Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można ubrać dłuższą koszulę pod sweterek, tak żeby wystawała i też fajnie wygląda, a po ciąży pasek do niej i wygląda się zupełnie normalnie. Poza tym teraz jest moda na tuniki, które pasują i na cieżarówki i na chudziny 🙂 i to jest super, bo jest ogromny wybór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Panienki,
a ja wyobraźcie sobie że jak nigdy bym nie założyła Czerwonych! rajstop, to teraz śmigam w takich 😜 dostałam od szwagierki takie dla ciężarówek i nosze je do sukienek i długich swetrów, bo jakos tak fajnie ubrać się kolorowo. Chcę pokazac jaka sestem szczesliwa i wesoła ze mam dzidziusia w brzuszku, tym bardziej, że przecież przyszła wiosna, idzie lato, gdybyśmy nosiły Dzidzie w zimie nie mogłybyśmy wymyslać sobie fajnych strojów bo zawsze kurtka, płaszcz.
kłuje mnie brzusio, myslałam ze cos porobię w domu, ale chyba raczej poleżę,
Palibulka a ty odpoczywaj bo jak zajadę tam do ciebie i dupsko złoję!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka: i o to chodzi! dokładnie - piękne podejście - jesteśmy teraz piękne dzięki naszym dzidziom 🙂
już odpoczywam 🙂 jest mi zdecydowanie lepiej, usmażyłam placuszki z jabłuszkiem i humorek jest też lepszy 🙂
ja nie mieszczę się w absolutnie nic z przed ciąży, teraz mam jeansowe spodnie i spódnice i z tym coś majstruje, poza tym ze 3 sukienki które rosną ze mną 🙂 ale ciuchy to ciuchy też mi na nie szkoda kasy ale ogólnie chodzi o wygląd w ciąży - chociażby te nieszczęsne brudne włosy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż ja pozostanę przy niezmienionej fryzurze 😞 ale za to zafundowałam sobie kilka tuniczek i teściowa przerobiła mi kilka par spodni i nie czuję sie już jak gruszka w worku po cukrze 🙂 nawet sukienki chyba da sie nosić jak się zrobi cieplej więc nie będę narzekała....

żeby nie ta wieczna zgaga ........ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam nad tym,żeby pocieniować na całej długości aż od grzywki bo nawet jakby coś to je wyprostuje i fajnie wyglądają takie schodki,bo na co dzień noszę cieniowaną grzywkę po prawej stronie,więc nie dużo zmieniać tylko wycieniować całość...ale nie wiem,mężuś mówi,że spoko ale jak mi się nie spodoba potem to będę żałować...i dylemat mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałam kosmetyków do prostowania i nic (szampony,odżywki itd) i żadnej różnicy,dlatego noszę raczej długie,bo są cięższe więc same z siebie opadają,a im krótsze tym bardziej się puszą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fryzury.net.pl/wp-content/uploads/2008/12/iii1.jpg
myślę o takiej fryzurce,ale szkoda mi obcinać grzywkę na równo,bo teraz mam cieniowaną,ale na całe czoło jakoś nie nosiłam i nie wiem bo jakby coś to takiej krótkiej potem też nie ułożę po umyciu włosów 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja moje mam takie,że i zepnę i rozpuszczę (tylko wyprostowane) z tym,że jak wyprostuję (a nie przetłuszczają się szybko) to jak nie pada to mam proste do następnego mycia,więc nie prostuję ich codziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam włoski które trochę się pofalują jak nałożę piankę..ale jak prostuję to zawsze gdzieś się powyginają..Nie raz zastanawiałam się nad trwałą..marzyły mi się loczki..ale mam za dużo włosów i wyszło by afro 😁 Za to moja dzidzia chyba odziedziczy po tacie kręcone włoski 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem z moimi bo kiedyś wolałam je zakręcić i zostawić,żeby w miarę wyglądały,ale tak samo się zaraz prostowały do swojego poprzedniego stanu,czyli takie popieprzone fale i wieeeeeelka szopka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...