Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej
Izuniu dziwna ta twoja kolezanka najpierw ci proponuje wspolne mieszkanie i miesza ci w glowie,a pozniej co nagle wyskakuje z tekstem ze wyjezdza i to jeszcze w dodatku do Norwegii,przeciez takiego wyjazdu sie nie planuje z dnia na dzien!!!Daj sobie lepiej spokoj z ta dziewczyna...
Kurcze wspolczuje ci no bo juz mialas jakis plan na zycie i wyrwanie sie z tego rodzinnego koszmaru,a tu nagle wszystko szlak trafil za przeproszeniem!!!No ale nie zalamuj sie jakos to bedzie,moze bedziesz miala jeszcze jakas okazje sie wyrwac z domu...
A my wczoraj bylismy u kolezanki co ma 10 msc synka,i on juz sam chodz od miesiaca normalnie w szoku bylam,maly jest o glowe mniejszy od Kacpra i tak super wygladal jak chodzi takie male zywe sreberko hehe.. 🙂
A gdzie wy sie wszystkie kochanienkie podziewacie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek kochane 🙂
Ja nie śpię od 6 ale jakoś nie miałam wcześniej czasu tu zaglądnąć...
Izunia podejrzana ta twoja koleżanka 😮 Ten jej wyjazd to jakaś ściema, tak mi się wydaje...Bo tak jak Irka pisze, decyzji o takim wyjeździe nie podejmuje się ot tak, z dnia na dzień...Może jej facet nie pozwolił na twoje mieszkanie tam i teraz musiała wymyślić jakąś ściemę..
Ale tak czy inaczej powinnaś pójść do MOPSu i zapytać o domy samotnej matki w okolicy...Nie czekaj z tym aż wydarzy się coś przykrego, albo co gorsza coś niedobrego... 🤢 😲
Irka szałowo musiał wyglądać taki 10-cio miesięczny maluch chodzący bez pomocy 🤪 Ja mam takie przeczucie, że Emi będzie chodzić jak będzie mieć 10 miesięcy, bo już staje wszędzie gdzie może się podeprzeć, już trzyma się jedną ręką a nie dwoma, także przy takim tempie rozwoju wkrótce powinna chodzić przy meblach...Czas pokaże 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie!!! no ja m.in. ostatnio za nie dbałam forum przyznam się bez bicia ale jakoś rozkładu dnia nie mogę ustabilizować by więcej czasu znaleźć na komputer czyt. nasze forum. Kinga ostatnio miała jakieś marudne dni a mój Kuba wyjechał na tydzień do Berlina i na wieczór padałam z nóg. W piątek oblałam po raz 4 prawko 😠 i teraz mam egzamin za tydzień więc z kasą dalej kruchą bo ciągle na to muszę odkładać i w razie czego na dodatkowe godziny a robią się coraz droższe 🤢 ale nie daruje muszę za którymś razem zdać jak już tyle wydałam.
Dziewczyny wam za nim dzieciaki zaczęły raczkować też tak się potrafił czołgać że po całym mieszkaniu bez problemu się przemieszczają? choć podnoszenia u niej na czworaka jak nie było tak nie ma. Siedzieć sama siądzie najpierw opierając się na łokciu i odbijając dalej bądź łapie się czegoś np. szczebelków i siada bez problemu ale wstawania na nogach też jeszcze nie ma. Kinga widzę ma słabe nogi a ręce może nawet dwa razy silniejsze i nimi się głównie posługuje przy przemieszczaniu. Podciąga się na rękach i odbija mocniej na raz obiema nogami do przodu aż przypełza do celu m.in szuflad i wyciąga wszystko co się da 🙃
Wszystkiego najlepszego dla Lenki!!! rośnij zdrowo nasza śliczna lipcóweczko!!!
Iza to faktycznie ta Twoja koleżanka narobiła Ci tylko nie potrzebnych nadziei mogłaby się w ogóle z tą propozycją nie odzywać a nie tak w ostatniej chwili odwoływać i szarpać Ci dodatkowo nerwy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już powróciły z rehabilitacji i z długiego spacerku. Na rehabilitację następną to mamy przyjść jak już Lenka będzie stawiała pierwsze kroczki czy robi to prawidłowo, czyli na jakieś dwa miesiące mamy spokój.

Za życzenia dziękujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eva Emi nie pełzała, najpierw zaczęła się podnosić na czworakach, potem zaczęła raczkować, następnie klękać, siadać a potem wstawać 😉 Możliwe, że Kinga całkiem ominie etap raczkowania i będzie pełzać, bo dzieci też często tak mają 😉
Co do prawka, to niestety strasznie ciężko je teraz zdać 🤢 Egzaminatorzy robią co mogą, aby wyciągąć od nas jak najwięcej kasy 😠
Kama koniecznie musisz się pochwalić jaką kieckę sobie kupiłaś 😜 Super, że Wiktorek dzielnie zniósł rozstanie z mamusią 🙂
My niedawno wróciłyśmy ze spacerku, dziś poszłyśmy wyjątkowo późno bo dopiero o 14:45, bo Emi przespała po południu aż 2,5 godziny 🤪 Od 10:30 do 13 😉 Podejrzewam, że to przez ząbka, który wyszedł wczoraj...Także wyszłyśmy już po obiadku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie!
STO LAT DLA STASIA,KACPERKA,WIKTORKA I LENKI!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘

Staram się Was czytać na bieżąco ale nie mam czasu (a czasem siły) na pisanie. Zwłaszcza,że ostatnio mała nad ranem (tak od 4ej) już marudzi i kiepsko się wysypiam.
Moja Hania od 2 dni jest regularnie sadzana na nocniku (po jedzeniu, spaniu) i zawsze robi siku albo kupkę 🤪 Mam wrażenie,że już zakumała,że na nocnik cś trzeba zrobić.
I nie wiem czy wiecie,że są nowe pieluchy dada. Takie cieniutkie jak pampersy. My jesteśmy bardzo z nich zadowoleni.
Dzisiaj mój m wrócił już do pracy i Hania została z babcią. Ponoć wszystko było ok,więc się cieszę.

