Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

anycool no to tak moja dzidzia tak jak Twoja lubiła się wiercić w podbrzuszu po prawej stronie a teraz to już dość wysoko nad pępkiem 🙂
co do seksu to czasem mam wrażenie,że jest lepiej niż przed ciążą ale nie będę się rozpisywać na ten temat zbyt dużo 😁 oczywiście ulubiona pozycja kiedy ja byłam na górze jest coraz więcej męcząca a zawsze potem tak sobie leżeliśmy,że ja na mężu a teraz już nie bo go "duszę" brzuszkiem, ale ochoty na seks to pełno 😁 tylko,że mąż coraz rzadziej ma na to ochotę (czasem dwa razy w tygodniu to już za dużo !!! 😞 ) no,ale ciągle mu powtarzam,żeby korzystał z tych przyjemności póki może bo będzie tak,że tylko sobie będzie mógł na mnie popatrzeć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

anycool jak zaczęłaś ten temat to podejrzewam,że u Ciebie albo jest lepiej albo gorzej,jeśli jest lepiej to może oprócz instrukcji obsługi męża masz może coś o pobudzeniu faceta,żeby miał większą ochotę na psoty? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!dalaczam sie do was bo mam termin an 30 lipca wiec moze byc maly poslizg na sierpien 😉
Dzidzia juz daje kopniaki w zebra i zoladek co raz mocniej 😉
a co do apapu to jest chyba sam paracetamol,mi lekarka powiedziala, ze jak trzeba to nawet 10 tabletek moge wziac i nic nie zaszkodzi...
no ale wiadomo,lepiej dmuchac na zimne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja widziałam program z panem ginekologiem który mówi ze można brać leki że lepsze to niż ból i stres z nim związany oraz lepsze to niż samoleczenie pół środkami. Ja ostatnio cierpiałam na taki ból głowy ze łykanelam dwa apapy i po bólu.

co do seksu - już chyba poruszałyśmy ten temat 😁 u mnie jest zajebiście a co do pobudzania męża... coż jest na to kilka całkiem miłych i skutecznych sposobów..... 🤪 🙃 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas był kryzysik bo najpierw to dziwne zapalenie a pozniej ja czułam sie nieprzyjemnie - czasem ból ale w podbrzuszu i jakub sie bał ze jeszcze soc nam zrobi 😁 😎- ale od tygodnia wracamy do normy , jednak nie z przed ciązy - niestety rowniez musielismy zrezygnowac z tej pozycji... na szczescie gin powiedziala ze mozemy sobie hulac ile chcemy ona nie widzi zadnych przeciwskazan 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palibulka ja tez widziala ten program i powiem szczerze, nie ze wszystkim sie zgadzałam co ten lekarz mowił 😠 a po zajeciach Jakuba z ginekologi i patologi ciazy po tym co poczytałam i usłyszałam jeszcze od niego dodając moja wiedze wole nie brac lekow przeciwbolowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka a moze poprostu trzeba z nim pogadac i uswiadomic go ze nic tobie i dzidzi nie grozi moze po prostu sie boi, moj Jakub tez byl przewrazliwoiny ale po rozmowie z gin juz wrocił do normy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka Ty się upewnij czy on chce sie kochać - wielu mężczyzn ma blokadę psychiczną związaną z dzieciątkiem w brzuszku, im brzuszek większy tym trudniej im jakoś się z tym oswoić, boją się że zrobią krzywdę - pogadaj z mężem i wybadaj czy o to nie chodzi - wiem że to częsty problem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już z nim rozmawiałam na ten temat i nic 😠albo wrodzony strach przed dzidzią w brzuchu albo po prostu straciłam dla niego na atrakcyjności bo nawet miłych słów od niego już nie słyszę i mówiłam,że mi przykro i nic.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e tam to napewno nie chodzi o brak atrakcyjności - ja ostatnio słyszałam od kolegów że kobiety w ciaży są sexy 😉

próbuj próbuj próbuj może w końcu się przekona...ja myśle że może to być to... mój też ma z tym problem, im większy brzuch tym mu trudniej ale cóż oni też mają prawo się bać chociaż niepotrzebnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pod koniec 1 i na początku 2 trymestru też brałam leki bo chorowałam 😞
a co do próbowania to ja już sobie odpuściłam,bo nadchodzi taki moment (około 1 razu w tygodniu) kiedy dobrowolnie 🙂 (znaczy bez żadnego starania się żeby nie było że przymus 😁 😁 😁) mąż chce się kochać. ale czasem to jest smutno kiedy przez cały dzień jest tak fajnie,puszcza czasem jakieś podteksty typu "zobaczymy wieczorem" a jak przychodzi ten wyczekany wieczór-odwraca się twarzą do ściany i nawet nie przytuli 😞 bo nawet z tym że ja się chce przytulić to słyszę spod ściany-"to się przytul" a sam nie może mnie przytulić. może się brzydzi mną przez ten okres ciąży bo nie powiem,jak brzuszek był mniejszy to było fajnie a im bardziej widać tym gorzej z tymi sprawami, już się boję co będzie za dwa miesiące albo trzy,czy wogóle na mnie popatrzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka kochanie, wierzę że jest ci przykro, mój mąż tez nie ma ochoty na seks... tłumaczy to zapracowaniem- rzeczywiście dużo pracuje, ale ja tłumacze sobie jego zachowanie po swojemu,,, jak to baba 🤢 choć muszę tez przyznać że ja mam taaaakąąąąą ochotę jak nigdy 🙂 staram się go zachęcać, podkręcać, przechwytuję pałeczkę i zdaję sobie sprawę że w końcu stracę cierpliwość jeśli on nie weźmie się do roboty, ale póki co cierpliwie czekam...
no i rzeczywiście tak jak mówi Palibulka, mój mąż mówi mi że ma obawy kochać się ze mną, bo boi sie, że zrobi krzywdę mnie i dziecku. Zapewniam go że nic złego się nie dzieje. ty tez spróbuj mu to wytłumaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MNIE JAK GŁOWA BOLI TO BIORE TABLETKE..DZIDZI JEST JUZ DUZE WIEC NIC MU NIE BEDZIE.
PRZECIEZ SIE NIE OBZERAMY LEKAMI TYLKO SPORADYCZNIE.

MALUTKA WALNIJ GO W ŁEB! JA BYM NIEZŁĄ JAZDE ZROBIŁA MOJEMU JAKBYM WIDZIAŁA ZE STRACIŁAM ATRAKCYJNOSC W JEGO OCZACH. NAPEWNO CI PRZYKRO. WEŹ ZADZIAŁAJ COS!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam sie z Wami jesli chodzi o tabletki konsultowalam to z lekarzem i gorzej jakbym sie meczyla i denerwowala niz wziela tabletke 🙂 od 1 tabletki apapu swiat sie nie zawali a ja moze bede w stanie wstac z lozka i cos zjesc 🙂

Jesli chodzi o sex to ja nie mam ochoty 🙂 kompletnie mi przeszło za to moj ma za Nas dwoje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojojka ale super podejscie!!!
malutka moze tak trzeba 😁
moj na szczescie mnie uswiadamia codziennie ze im mam wiekszy brzuszek tym ładniej wygladam , wiadomo ze nam przed ciaza kazdy dodatkowy gram i cm przeszkadzał ale ciesze sie ze mam w nim wsparcie bo inaczej chyba mym sie załamała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...