy czekać 😜 Wystawił mi L4 do 15 lipca, jak się nic nie rozkręci to 16 kolejna wizyta. Jak dalej nic nie będzie to z tydzień poczekamy i wywołujemy...Poczekamy, zobaczymy...
Kaczuszko 🤪 🤪 🤪 cóż za wieści...rozwarcie...masakra no ciebie bym teraz nie obstawiała 🤪 😮 😁
Monika super, że już wróciłaś z Gabrysią do domku, teraz napewno odczuwasz większy komfort niż w szpitalu, a z pomocą rodzinki wszystko będzie dobrze 😉
Dziewczynki i proszę nie denerwujcie się tak, bo widzę, że ostatnio wam cosik hormony szaleją, musicie być spokojne. A faceci....cóż.....są jacy są i żadna siła na świecie tego nie zmieni 😜 Taki jest świat...z nimi źle, a bez nich jeszcze gorzej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu jesteś dobra, że ci się chciało te nieszczęsne ziemniaki obierać hehehehe 😜 A tak swoją drogą to smacznego 😉
Ja dzisiaj pobiłam wszelkie rekordy w jedzeniu ☺️ Na wieczór pojechaliśmy do moich rodziców i zjadłam: czereśnie, bułkę słodką, ogórki małosolne, kiełbaskę z grila, znów ogórki małosolne, a potem podjechaliśy do McDonalda i zjadłam dwa duże losy śmietankowe ☺️ 🤪 Hmmmmm chyba nadrabiam przed porodem, bo potem to już na takie dobroci będę mogła tylko popatrzeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To gratulacje Edytka to teraz tylko czekać na bóle i małą Emilkę 🙂
Nieźle dałaś czadu z tym jedzeniem, ale ja czasami też tak mam, że po słodkim muszę przegryźć coś np. kwaśnego - to tak jakbym musiała zmienic smak w ustach, a po kwaśnym znowu słodkie 🙂 Nie nadąży się na nami 🙂

Kolacyjka już zjedzona, brzuszek szczęśliwy, zaraz kąpiel i do łóżka, może bedzie coś ciekawego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jest 4.12, o ok. 3.45 obudziłąm sie bo nagle zabolało mnie jak na okres i zaczęło coś ze mnie leciec. Wstałąm i chlusnęły mi wody....zaczęło się....coraz większe bóle mam, parcie na odbyt, musiałam dopakowac parę rzeczy, chodzę z ręcznikiem między nogami. Najgorsze jest to, że nie ma kto nas zawieżć, bo luby wczoraj sobie wypił jak się pokłociliśmy i muszę do teścia zadzwonić, ale wierzę, że go wpuszczą ....wiedziałam, że zacznę rodzić i będzie coś nie tak. Coż, muszę być silna 🙂
Musiałam wejść na neta bo musiałąm doładować sobie konto i przy okazji do was piszę, jak coś bede dawac znak. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIA- suuuuuuper!!!!Trzymamy kciuki i czekamy na info.

Ja miałam spokojną noc (bez skurczy 🙂)ale wydaje mi się,że rano wyszło mi troszkę czopa śluzowego. Nie jestem pewna. Zobaczymy.
Dzisiaj zmieniamy kredyt mieszkaniowy i podpisujemy ostateczną umowe i tak sobie myślę,że może ta moja Hania wcale leniwa nie jest tylko chce pozwolić rodzicom wszystkie sprawy pozałatwiać 🙂

O rany- może LUSIA teraz nieźle się męczy albo ma już Franka w ramionach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu czekamy na wiadomości Trzymaj sie kochana 🙂 🙂 jejku moze juz masz Frania przy sobie 🤪 😆 😆

Kaczuszko, Edytko ciesze sie, ze macie same dobre wiesci od ginków ehh no to juz musicie uwazac na siebie jeszcze bardziej i czekac na godzine zero , ktora juz jest tak blisko 🤪 🤪

Monika super,ze jestesce juz we dwie w domku 🙂 Gabrysia jest sliczna 😆 😆

Amelia byc moze rzeczywiscie Hania czeka na to az z mezem pozalatwiac swoje sprawy by pozniej moc sie tylko nia i jej braciszkiem zająć 😆

