Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kornelia może są jeszcze słabe albo myślisz,że to kopniaki. mi brzuchem aż szarpie przy tej czkawce i nie dość,że usadowiła się teraz pod samym żołądkiem (jestem po śniadaniu i kawce) to czkawka czkawką,a w dodatku zachciało jej się pokopać mamusię i to akurat w takim miejscu,jakby nie mogła "spłynąć" sobie niżej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Misiaczki 🙂

Pogoda nadal paskudna, ale za to ja w dobrym nastroju 🙂
Popijam sobie właśnie kawke wg przepisu z gazety - szklanka zimnego mleka +2 łyżeczki kawy ( może być zbożowa lub rozpuszczalna) + łyżeczka czekolady + banan pokrojony w plasterki + łyżeczka miodu - to wszystko zmiksować i gotowe. Naprawde cąłkiem niezłe 🙂

MUFKA gratuluje córeczki 🙂
My idziemy na usg 4D za tydzień w czwartek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobię sobie na obiad ziemniaki z cebulką,boczkiem i maślanką,bo na obiad mają być racuchy wedle pomysłów,ale mnie głowa jak boli chociaż troszkę to jak zjem coś smażonego albo coś smażę to potem wymiotuję,wiec zrobię ciasto a smaży niech ktoś innym,a ziemniaki zrobię tylko dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj w nocy miałam niezłe przeżycie z moim Maleństwem, tak się wiercił, że w pewnym momencie pod mostkiem poczułam główke, a poniżej pępka nóżki i mogłem sobie objąć dzidze w całości , super uczucie 😁

Kornelia, a co planujesz u fryzjera? Obcinasz włosy, czy zmieniasz kolor??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak Wy, ale ja jak widze ciężarną dziewczyne z tłustymi włosami, byle jakim ubraniu z miną męczęnnicy to dla mnie to zwykłe niechlujstwo 😠 Ciąża to nie choroba i o wygląd trzeba dbać. Nie mówie żeby robić z siebie miss, ale podstawowe rzeczy takie jak czyste włosy, jakieś wyjściowe ubranie to chyba nie jest tak wiele ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje włosy są podatne-trochą wilgoci i się kręcą ale w taką szopę a nie w ładne loki,na początku ciąży obcięłam do połowy szyi włosy,teraz sięgają za ramiona.ciągle je prostuję,bo jak ładna pogoda to od mycia do mycia się trzymają prosto,ale na takim deszczu to jakbym ścięła to już nic bym z nimi nie zrobiła,to samo po myciu,dlatego ja raczej muszę mieć dłuższe włosy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam już włosy prawie do łopatek , też mnie korci żeby ściąć ale mójmąż powiedział że jak zetnę to on zapuści długą brodę 😞 a ja nie lubie długich bródek owszem trzydniówka mi odpowiada ale broda dziadka mroza nie 🙂 i podzielam zdanie kobieta w ciąży zapuszczona jak łąka na wiosne jest ochydna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po L4 chodze na kase chorych i nieraz wyczekam się w tych kolejkach. Jak nieraz widze te przyszłe mamusie to aż żal bierze. I to nie chodzi o to, że nie mają kasy , ale o to żeby pokazać jakie to są biedne cierpiące. Przyjdzie taka w jakiś sflaczałym dresie, włosy tłuste , byle jak związane w kitkę, stare adidasy i oto cały obraz niektórych kobiet w ciąży. Jedna z moich kolezanek, która zawsze dbała o wygląd , makijaż i te sprawy tak się zaniedbała, no , ale przecież jak to mówiła jest w ciąży i nie musi się nikomu podobać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...