Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olusiu to chodziło ci o to, żeby ułożyć fotelik na przednim siedzeniu przodem do kierunku jazdy? Myślę, że możesz tak ulokować fotelik jeśli oczywiście nie macie z przodu poduszki powietrznej.
Eva Kinia śliczna 🙂 A jakie pozy przyjmuje 🤪 Mała aparatka 😉
Ann Emi też ostatnio często upada. Jak staje przy meblach, to czasami zdarza jej się polecieć do tyłu i uderza główką w panele 🤢 Płaczu jest co niemiara, szkoda tylko, że nie uczy się na własnych błędach...Mam tylko nadzieję, że przez te upadki nie zrazi się do wstawania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam pojęcia jak to jest z poduszką powietrzną jak dziecko siedzi przodem... ☺️ Ale wydaje mi się, że dla tak małego dziecka uderzenie poduszką może być tragiczne w skutkach...nie wiem...musisz o tym poczytać...

A oto nasza dzisiejsza obiecana sesja w nowym wózku i foteliku 😎

[URL=http://img340.imageshack.us/i/dsc01375vg.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/599/dsc01375vg.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img340.imageshack.us/i/dsc01376vp.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5496/dsc01376vp.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Olusia, w wielu samochodach można sobie samemu wyłączyć przednią poduszkę na czas przewożenia dziecka - może u Was też tak się da?
Co do obijania, to sama już nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale pozwalamy Staśkowi na te upadki tylko pilnujemy żeby w pobliżu nie było czegoś bardziej niebezpiecznego do walnięcia głową niż podłoga. Wydaje się nam że bez tego nie nauczy się ostrożności, ale jak do tej pory nie widać żeby coś z tego wynikało. Ręce mi opadają jak wstaje "trzymając się" tylko jedną ręką w której trzyma równocześnie jakąś zabawkę kalibru książeczki 😉 Druga ręka w tym czasie wymachuje gdzieś w powietrzu albo próbuje dostać się do jakiegoś ciekawego obiektu 🤪

Ale Emi słodziacha 🙂 Fajny ten wózek, no i wreszcie pewnie będzie Ci łatwiej przy wychodzeniu na spacery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam takie linki Olusiu i z tego nie wynika jasno, czy nie można czy można wozić dziecko na przednim siedzeniu przodem do kierunku jazdy jak jest poduszka powietrzna...
Ale jedna laska dzwoniła na Policję z takim pytaniem i powiedzieli jej, że nie można, więc ja bym nie ryzykowała...
http://forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=167820
Poza tym poduszka otwiera się z zawrotną prędkością, dziecko siedzi wyżej od dorosłego pasażera, więc mogłaby mu np. połamać nóżki...sama nie wiem, ja bym nie ryzykowała...
A tu filmik jak szybko otwiera się poduszka 😲
http://fotelik.info/pl/art/poduszka_powietrzna_jest_niebezpieczna_dla_dziecka_w_foteliku,25.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, ehh no juz jestem w łodzi 😁

Olusia, bardzo lubię te produkty, tyle ze zawsze sie poddawałam bo głodna chodziłam. 😁

Edytko chrzest robimy teraz w niedziele o 12.00. Właśnie mi przyszły buciki dla małej, tylko na pocztę muszę isc je odebrać 😁 Ja lubię takie filmy, chętnie bym zobaczyła 😁 A co do zakupów na necie to warto, bo kupiłam śliczny komplet do chrztu, po ślicznej Emilce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia heheheh co racja to racja 🤪 Komplecik ci się śliczny trafił 😁 😎 😜 🙃
A co do filmu to niedawno odkryliśy z M. fajną stronę http://www.kinomaniak.tv/
Jak się zarejestrujesz (za darmo) to możesz oglądać filmy 🤪 My właśnie na tym obejrzeliśmy Paranormal Activity 😉
Co do chrztu to pewnie już przygotowania idą pełną parą 🤪 A robicie wkońcu w domku tak? To buciki przyszły na ostatnią chwilę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My co do roczku, to jeszcze nie wiem gdzie go zrobimy, ale na pewno musi byc jakis fajny torcik 😁
Olusiu Vikusia słodka, umiech ma cudowny...tylko ja schrupac.
Gabi tez tak robi ...na poczatku sie bałam ze moze cos jej jest bo to troche szybciej było...eh ale na szczescie moje obawy ustały, ostatnimi czasy robi bbbbbb paluszkami pociera o osta i wydmuchuje powietrze, śmiesznie to wyglada. jej nowa zdolność to wytykanie języka i plucie nim

lusiu, no to masz w domu małego raczkowiucza hehe no gratulacje dla Frania. Widze ze większość
z nas cwiczy słowa "nie wolno" 🤪

Olusiu, ten kojec to faktycznie super sprawa u nas niestety nie byłoby go gdzie wcisnąć. co do piaskownicy to tatus zadeklarował ze małej ja zbuduje...zobaczymy.

Edytko, no to musisz podzielić sie wrażeniami z pierwszej jazdy Emi 😁

izuniu, takie forum to fajna sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia my od wczoraj mamy fotelik ustawiony przodem do kierunku jazdy, bo mała nóg nie mogła wyprostować i jak spała to bidulek z podkurczonymi nóżkami. teraz jest zadowolona bo widzi tatusia i ogląda sobie widoki...no i leży jak księżniczka 😁
U nas niestety trzeba do spowiedzi. mój m juz ma mdłości....
Edytko no jak ktos do domu wróci to ide po buty na pocztę. A chrzest robimy jednak w domku, wiec sporo roboty jest, bo jeszcze sprzatanko dochodzi:/

A musze wam powiedziec ze nareszcie kieckę i żakiecik kupiłam, juz myślałam ze pójdę w jensah hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Jestem codziennie was czytam ale niemam jakos sil na pisanie,maly daje mi w kosc,i ta pogoda taka dolujaca 🙂
Edytko Emi super wyglada zarowno w wozku jak i foteliku,mala laleczka 🙂
My mamy podobny z coneco i tez juz siedzi przodem bo tam innej opcji niema,a podoba mu sie jak niewiem 🙂
Eva Kinia slodka,jak kiedys zgram fotki to wkleje,ale kiedy 😮 😮jakos niemam weny na nic...
Monia to super ze znalazlas cos dla siebie pochwal sie co 😜 😜No i wspolczuje przygotowan w domciu,ale dacie rade 🙂
A co do spowiedzi to u nas bylo obowiazkowe jak i rodzice tak i chrzestni specjalee karteczki z podpisem ksiedza musialy byc takie jak do slubu 🙂
A co do chodzenia do spowiedzi to my akurat niemamy z tym problemu bo 2 razy w roku sie zawsze spowiadam na boze narodzenie i wielkanoc,a czasem i wiecej jak cos wypadnie chrzciny,komunia czy cios innego 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas lipa ze spowiedzią ehhh no co zrobić...ostatni raz byłam przed ślubem czyli w lipcu 2009.A zraziłam sie do koscola przez starego ksiedza który wydarł sie na mnie podczas mszy sw i mojej spowiedzi jednocześnie..ja jako dziecko 10letnie, wymieniłam mu kilka grzechów i dalej ze więcej grzechów nie pamiętam...a on na mnie z morda:TO TRZEBA BYLO SOBIE ZAPISAĆ JE NA KARTCE 😮 AZ LUDZIE Z ŁAWEK SIE POPATRZYLI...OD TEGO MOMENTU MAM URAZ I OMIJAM KOŚCIÓŁ I SPOWIEDŹ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...