Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym się jej grzecznie zapytała,czy nie ma swoich zajęć i czy nie widzi,że jej były ma dziecko w drodze i nie ma czasu na zajmowanie się takimi pierdołami...nie wiem,bo nie miałam takiej sytuacji...ale jeśli chodzi o laskę to bym się jej próbowała "pozbyć" w sensie,że "sorry,ale mamy teraz taką swoją rodzinkę,w której ona do szczęścia nie jest potrzebna." i jeśli laska ma klasę to powinna się sama wycofać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mój Łukasz chodził kiedyś z moją przyjaciółką z gimnazjum,z która zerwał w końcu bo była fałszywa i że mi się nie układało z moim to miał nadzieję na nas i ten jego kumpel chodzi teraz z jej siostrą,więc Łukasz często bywał u nich na kawę bo niby,że się z kumplem chciał zobaczyć...wierzyłam m u i ufałam,bo wiedziałam,że nie jest chamem i że mu na mnie zależy,z tym,że ta jego była dziewczyna też po jakimś czasie sobie kogoś znalazła i nie mieliśmy problemów typu dzwonienie,pisanie czy odwiedzanie,więc za to jej szacunek,że potrafiła odpuścić,bo był jej wielką miłością. złożyła nam życzenia (każdemu osobno na nk) z okazji ślubu i ogólnie spoko,więc nie wiem co by Ci poradzić żeby nie wyjść przed laską na jakiegoś agresora itd jak jej coś chamsko dogadasz...wiadomo,mieć jej byłego za męża a za chłopaka to dwie inne rzeczy,bo sama ma świadomość,że ślub był więc raczej nie ma szans u niego,powinna sprawić,że laska trochę odpuści...chyba,że ma do niego zaufanie i szuka w nim przyjaciela,co dla Ciebie może być wkurzające 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę wymieniacie się fotkami chłopaczków tylko gdzie że ja nie widzę 🤔
Anycool hmm ja chyba też bym nie wytrzymała i może w prost zapytała..(że nie będę owijała w bawełnę i wyłożę kawę na ławę..)słuchaj kobietko jesteśmy małżeństwem spodziewamy się dziecka i trochę mnie irytuje twoje częste wypisywanie do mojego męża..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaa ja juz takie akcje przerabialam z moim bylym 😞 i bylo ostro teraz to walka podjazdowa - najczescie dzwoni do niego lub pisze jak wie ze jest w pracy kiedy mnie nie ma , nidy nie czytam jego smsow i nie sprawdzam polaczen nigdy mi to nie bylo potrzebne ale co za duzo to nie zdrowo a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm Anycool no tak ale może w delikatny sposób dać jej do zrozumienia że ci to przeszkadza...w końcu jesteś kobietą w ciąży a to twój mąż i masz prawo..i wydaje mi się że lepiej zareagować..bo bóg wie co sobie kobiecinka ubzdurała..i dla niektórych fakt że ktoś jest żonaty czy spodziewa się dziecka nie przeszkadza..oczywiście ja cię nie straszę ani nie podpuszczam..ale lepiej zareagować niż zastanawiać się czemu się tego nie zrobiło..A że jesteś przy nadziei mąż ci wybaczy akcję zazdrości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...