Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem już po wizycie pediatry. Powiedziała żeby przetrzymać ten ciągły głód małej i n ie dokarmiać bo to może spowodować problemy brzuszkowe. Malutka była taka grzeczna,że lekarka powiedziała,że to wymarzone dziecko 🙂
A teraz śpi już drugą godzinę!Normalnie szok.Aż w końcu czuję,że cycki się napełniają 😁

KARMIĄCE MAMY- pijecie herbatki zwiększające laktacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A TAK POZA TYM TO U NAS WSZYSTKO OK, Z NOCKAMI NIE JEST TAK ZLE ALE MAŁA COS MECZY SIE PRZY ROBIENIU KUPKI ;( A MI SERCE SIE KROI....W NIEDZIELE DOSTAŁAM GORACZKI NAJPRAWDOPODOBNIEJ PRZEZ TO, ŻE ZA DLUGO NIE SCIAGAŁAM POKARMU I CYCE ZROBILY MI SIE TWARDE I GORACE NO ALE DALAM RADE JA ZBIC BEZ ZADNYCH TABLETEK...HANIA ZMIENIŁA SIE JUZ...WCZORAJ BYL NASZ PIERWSZY SPACEREK NAJWIDOCZNIEJ JEJ SIE BARDZO POODBAŁO BO JAK WROCILYSMY DO DOMKU TO JESZCZE SMACZNIE SPALA DLUZSZA CHWILKE...
DZIEWUSZKI KOCHANE MOGLYBYSCIE SIE JUZ ROZPAKOWAC I MIEC DZIDZIE PRZY SOBIE!!! TEGO WAM ZYCZE Z CALEGO SERDUCHA!!!!!
A WY MAMUSKI JAK SIE CZUJECIE????? JAK WASZE POCIECHY????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia napisał(a):
Jestem już po wizycie pediatry. Powiedziała żeby przetrzymać ten ciągły głód małej i n ie dokarmiać bo to może spowodować problemy brzuszkowe. Malutka była taka grzeczna,że lekarka powiedziała,że to wymarzone dziecko 🙂
A teraz śpi już drugą godzinę!Normalnie szok.Aż w końcu czuję,że cycki się napełniają 😁

KARMIĄCE MAMY- pijecie herbatki zwiększające laktacje?




aMELIO JA RAZ DZIENNIE PIJĘ HERBATKĘ DLA KARMIACYH....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz racje Kama . . . no,ale kto tego nie przeżył to nie wie . . . .
wiem jedno jak ktoś bedzie w ciązy na końcówce ze znajomych to Ja nei bede takiego pytania zadawała na pewno 🙂

Kaczuszko no to super, ze sobie z cycuszkami poradzilas ehhh podczytujac Was to widze,ze bez laktatora sie nie obejde pewnie tez bo wiekszosc z was sciaga pokarm no i mnostwo kapusty 😜 u czerwcoweczek to samo zreszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie......jak mam malego zostawic to mi sie serce kraja i plakac mi sie chce.nie lubie go zostawiac.....ostatnio jak jechalam po akt urodzenia i jak przed wyjazdem go karmilam to zlapal mnie za palca i nie chcial puscic..tak jakby przeczowal ze jade....ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
Ja te wszystkie wit mam zaczac dawac od 3 tyg zycia,a herbatki na laktacje nie pije mam wystarczajaco mleka chyba 😮 😮bo narazie nic mi nie cieknie hehe....a czasami sciagam na noc i daje swoje mleko z butli zeby sie nie meczyc przy cycu,ewentualnie dam mieszanke ale to rzadko!!!
Justi moj mezus jeszcze nie mial urlopu dopiero bedzie mial 2 tyg w polowie sierpnia juz sie niemoge doczekac!!!amama ma urlop ale ona mi pomoze przy dziecku tyle co nic nawet sie go boi wziasc na rece musialam jej go wcisnac na hama,a oreszcie nie wspomne,jedynie to mi cos poda albo zrobi mi obiad,ale to juz mi zdazyla wygadac wiec nic od niej nie chce,jak ja wam zazdroszcze ze mieszkacie na swoim a nie z rodzicami!!!!No ale coz takie zycie narazie innej opcji niema musimy sie jakos pomeczyc!!
u mnie maly sie budzi co 3-4 godz w nocy,ale zaraz sam zasypia w lozeczku narazie z tym niema problemu,staramy sie go nie uczyc w lozku spania 🙂A i kacper zaczal powoli ssac smoczka juz 5 tym razem z nuka takiego zwyklego kauczukowego bo silikonowych niechce,a wyprobowalismy juz kilka firm!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia ja piję takową herbatkę. Tzn. własnej roboty 😉 Położna powiedziała zeby pic melisę więc piję dla swojej i dziecka spokojności, a poza tym przeczytałam skłąd jednej z takich herbatek że jest melisa, więc jest ok, poza tym piję tez herbetke z kopru - miałąm juz ja wczesniej w domu i pilam w ciąży, bo koper jest mlekopędny. Ale powiem wam szczerze że nie wiem jak długo bedę karmic piersią, chociaz chcoiałamym jak najdłużej. Po prostu trudno jest nie dokarmiac małego, jak jest głodny, a to odbija się na mojej laktacji 😞
Poza tym jak można przetrzymac głód dziecka, skoro wyje jak oszalałe, przeciez taki płacz tez nie jest wskazany dla tak małego dziecka....

