Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć Wam 🙂
troszkę zaniedbuję forum od wczoraj,bo miałam koleżankę u siebie to raz a dwa,że czasem nie mam siły ustać na nogach 😞szczególnie jak na chwilę posiedzę albo poleżę to tak mnie ta miednica boli,że nogi mi się uginają. a spanie w nocy,jejku,żeby się obrócić z boku na bok- co za ból 😞 😞 😞myślałam,że pojadę na pogotowie dzisiaj ale stwierdziłam,że to nie ma sensu bo jak się rozchodzę to troszkę mniej boli,a co mi lekarz powie? że to normalne,że się rozciągam,więc odpuściłam. leżę-źle,chodzę-źle już nie wiem sama co robić 😞 😞 😞 macie też aż takie bóle??? bo myślałam,że to wyżej w ciąży może się tak dziać ale nie na początku 6 miesiąca 🤨oby tylko nie było coraz gorzej (a jest z dnia na dzień coraz ciężej 😞) bo nie chcę końca ciąży spędzić w łóżku jak się pewnego dnia nie podniosę 😞 a dodam,że z powodu wysokości macicy i wielu innych objawów (mam termin na podstawie tylko i wyłącznie usg które podaje termin na podstawie wielkości dziecka odpowiadającej danemu tygodniowi ciąży) mogę być nawet w 26-27 tygodniu na dany moment i to by się nawet zgadzało z miesiączką ale była nieregularna więc bazujemy z lekarzem na usg chociaż z każdą wizytą i kolejnymi objawami mówi mi,że nie daje pewności (bo na podstawie czego) ale że mogę urodzić do miesiąca wcześniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy fajnie jakbym wcześniej urodziła ale na ten moment sama nie wiem w którym dokładnie jestem tygodniu i lekarz też nie jest w stanie określić,bo mogę mieć malutkie dzidzi odpowiadające wymiarami na 23 tydzień a tak naprawdę wszystko oprócz tego wskazuje na 26-27 a to miesiąc różnicy-to za przeproszeniem w h... i nie wiadomo kiedy się przygotować na poród bo jak pomyślę że na sierpień na początek,a zacznę rodzić na początku lipca to nawet wyprawki w komplecie nie będę mieć i nie wiadomo kiedy się spodziewać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelia wiesz mnie maluch kopie już tak wysoko że po żebrach i aż pod same piersi,a boli mnie krocze więc dużo niżej niż maluszek,więc czuję,że z nim wszystko ok, a co do tego bólu,to czuję jakbym się uderzyła w krocze bo to taki ból jak przy siniakach czasem jest i w dodatku cała miednica dookoła (kość dokładnie) bo to idzie wyczuć czy boli mięsień czy kość,więc jak kość to co innego mi powie lekarz skoro jak zapyta czy się uderzyłam a ja powiem,że nie to skwituje,że jestem szczupła więc do porodu trochę się muszę rozciągnąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałabym się dziś Wam pochwalić moim brzuszkiem. Widzę, że chyba każda już z Was dodała, a ja nie, więc pomyślałam, a niech widzą też moje maleństwo w brzuszku. Mam nadzieję, że mi się udało zrobić tą fotkę na tej stronce, którą podawałyście wcześniej ..... Sprawdzimy..... Dajcie znać czy działa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane 😆
Ja troszkę pospacerowałam.. 🙂 byłam na dużych lodach z kiwi 😁 i choć nigdy nie przepadałam za kawą dziś mnie jakoś naszło..i zrobiłam sobie słabą ☺️ dodam że z połową kubka mleka 😁
Malutka90 ja uważam(choć to moje skromne zdanie)że lepiej się nastawić na wcześniej by być jednak do wszystkiego póki co przygotowana.. 🙂 i trochę dziwnie że nie można do końca określić w którym tyg jesteś 🤔 a jednak miesiąc czasu to trochę tej różnicy jest 🤔 co do bólu lepiej chyba jak się zgłosisz do lekarza..będziesz po 1 spokojniejsza a po 2 może coś ci poradzi byś mogła normalnie funkcjonować..bo tak jak piszesz skoro teraz jest źle to co będzie w tym 9miesiącu 🤔 szkodaa mi ciebie biedulko..lepiej jak lekarz jednak to zobaczy..
Ja sama mam bóle ale w krzyżu w okolicach kości ogonowej..czasem łapią mnie tam takie jak by skurcze..i utrudnia to poruszanie..choć nie należą do najgorszych.. 🤔
Sabcia świetny masz brzuszek i spory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia87 Zastanawiałam się czy któraś z Was to wychwyci... 😁 Tak to pierwsza fotka Naszej Kruszynki, Mamy ją tak ustawioną, w stronę łóżka, codziennie rano patrzę na nie jak na dzidzie w łóżeczku. Ale już za niecały tydzień mam kolejne USG i będziemy mieć nowe fotki, bardziej wyraźne, może w końcu poznamy kim jest ten dzidziuś, który kopi mamusie. Dziś normalnie nic nie śpi ciągle mi daje znać o sobie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja nie wiem jak oni to obliczają i po czym stwierdzają że datę mamy tę samą.. 🤔 wiem że liczy się też cykl miesiączki..a pierwszy termin miałam na 25..
Malutka i teraz nie wiadomo czy faktycznie zaszłaś w ciążę czy może to były zaburzenia..a ile twoje maleństwo mierzy lub warzy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 marca ważyło 0,5 kg. teraz pewnie więcej bo to dwa tygodnie temu,no i miało wtedy około 20cm obwodu główki a długości nie podała bo mała tak szalała że nie zmierzyła jej dokładnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale wiecie jak to jest z niepewnością...tym bardziej,że na początku sierpnia mąż ma postój w pracy i będzie w domu a jak mam rodzić miesiąc wcześniej to szwagierka będzie w Niemczech,mąż w pracy,teściowie też i co ja wtedy zrobię sama w domu jak zacznę rodzić???chyba tylko pogotowie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...