Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej jestem nie mialam 2 dni neta,ale juz jest nareszcie 😜 😜
My tez juz niemamy nocnego karmienia tylko podaje malemu wode i to mu starcza 🙂
Ja juz po pierwszym dniu pracy i bylo ok,maly grzeczny jak niewiem nawet sie nie spodziewalam,tylko te ranne wstawanie,ale jutro mam wolne bo ide do dentyst w poludnie wiec malego podrzuce do tesciowej a pozniej jakies male zakupy...
Dziewczyny macie super dzieciaczki i niezle akrobatki z nich 🙂
Olusiu ach jak ja ci zazdroszcze tego ciepla.... 😞
Eluniu gratki z okazji 4 zabka 🙂
u nas maly tez juz stoi na calego w lozeczku,a wczoraj nawet stanol przy tapczanie,i od razu rypnol do tylu na koldre bo na ziemi ma rozlozona,wystraszylam sie ale nic mu sie nie stalo na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
irka u nas salon wyglada jak pobojowisko bo wszystko w kocach i zabawkach malej 😉 Mimo, ze raczej sie nie wywraca ale i tak wole zeby spadla na koc a nie na twardy parkiet.

W sobote jedziemy z kuzynka do ikei i jeszcze kilku innych sklepow, musze kupic zabezpieczenia do gniazdek i krzeselko do karmienia, kupie takie zwykle w ikei bo tak sobie pomyslalam, ze te inne jak niektore z was maja po jedzeniu mojej malej to by wygladaly masakrycznie i zeby to umyc to juz maly problem, a tak kupie takie zwykle plastikowe latwe do wytarcia, podusie tez mozna wlozyc.

tak wyglada moje dziecie podczas jedzenia, taka brudna bo niestety ciezko ja nakarmic w takiej pozycji 😉ciagle tak sie schylala:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśkiu,
Jeju Olusiu ale Viki super wyszła, szczególnie fajne to zdjecie podczas karmienia. 😁
Edytko Emi w pierwszej chwili wygląda jak by sama stala, bo kanapę macie ciemna i się zlewa z tłem he he. ja patrze po chwili a tam kanapa 😁 hahah super niunia 😁

Eluniu, no to i Lenka goni z ząbkami 😁 gratki, gratki

Irciu, tęskniłyśmy, super ze juz jesteś..no ale jestescie mamusie zapracowane wiec rozumiemy ze nie macie tak czasu na brzuszka.
Amelio i jak twoja dieta? jak waga ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze odzylam w koncu czlowiek jest miedzy ludzmi bo to siedzenie mnie przytlaczalo i juz dolowalo na calego...
wiadomo szkoda mi malego ze musi byc u babci,ale niema sie tam zle,a ja przynajmniej troszke odzyje,zmiana otoczenia dobrze mi zrobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ciesze sie Irciu, ze układa sie tobie. Kacperek nie ma źle wiec to kolejny plus TWOJEGO PÓJŚCIA DO PRACY.
U nas lepiej, ale pewnie do czasu. odzywam się już z rodzicami, ale na jak długo?
Olusia no my w takiej sytuacji te jak ty.... dobrze ze kolezanki do mnie wpadaja i w szkole wide troche ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to sie ciesze, ze do polski jade w lato, troche wiecej ludzi i bedzie mozna gdzies wyjsc, bo tutaj mieszkam w takim malym miasteczku, ze tylko w kolko mozna chodzic, jest jedna sasiadka polka ale taka walnieta, ma 25 lat a zachowuje sie jak by miala 14.
Zeby do wiekszego sklepu na zakupy to trzeba jechac a ja nie mam prawka wiec siedze w domu:/
czasem kuzynka wpadnie albo my jezdzimy w weekend ale tak to caly tydzien sama z mala w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC Mamuski :*

Ja stukam z pracy . . . mowie Wam dzis sie tak usmialam dorosli ludzie, a zachowuja sie jak dzieci w piaskownicy ale duszy to mam wazne ze kasa na koncie sie zgadza 😜

Haniu wszystkiego najlepszego 😘 😘 Buziaczki od Wojtusia

kurcze pewnie zadnej z was nie ma ehh . . . . .

EMILKA, VIKI jejku ale z was spryciule sliczne male 😉 suuuuuuuuuuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh dziewczyny mama problem 😞 bo Wojtusia karmie nadal cyckiem jak wracam z pracy wiek ok 15 no i tak do rana sobie ciumka ale choera mala w nocy spi z nami bo je 5-6 razy przez cala noc juz nie mam sil i jak tu go tego oduczyc juz mu dzis powiedzialam niech zainwestuje w smoczek dla siebie bo niestety cycus sluzy za smoczek 3-4 pociumka i znow spi . . . . a smoczek jest wciaz i nieustannie Beeeeeeeeee ehh


co dziennie spie o 20,21 wiec zycie malzenskie odstawione w odstawke , ale poki co maz jest wyrozumialy jednak jak dlugo :| zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, rozumiem cie doskonale.moja jak ja usypiam ok 20 to tak co jakiś czas do ok 23 potrafi sie budzić kilka razy, czsami pomaga podanie wody a w większości musi sobie cycka possać. jak juz zaśnie mocno to pobudki sa rożnie ale raz 2 raz kilka...ehhhh tez nie wiem jak ja tego oduczyć...chyba jak na butle całkowicie przejdę?

Olusiu, no współczuje kochana. ja mieszkam w dużym mieście ale i tak nie mam dużo czasu na znajomych, nawet z mezem do kina nie ma jak isc:/ na zakupy chodze jak m ma wolne, tylko szkoda ze samemu:/ bo on wtedy siedzi z mala w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika widzisz tlyko u mnie przejscie na butle nie przejdzie dopoki maly widzI i wie ,ze jest mleczko w cyckach . . . wypije 20-30 ml mleczka modyfika, a pozniej za 5 minut jest wielkie oburzenie i chce pociumkac cycka ehhh co ja mam z tym mami cyckiem

a propo wczasow zalatwilam wczoraj domek nad morzem oto link http://www.slonce.dabki.pl/
jedziemy od 6.08-19.08.11
wiem,ze jest jeszcze jeden wolny termin od 7.08-21.08
to takie info z pierwzej reki
kolega z pracy byl i bardzo polecal a byl z blizniaczkami 1,5 rocznymi ZOBACZYMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika gdybym miala taka mozliwosc mieszkania za free w Gdansku w ogle bym sie nie zastanawiala to super sprawa i sporo moglibyscie zaoszczedzic jesli jedziecie swoim autkiem to i tak dojazdy nad morze nie beda dla was problemem . . zawsze to jakas przygoda . . .

WSZYTSKIEGO NAJ DLA NASZYM MALYCH LIPCOWYCH MĘZCZYZN I ICH TATUSIÓW 😘 😘

I SPOZNIONE DLA MALUTKICH KOBIETEK I ICH MAMUSIEK :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIEM JUSTI, TO MIESZKANIE STOI CHYBA PUSTE BO ONI OBECNIE MIESZKAJĄ W RZESZOWIE I CZASAMI TAM JADA. MAM NADZIEJE TYLKO ZE TO BEDZIE AKTUALNE W SIERPNIU I NIE OKAŻE SIE ZE TAM W TYM CZSIE MA JECHAĆ JEGO BRAT ZE ZNAJOMYMI, BO WTEDY LIPA I ZOSTAJEMY Z NICZYM:/

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA MAŁYCH LIPCOWYCH MĘŻCZYZN ...NO I ICH TATUSIÓW HEHE

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA DZISIEJSZEJ JUBILATKI HANI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...