Dzisiaj bylismy na wizycie u kardiologa i wszystko jest ok. Tzn. dziurka w sercu ma ok. 7mm, ale nie ma się co martwić, bo do roku może się zrosnąć. Miał robione ekg, usg serduszka, i był bardzo grzeczny 🙂 Zupełnie jak nie moje dziecko 😉 😁 A następna wizyta dopiero za 6 miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh Ircia dasz sobei rade i z mama ,ale rzeczywiscie nie zazdroszcze mieszkania z rodzicami , a twojemu mezowi z teściami jacy by nie byli . . .

mnie dzis mama rozwalila 😮 😮 dzwoni do mnie o 7 rano i mowi wiesz bylismy wczoraj u babci i kazala ci duuuuuuuzo chodzic , a ze ma 5 dzieci powinnas jej posluchac . . . . aaaaaaaaaaaaaaa

pieluszki tetrowe tez mi kaze uzywam bo kiedys sie ich tylko uzywalo
mam dosc porad, ale jak to moj m. zaraz stwierdzil , ze dopiero sie zacznie kazdy bedzie wiedzial lepiej jak wychowac nasze dziecko . .. .

na szczescie wyslucham i pozniej wroce do siebie i swoich zasad, ale nie moge po prostu z niektorymi ludzmi wrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he he to ja mam na odwrot z rodzicami i tesciami.
teraz chcielismy zeby do nas przyjechali we 4 samochodem bo taki kawal to taniej jak by mial jezdzic kazdy oddzielnie autobusem,poza tym tutaj tyle zwiedzania bo alpy,monachium i w ogole i moj powiedzial, ze nie bedzie kazdego oddzielnie wozil,poza tym lepiej jedno zamieszanie na raz niz tak kazdego na raty przyjmowac.No ale oni nie chca wszyscy na raz bo to problem i beda nas wkurzac itp:/ehh A wiadomo,ze jak razem przyjada to ich sie wyoni do ogrodka,da grilla i piwo i beda z bani a tak jak oddzielnie to kazdy bedzie chcial pomagac,zajmowac sie itp i wtedy dopiero beda wkurzac bo kazdy bedzie czul sie potrzebny:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi nie wyobrazam sobie uzywac tetrowych pieluszek,chociaz nieraz mu sie zdazy zesikac trzy razy na dzien,albo ja nieumiem zapinac tych glupich pampersow,albo on gdzies tak ulokuje swojego fifolka,ze zawsze cos wyleci,a prania pozniej tona,a co dopiero by bylo przy tetrowych!!!!Ale zakup sobie wieksza ilosc tetrowych bo zawsze sie do czegos przydaja,a tu sie uleje,a tu co innego zreszta zawsze musza byc pod reka zeby nie szukac, ja dokupywalam chyba z 3 razy po porodzie,i mam ich moze teraz z 30 i dopiero mi starcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia nie mam i nigdy nie mialam zamiaru uzywac pieliuszek tetrowych . . .. tylkp pisalam,ze pewnie dostane 100 takich porad od swojej babci ehh . . . Ja mam poki co 15 szt pozniej na pewno bede dokupywala , bo tak jak piszesz moga sie do wielu czynnosci przydac . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...