Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sara jak to możliwe????????????? chyba, że miałaś jakąś szeroką bluzę, bo jesteśmy w podobnym czasie i brzuchol widać mi nawet spod luźnej bluzy, a jak jestem w sweterku to piłeczka ładna 🙂 tydzień temu byłam u koleżanki, co rodziła w tamtym roku i miałam na sobie właśnie luźna bluzę, a ona do męża "widzisz, już nie może się wyprzeć, ze jest w ciąży" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiesz anochi to może nie jest jakiś tam strasznie wielki brzuch, ale pod obcisłą bluzką już Jej się ładnie odznacza, a poza tym ta dziewczyna należy do takich , które lubią przyciągać uwagę i np. wstaje w środku zajęć i mówi , że musi pospacerować , bo ją już kręgosłup boli, ostatnio nawet kobieta , która prowadził zajęcia oddała Jej swoje krzesełko, żeby miała miększe 🙂 Wg mnie trochę szopki odstawia, ale to już Jej sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko, znam takie lalunie i aż mnie skręca jak widzę, jak się zachowują, że tylko one są najważniejsze i muszą to publicznie manifestować, typu na zajęciach dziewczyna wstała i oznajmia, że idzie sikać, wraca i mówi, że ją bardzo cisnęło i przeprasza, ale ona musiała, jakby to kogokolwiek interesowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane brzuszki 🙂
U nas też dziś słonka nie ma..ale na szczęście nie pada.. 🙂
Widzę temat wielkości brzuszków..powiem wam kochane że to chyba różnie jest..u mnie ten brzuszek było też już powoli widać w tym 12/14tyg..a znowu moja mama w 5mies miała taki brzuszek(zawsze była chuda jak patyk)że wszyscy myśleli że lekko przytyła.. 😆 nikt z rodziny się nie spodziewał że to dzidzia..Dlatego nie ma się chyba co martwić..No i szybciej się wróci po porodzie do dawnej figury 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki..w zasadzie same nocne marki z Was 🙂

Co do wielkości brzuszka u mnie długo nic nie było widać, wręcz słyszałam opinie czy nie ściemniam z tą ciążą 🥴 mój brzunio pokazał się ok. 22/23 tygodnia i już jest z górki..moja mam twierdzi że teraz rośniemy jak na drożdżach 🙂

ps. wielki brzunio w 12 tygodniu jest jak najbardziej możliwy moja koleżanka już w 8 tc miała większy ode mnie aj byłam w 15 tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej marki nocne 😁 meldujemy sie ze slonecznego Poznania... 😁
widze ze OSZCZEDZILYSCIE NAS 😁 TYLKO 6 STRONEK od wczoraj 😁

my juz po sniadanku , pranie zrobione i wlasnie sie suszy na słoneczku na balkonie 😁

co do brzuszkow to moja siostra w 9 miesiacu miala mniejszy niz ja teraz a sasiadka ktora 3 tyg temu ur synka to malo kto wiedzial ze jest wciazy 😁 wiec sara nie przejmuj sie wazne ze maly jest zdrowiutki a tak na marginesie ale wasze faceciki to przystojne ciasteczka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do brzuchaczkow to moj z dzisiaj 😁
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/1bc65091/zdjęcie0167.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/1bc65091.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przybylo mi 8kg i 30cm w pasie z 74 na 104cm jak na razie ale nie zauwazylam wiekszych zmian nadal wchodze w spodnie z przed cizy ale z tym ze ich nie zapne z wyjatkiem biodrowek wiec niewiele 😁 sie zmienilo no z wyjatkiem biustu z 75c na 75e/f wiec sporo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wisienkowe Brzuszki 🙂
Sara jak tej Twojej kolezance naprawde przyjda te dolegliwosci to chyba sie polozy na tych zajeciach... swoja droga jakby mogla to by se pewnie na czole przykleila ze jest w ciazy 🙂
Aco bo brzuszka to mam znajoma z terminem na 20 sierpnia i brzucha nie ma w ogole... nie ma sie czym martwic 🙂 urosnie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słodycze słodycze słodycze 😁 moj mąż zamknął szafke ze wszystkim co czekoladowe - jestem na nią uczulona a w ciazy wcinam ją jak szalnona 😁 wiec mam zakaz 😠 gin powiedziala ze miesiecznie max powinnam tyc 2kg wiec max do konca ciazy 6kg i tego chce sie trzymać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny znalazłam stronki gdzie czytam o pomyłkach..nawet przez całą ciążę na każdym usg a przy porodzie okazało się coś innego..Jak myślicie jak to jest..skąd się biorą te pomyłki..skoro doktor sprzęt ma i nie jedna widzi na zdjęciu co dzieciątko między nóżkami ma.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...