Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matko kochana wariatki moje kochane ale napisałyście - normalnie rekordy jakieś bijecie 😁 😁 😁 😁 😁

Sarka mnie też tak ostatnio w jednym boku bolało ze dwa dni ale przestało.
Kurcze też muszę poskanować troszkę zdjęć naszego synka 🙂 anycool: czadowe zdjęcie 🙂 buziaki od cioci i kumpla 😉
Macie rację dziewczynki gniotę siebie i synalka w tym biurowcu okropnym ale już niedługo 🙂 dziś byłam na spacerku i w bibliotece i tak się nachodziłam że aż mnie nogi bolą 😁

co do palenia w ciąży: trzymajcie mnie bo jak to widzę to aż mnie trzęsie! ja paliłam i to nie mało a i długo bo od gówniarza jak tylko dowiedziałam sie o ciąży natychmiast rzuciłam i chociaż jak Wiojojka śnią mi się fajki po nocy nigdy bym nie zapaliła z dzidzią w brzuszku - nie mieści mi się to w głowie, to tak jakby któraś z tych matek dmuchała w nosek niemowlakowi dymem z fajek!!! masakara!! wstretne egoistki! - miałam nie oceniać ale normalnie jak napisałyście o tej mamie co się po brzuszku głaskała i jarała to mi się nóż w kieszeni otworzył!!!! fuj !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cioteczki zdejmowac bluzeczki i pokazywac brzuszeczki!!! 😁

korlelia ale sliczniutki brzuszek 😁
a co do wagi jak pisalam wczoraj - 😞72kg wiec 8 na plusie 😞 😁 nasz gin powiedziala ze max 2kg na miesiac do konca ciazy - wiec słodycze trzeba zamknac w szafie i klucz wyrzucic 😞 😠 ale jak mus to mus potrafe byc rygorystyczna i trzymac sie scisle co zalecaja... powiedziala ze na wielkolud za miesiac bedzie wazył jakis 1200g 😲 😲 🤪 itd


ale sie ciesze ze jest zdrowy jak widzicie specjalne papatki i buziaczki dla ciociuniek

a co do papierochow to fuj na szczescie nigdy nie palilam i nie mam zamiaru 😁 moj Jakub tez nie pali 😁 ale za to mamy droge przez meke z naszym dziadkiem ktory kopci jak w kominie 😞 😠 🤢 czasem szlak mnie trafia ale coz zrobic to on placi wszystkie rachunki 😁 wiec pozostaje intensywnie wietrzenie domu dobrze ze robi sie coraz cieplej 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie dlatego cholera miałam nie oceniać żeby nikogo nie urazić 😞

rzucaj to gówno w cholerę! dasz rade, Kochana ja jarałam 12 lat! mówię Ci spróbuj chociaż jak nie wyjdzie to trudno ale może a nóż widelec 😉 razem tu damy rade!!!

Kornelia mój synek ważył w 21 tygodniu 350 gram i lekarz powiedział ze średniak jak sie patrzy a to przecież nic złego tylko zdrowy "standardowy" okaz 😁 :P jedne dzieci są większe inne mniejsze ale Twoja córcia jest jak najbardziej w normie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...