jesli chodzi o Ann to jest nadal w dwupaczku 🙂 Stasiu ma coraz to lepsze wyniki by pozostac jeszcze troszke w brzuszku 🙂 takze nie spieszy mu sie na swiat . . . . . tylko mamusia juz coraz bardziej zniecierpliwiona 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane 🙂
O 7:07 dostałam smska od Lusi, ale jakiś sen mnie dzisiaj dopadł i dopiero się obudziłam. Oto jego treść:
"Od 2 godz. jestem w szpitalu, na izbie miałam 6cm rozwarcia. Skurcze reg. i mega bolesne. Jestem po lewatywie. Buziaki. Lusia"
Nooooooo ciekawa jestem, ale przy takim rozwarciu to pewnie zaraz otrzymamy wiadomość, że Franio już jest na świecie 🤪 🤪 🤪 No ale zaskoczenie 😜 A wczoraj w nocy Luśka jeszcze sobie zjadła ziemniaczki z jajkiem sadzonym i kefirem 🤪 Jakby przeczuwała, że to jej ostatni taki posiłek heheheheh 😜
CZEKAMY NA WIEŚCI KOCHANA!!!!!!!!!
Ps. A u mnie dalej cisza, właśnie zapytałam moją królewnę kiedy ma zamiar wyjść wreszcie z maminego brzuszka, ale nic nie odpowiada, bo śpi, także chyba jeszcze sobie poczekamy heheheheheheheheh 🤪 😁 😜 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.fotoszok.pl/upload/e8f85e97.jpg

Hej laseczki,to foto mojego brzuchola,ogromny juz jest a do terminu jeszcze prawie miesiac wiec sie boje jak bede wygladac,juz sie ledwo przekrecam w nocy na drugi bok.
Dzisiaj w nocy tak mnie brzuch dziwnie bolal,chcialam wstac na siku i ledwo co moglam isc,a przedtem lewa pachwina mnie tak klula,nie wiem czy to skurcze bo pierwszy raz mnie tak dziwnie bolalo 😞

Ciekwe jak tam lusia daje sobie rade,mam nadzieje, ze latwo jej to wszystko pojdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia brzuszek śliczny, okrąglutki, ale faktycznie duży 🙂 🙂 🙂 No to albo wasza córcia będzie spora, albo masz dużo wód... Ale wyglądasz superaśnie 😜
A te bóle to mogłyby być skurcze, choć ja takowych też jeszcze nie miałam, więc nie mogę ci poradzić na 100%. Może dziewczyny, które już wiedzą jakie to uczucie coś ci podpowiedzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mala w tamtym tygodniu wazyla 2600 wiec duza nie jest,raczej wod duzo jest bo czasem jeszcze moze sie schowac, ze nie wiadomo gdzie ona jest.
A brzuch mnie tak dziwnie bolal,moze nie do konca jak na okres ale tak hmm mdlilo,nie wiem jak to okreslic ale rewolucje zoladkowe to na pewno nie byly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆 i co dziewczyny zadnych nowych wiesci 🙂 od Lusi?? ciekawa jestem jak ona tam sobie radzi . . . . . ehh ale tak sobi emysle,ze troszke byla na to przygotowana bo od kilku dni miala bole , a u nas cisza poki co

Olusia ladny masz brzuszek choc rzeczywiscie duzy,ale taki w miare . . . . . nie raz widze kobiety i maja duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzow wieksze i zadaje sobie pytanie w ktorym sa tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o wody to tez wydaje mi sie ,ze mam ich bardzo wiele bo czuje kazdy ruch . .. . w soim brzuszku nie wspomne o pieknym widoku pupci czy nozki wystajacych z brzuszka heheh dziwne i bolesne to uczucie

co dziewczyny serwujecie na obiad ja dzis nei mam zadnego pomyslu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Wooow,ale wiesci Lusia rodzi no no,kto by sie spodziewal,ze to tak nagle przyjdzie,jeszcze sobie zdazyla dobrze pojesc przed porodem 🙂
Gabi twoj skarbik jest przesliczny,i fajnie ze juz jestes w domciu,i mozesz teraz liczyc na wsparcie rodzinki!!!ja tez sie tego boje,ze niedam sobie rady sama w szpitalu,w domu to w domu!!
Edytko,Kaczuszko czyli u was sie juz cos zaczyna dziac,ciekawe jak u mnie,ja dopiero ide na wizyte 16 dzien przed terminem bo moj lekarz sobie pojechal na urlop,moze zdaze urodzic,a moze nie hehe....
Mnie coraz czesciej boli brzuch jak na okres,ale tylko chwile i cisza!!!
Olusiiuu ja mam takie bole w nocy jak ty od kilku tyg,ale prawa pachwina mnie boli,tak ze nawet nogi niemoge podniesc,a jak wstaje z lozka to jedna wielka katastrofa!!!Lekarz mi powiedzial,ze to macica uciska nerke i pachwine i dlatego taki bol,ale jak zrobie siku to juz jest ok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...