Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim 🙂
sara nie wiem co na to poradzić 😞
Palibulka ja też z mężem zaczynam generalny remont- wczoraj zaczęło się sprzątanie,mierzenie i ogólne plany,dzisiaj ktoś tam przyjeżdża z jakiejś firmy mierzyć okna,potem trzeba je kupić,wstawią je,potem grzejniki,ocieplenie pomieszczeń (jedno duże i zaraz obok niego małe tak jakby pokój przedzielić) bo to nie używane z boku domu takie jest,panele na podłogę,malowanie,oświetlenie,prąd trzeba zamontować,no i pewnie jeszcze więcej 😞a na końcu jeszcze kasa pójdzie na meble 😞
anochi racja,u nas się fajnie cieplutko zrobiło 🙂
a co do ruchów,to wcześniej ich czułam kilka na dzień przeważnie wieczorem i w nocy,a teraz prawie cały czas,raz mocniej,raz słabiej ale raczej nie ma godziny,żeby mi kilka razy nie przysadziła ze środka 😁no i są widoczne,bo jak się patrzy na brzuch to przy kopniaku brzuszek się wypycha 🙂 no i kopie coraz wyżej,bo wcześniej tylko w okolicach pępka i niżej a teraz to czasem poczuje troszkę pod żebrami nawet,więc nie ma co mój maluszek ma pełno energii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja też mam problemy ze spaniem-zawsze zasypiałam na brzuchu albo plecach,teraz brzuch wykluczony a co do spania na plecach to też nie jest najlepszy pomysł a na boku jakoś nie mogę się ułożyć wygodnie i się wiercę cały czas. a mąż rano jak wychodzi do pracy i mnie obudzi (4 w nocy) to zasypiam czasem nawet po 6 😞 już nie mówiąc o tym,że ciężko też zasnąć wieczorem 🤨a miałam nadzieję,że chociaż zanim zaczną się nieprzespane noce po porodzie to skorzystam jeszcze ze słodkiego snu w ciąży 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchy w ten sloneczny dzionek 🙂

pol nocy nie spalam bo moja niunka sie bawila w " sprzdaj kopa mamusi" 😜
a teraz se spi w najlepsze 🙂
Sara sprobuj wejsc na forum przez inna przegladarke 🙂
Palibulka fajne sa remonty ale jak Nas w domu nie ma 🙂ja 1 skonczylam przed swietami 2 za miesiac 😮 a brzusio boli mocno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie sierpniowe.. 😁 😁 😁
Jestem kolejna nowa mama 🤪 z terminem sierpniowym..a dokładnie 23 sierpien
Muszę się przyznać że śledziłam wasze sympatyczne forum..ale tak jakoś nigdy się nie zdecydowałam brać w nim udział...no aż w końcu jestem ☺️

Pozdrawiam wszystkie mamusie no i malenkie istotki pod waszymi serduszkami.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo bolących brzuszków to ja rano jak wstałam z łóżka to się nogi pode mną ugięły tak mnie miednica bolała 😞ale po powrocie z łazienki ból zszedł do takiego jak co dzień od tygodnia więc nie ma źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia87 no tak termin mamy ten sam 🙂 🙂 🙂 ciekawe jednak czy przypadnie chociaż jednej z nas urodzić tego dnia 😜
Malutka90nie niestety nie wiem jeszcze bo dzidzia przy ostatniej wizycie zasłoniła rączką swoje krocze 🙃
choć nie ukrywam że ciekawość mnie zżera 😜 ale ważne jest by było zdrowe 🙂
13 Kwietnia(już nie długo) mam dokładne usg gdzie się mam nadzieje że się już dowiem czy moja dzidzia ma dziureczkę czy ogonek 🤪

Życzę wam miłego dzionka.. 🙂 🙂 🙂
ja uciekam robić obiadek... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową mamusię 🙂 Ładnie to tak było tylko podglądać? 😉

Mój mały też kopie juz regularnie, ale tylko w dzień-uff 🙂 W nocy śpi razem z mamusią, albo mamusia śpi tak twardo, że nic nie czuje 🙂 A kopniaki to na razie tak nisko- daleko pod pępkiem, w podbrzuszu.

Aerobik dla ciężarnych, okazał się zwykłym aerobikiem tylko w żółwim tempie (no może troche przesadziłam z tym żółwim) i bez podskoków, ale po 5 miesiącach przerwy dla mnie i tak suuuuper 🙂 Nie wiem tylko dlaczego cena za niego jest wyższa niz na normalne zajęcia :/ no ale trudno. Polecam wszystkim ciężarnym na chodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na chodzie to pomagam mężowi w pracach przy domu,bo nie chce siedzieć w domu cały czas tylko się ruszać,a,że nie interesowałam się zbytnio nigdy gimnastyką to zostaje mi ruch na własną rękę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ruch jest zdrowy, a taki we własnym ogródku to połączenie przyjemnego z pożytecznym i to w dodatku za darmo, więc jeszcze lepszy 🙂 Gdybym tylko miała domek z ogródkiem... mmmm się rozmarzyłam 🙂

A propos ogródków... już nie moge się doczekać otwarcia ogródków przy restauracjach. Zimne piwko z sokiem malinowym w ryneczku na słoneczku... Ech... znów te marzenia 🙂 ale soczek też będzie dobry 🙂 Nareszcie będę mogła bywać wśród ludzi w weekendy, bo na razie jest fatalnie, bo wszystkie knajpki są tak zadymione, że można siekierę powiesić i pozostają mi spacerki albo "domówki" i dlatego od kiedy jestem w ciąży jestem strasznie cięta na wszystkich palaczy. Niby ciąża to nie choroba, ale nawet na głupiego bilarda nie można wyjść grrr a poza tym to wszystko super 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem Wam,że Łukasz wygrzebał gdzieś ostatnio ze starego ciśnieniomierza taką słuchawkę jaką bada doktor kiedy się ma kaszel i teraz czasem sobie podsłuchuje mojego maluszka i jakie tam są odgłosy nawet jak nic się nie dzieje takiego szczególnego,tak,że jak ktoś ma możliwość żeby takie coś sobie sprawić to polecam bo warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry, witam nowa mamusie sierpniowa.
Poczytalam poprzednie stronki widze ze zaczynaja sie wielkie zakupy ciuszkow. Ja naszczescie mam ciuszki z 'odzysku' mala juz ma 5szuflad z ciuszkami juz moj sie denerwuje ze on nie ma miejsca na swoje ciuchy hehe. Jeszcze dostaniemy lozeczko dla malej i w sumie wszystko bedzie gotowe bo wozek juz kupilismy.
U nas remont w trakcie, teraz idzie lazienka po niej bedzi ekuchnia i nasz pokoj, chociaz w naszym pokoju to tylko odmalowac i zalatac kilka dziurek, lubie takie roboty wiec bede miec zajecie 😁
Palibulka super ze synek juz dokucza mamusi kopniaczkami hihi.
Mnie od wczoraj tak pozadnie boli chyba jajnik, z lozka nie moglam sie ruszyc a o chodzeniu to nie bylo mowy. Teraz naszczescie przeszlo, a wizyte mam w przyszlym tygodniu bo nie wiem na kiedy bede miec wyniki badan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...