Co do ząbków to Hania ma ciągle tylko 2 na dole, ale już takie duże.
OLUSIA- wklej zdjęcie Viki z ząbkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo dla Hani 🤪 Zdolna dziewczynka 😉 My narazie nie mamy w planach nocnikowania 😉

U nas jeden ząbek jest już duży, a drugi wyszedł wczoraj więc jeszcze go nie widać 😜

Ciekawe co u Michalindziorka? Sewciu to już pewnie biega po domu hehehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, ja ostatnio jestem zalatana i mam mało czasu na kompa...mój m dużo siedzi przy nim i auta szuka, wiec jak juz znajdę czas to komp jest zajety:/

Olusiu, Fajny ten wózeczek. A to kiedy chcesz go kupic? Wiecie cześć tych wózków jest do 15kg a jeszcze czesc z nich nie uwzględniona zostaje reklamacja z tego względu ze dziecko pewnie było za ciężkie i dlatego cos sie zepsuło.!!...debile jacyś!!
powiem wam ze ja na te opinie mimo wszystko patrzę gdybym wcześniej przeczytała to co teraz wiem o swoim wózku to bym go raczej nie kupiła...a w sklepie tak go zachwalali, zresztą jak kazde inne...wiadomo chcą sprzedać!!

Lusiu, a no co do kupna przez neta, to uważam ze jest to super sprawa, wcześniej tez byłam na NIe ale dopóki nie zobaczyłam ile jest korzyści z tego to teraz często cos kupuje., Można zaoszczędzić naprawdę sporo kasy, a często można kupić coś z tego samego miasta. W sklepach dodają sporą marże wiec nie dam sie wykiwać.

Iza...brak mi słów na to wszystko... ta koleżanka to tez ma w głowie nie najlepiej skoro tak się zachowała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamas, no to napisz nam co to za cudo kiecka 😁 pochwal sie kochana 😁.. no i gratuluje kolejnych kilogramów mniej! super, a powiedz ciężko ci przychodzi odmawianie sobie przyjemności na tej diecie?

Amelko to co dokładnie za dietę stosujesz, pisałaś ze białkowa...tak ona się nazywa?

Justi, tez mnie czasami męczą karmienia nocne, choc ostatnio mała mniej ciągnie w nocy. w dzień mi jedzenie wypluwa, bo nauczyła sie język wytykać i jak ma akurat jedzonko w buzi to jej wszystko wylatuje. Justi to gdzie ty pracujesz, czym sie zajmujesz...jesli można wiedzieć? oszczędzaj kochana oczy, no i rozumiem cie ze jak w pracy siedzisz przy kompie tyle czasu to potem mówisz komputerowi zdecydowane NIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jak jeszcze pamietagratuluje zabeczków Emilko

Naj, naj dla Lenki 😁

Moja dziunia juz klęka na kolanach, i tez potrafi sama usiąść pozycje czworaka tez juz sie nauczyła, podnosi się tylko jak trzyma sie barierki w łóżeczku wiec... widzę ze u każdego inna kolejność jest hehe. Co do chodzenia to raczej jeszcze sobie poczekam hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też uważam, że zakupy na necie bardziej się opłacają, ale czasami faktycznie dobrze jest znaleźć produkt, który nas interesuje w sklepie, obejrzeć go dokładnie i wtedy zamówić na allegro 😉
Ja niestety nigdzie nie widziałam tego wózka, który zamówiłam na allegro więc dopiero jak mi go przyślą to się przekonam, czy dobrze zrobiłam kupując go 😉

Lecę kąpać moją marudkę, oby szybciutko usnęła bo w lodówce czeka na mnie zimniutki Redsik 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ameli wkleje foto jak zrobie bo narazie mala sie nie daje,a jak pokarze to nie widac wszystkich zebow.

monica to dieta dukana 😉

U mnie w koncu 6 z przodu 😁 😁 😁

A wozka jednak nie kupujemy bo dzisiaj do meza zadzwonil szef i powiedzial, ze ma spacerowke po synu i jak chce to ma po nia przyjechac a jak nie to wyrzuci.
Ma juz kilkoro dzieci to juz sie pewnie nie przyda, kupiona w tamtym roku i prawie nieuzywana, jak zobaczylam to jak nowka wiec problem sam sie rozwiazal i to za darmoszke 😉

http://www.amazon.de/dp/B0037XPA2U/ref=asc_df_B0037XPA2U2295208?smid=A7LAW3D0QIKF5&linkCode=asn&creative=22506&creativeASIN=B0037XPA2U&tag=twenga0416864-21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to zazdroszczę wagi u mnie 7 z przodu i końcówka to lepiej nie pisać ehhh dalej nie mam kiecki na chrzest. dzisiaj m miał mieć wolna nockę ale zadzwonił kolega ze mu sie dziecko rozchorowało i czy mój m może przyjść za nieco./.. no i mój sie zgodził...a mieliśmy dzisiaj i jutro plany no ale nic, trudno, pozmieniamy sobie wszystko. od jutra zaczynam zakupy na chrzciny, bo robimy w domku.
olusia super wam sie trafiło z tym wózeczkiem, problem sam sie rozwiązał. A kase możecie przeznaczyć na cos innego dla Vikusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...