Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku


ciociu ASIULKO nakopiemy ci do dupki jak sie spotkamy za te papieroski ale kochan trzymamy kciuki ze w koncu je odstawisz ... moze pomysl tak kazda paczka fajek to jakis fajny bajerek dla dzidzi 😁

kochane tylko chyba nasz malec tak rosnie ale to za rodziną mojego męzulka tam wszyscy jak sie rodzili to mieli ponad 4500kg 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulka: słuchaj musisz się zebrać w sobie, pomyśl o dzidzi i o tym co czuje jak palisz nie wiem może spróbuj to sobie wszystko wyobrazić zwizualizować to może jakoś Ci pomoże....

ja wiem że moja waga też i przez rzucenie palenia ostro skoczyła do góry - mam łaknienie jak cholera jak pomyśle o papierosie to idę coś przegryźć 😜 ale wole to niż palenie chociaż powiem Wam że sama nie wiem czy nie wróce do palenia, brakuje mi tego gówna na maksa fuj fuj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chociaż teraz rzygam fajkami i ich smrodem wiem, że wrócę do tych wstręciuchów bo po prostu lubiłam sobie zapalić, ale teraz nigdy!przenigdy Asiulko zbierz się w sobie, pomyśl o Dzidzi a nie o swojej zachciance. Wszystkie wierzymy ze wygra troska o Dziecko a nie własny egoizm.
dziewuchy brzuszki macie superowe! Palibulka[/b ] twój naprawdę jakiś mały, za to Kornelii taki duży się wydaje,Anycool nosi w brzuchu siłacza, więc wiadomo 😉 brzusio duży 😉 spróbuję swój wkleić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wy idziecie dziewczynki na tym forum..jak burza 🙂
przyznam się że nie nadarzam 😜
WY znacie wagę dzieciaczka..płeć..a ja niee 😞
u mnie to wszystko tutaj strasznie dziwne..inne niż w Polsce..
A z obliczeń lekarza to dziś rozpoczął mi się 21tydzień..

No i dalej kombinuję aż wrzucę tą miniaturkę z moim brzuszkiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...