Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki moje 🙂 dziekuję za info o nosach 🙂 szczerze mówiąc jest to upierdliwa dolegliwość 😞


Co do spodni to dziewczyny polecam allegro tam jest na prawdę duzy wybór i ceny nie zabijają 🙂

U mnie dzis zima na całego sniegu nasypało fujjjj obrzydlistwo 😞


ale nic to spędzam weekend na wypadzie u przyjaciółki taki babski weekendzik 🙂 życze wam miłego odpoczynku i do zaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Mamusie 🙂

U mnie też sypie. Nawet zaczęłam się zastanawiać, czy choinki ponownie nie ubrać- może cofnęliśmy się w czasie 😉 Uwielbiam zimę, ale wystarczy mi jak trwa od grudnia do lutego. Potem juz czekam z utęsknieniem na wiosnę. Tym bardziej w obecnym stanie, kiedy nie bardzo można korzystac z jej uroków- narty odpadają, łyżwy też... ech... Wiosny chcę! 🙂

Fajne te jeansowe ciuszki, które znalazłyście. A ja wciaż nie mam konta na allegro. Śmieje się, że jak będę na macierzyńskim to w końcu założę, bo wtedy raz ze sie przyda, a dwa, że bedę mieć czas żeby śledzić aukcje. Na razie wolę zakupy w świecie rzeczywistym- lubię pomacać, przymierzyć i ocenić gołym okiem czy rzecz warta zakupu.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki- zapisałyście się do szkoły rodzenia albo planujecie? Mnie jedni namawiają, drudzy odradzają, i już sama nie wiem, tzn my jesteśmy bardziej za, ale jeszcze nie na 100%. We wrocławiu kosztuje ok.350-400zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajne te spodnie, muszę się w końcu na jakieś zdecydować 🙂
znalazłam jeszcze taką stronę www.ciazowe.com.pl , wystawiają się też na allegro, a ceny mają też całkiem fajne

eh najgorsze jak człowiek jest niezdecydowany i miota się, powinnam dawno już jakieś kupić i mieć święty spokój, a tu brzuch rośnie, a ja nadal nie wiem co sama chcę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79: jeżeli chodzi o szkołe rodzenia to jestem jak najbardziej za! przede wszystkim uczą jak obchodzić się z dzieciątkiem, w co ubierac , jak myć, myśle ze przy 1 dziecku to bardzo ważne, no i panów też wszystkiego tam nauczą :P
ja jestem umówiona w przyszłym tygodniu na telefon z położną która prowadzi szkołę w szpitalu w którym chce rodzić i o dziwo zajęcia sa za darmo 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki 🙂
na razie to odkładam pracę instruktorską, bo wybieram się na L4, a tak to mój mąż ma szkołę i już nie może się doczekać kiedy zacznie na żonie zarabiać 🙂

już zaczynacie zapisywać się do szkoły rodzenia? nie za wcześnie? jeszcze w ogóle nie orientowałam się co i jak, jakie terminy i ile to trwa, może serio już czas o tym pomyśleć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny, zaledwie dzien mnie nie bylo i 8 stron do nadrobienia.
Wczoraj w koncu zrobili mi te badania i bez porblemu je odbiore ale za tydzien kurna... znowu tyle mam czekac, a juz sie niepokoje 😞 mam nadzieje ze w zwiazku z wczorajszymi moimi urodzinami wyniki beda dobre 🙂 A po za tym, pogoda sliczna 23st i slonce mocno grzeje mozna na czerwono sie przypiec ;] Dzidzia tak mi sie kreci, wczoraj pierwszy raz zobaczylam jak sie rusza az brzuszek podskoczyl, ahh az mi lezka poleciala przy tym ze szczescia 🙂
Anochi- gratuluje zaliczenia testu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka widziałam też tego sprzedajacego inne aukcje i ta spodnica tez mi wpadla w oko 🙂 hehehe Pomysle też nad nią 🙂
Na wiosne mam dwie dlugie do kostek spodnice czarne :/ pasowaloby cos innego 🙂

Aniolek ja tez czekam na wyniki OWA I HBS. Wizyta we wtorek doczekac sie nie moge 🙂 mam nadzieje ze zrobi mi usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79: 🙂 ale to jedna z nielicznych niepłatnych szkół 🙂

Aniołku: czy ja dobrze zrozumiałam że miałaś wczoraj urodziny?? jeżeli tak to STO LAT STO LAT!!!!!!

ja teraz poluje na jakiś płaszczyk wiosenny ale ceny sa takie że chyba worek na siebie założe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołku: wszystkiego najlepszego!!! 🙂

Anochi: przyłączam się do gratulacji- spóźnione ale szczere 🙂 Fajna sprawa z tym instruktorem jazdy. Jakoś nigdy o tym nie pomyślałam wcześniej, a uwielbiam jeździć (w przeciwieństwie do siedzenia za biurkiem 8h bleee), tylko nie wiem czy cierpliwośći by mi starczyło.

U nas jedna szkoła rodzenia jest od 24 tyg a druga od 28 tyg. Powoli zaczęłam sie rozglądać, bo nie wiem na ile takie szkoły są oblegane i czy dla wszystkich chętnych znajdzie się miejsce.

Sara85: a na jaki temat ta praca? bo trening twórczości brzmi ciekawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołku - od nas tez wszystkiego naj naj naj ... kochana wszystko bedzie ok wiec sie nie martw w naszym stanie nam nie wolno:P a wiesz co jak bedziesz w moim wieku to twoj dzidzius bedzie mial juz 10 lat:P :P jejku jaka stara juz jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wierszyk dla super cioci Aniołka od mojej dzidzi

18-ście latek dziś skończyłaś
W dorosłe życie wkroczyłaś,
na ten dzień długo czekałaś
i skoro świt raniutko wstałaś.
Jakoś inaczej dzisiaj wyglądasz
i co chwile przez okno spoglądasz,
czekasz na gości kilku i tort stoi na stoliku.
Przyszli życzenia Ci złożyli
i byli dla Ciebie bardzo mili.
Następnego dnia z rana,
wstałaś choć dorosła- ale ta sama.
Czyżby to ci się śniło?
-nie, otwiera się przed Tobą inny świat jaki?
- Odpowiesz sobie za kilka lat.
A ja Ci życzę aby był on lepszy,
o wiele ciekawszy,
ciesz się każdy dniem
i niech troski idą w cień,
abyś w jesieni życia Swego,
mogła dojść do wniosku takiego,
że nikogo nie krzywdziłaś
i życia nie zaprzepaściłaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniołek18 i od Nas najlepsze życzenia urodzinowe 😆 Faktycznie nietypowa 18 🙂

Ika78 musze zrobić scenariusz zajęć na trening twórczości dla dzieciaczków. To mają być zajęcią kreujące ich pomysłowość , twórczość i takie tam 🙂 Dość przyjemny temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchaczki!
Aniołku spełnienia marzeń!!!
Anycool co się dzieje? Nie ma miejsca na doły, kiedy Dzidziuś w brzuszku siedzi, bo on też odczuwa zły humor Mamusi 🙂 Głowa do góry 😉

Ja już zamawiam gatki, których stronę Buziaczkaa wrzuciła na forum, fajowskie!
czy chce czy nie, muszę iść do pracy, na szczęście tylko na 3 godzinki
Miłego dnia Dziołszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...