Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item999303964_0054_materac_piankowy_do_lozeczka_120x60cm.html
to do tego łóżeczka z ikei 😁 razem jakieś 140zł z przesyłką (łóżeczko z ikei i materacyk z allegro) no to już taniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja też koniecznie muszę zmienić szczoteczkę ale nie mogę znaleźć jakiejś mega miękkiej a co do dziąseł to jeśli Was bolą to czemu mnie swędzą??? już chyba bym wolała żeby bolały niż swędziały,bo jak tam palca wcisnę to od razu krew a jakby bolały to by się nie grzebało w nich 🤨poza tym mam ochotę powyrywać to co odchodzi od zębów,ale miałabym samo mięso w buzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Ja już w pracy - ale dzięki Bogu juz tylko dziś i jutro i KONIEC!!!!!! lalalalallalalala 😁

Buziaczka no jako nasza Królowa masz chody 😜 😘

ja mam dziś podły humor bo mój książe mnie wkurza tak strasznie że bym go zaciukała, wkręcił się w sadzenie i chodowanie roślinek i oszalał do tego stopnia że nic go nie interesuje a już najmniej Franek i Ja, miał mnie dziś odwieźć do pracy bo naprawde ledwo się turlam to tylko się przerwórcił na drugi bok i spał, zapowiedział mi też że po mnie nie przyjedzie bo jedzie sadziś te obsrane roślinki na działkę - oooo Boże jak on mnie wkurza! wie że mi ciężko że mam te krwotoki itd a pierdoli to szczerze i zajmuje sie jakimiś gównianymi roślinkami normalnie moje postanowienie na dziś: UWAGA będzie niecenzuralnie: PIERDOLNĄĆ FOCHA!!!!!

Wiojoka: moja Ty - zadzieram kiece i lece! daleko mam z Wawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochaniutkie brzuszki 🙂
U nas za oknem słonko..ale z samego rana jakiś ból głowy 🤨
Widzę wszystkie już mają takie śliczne duże brzuszki 🙂
różnicę widać wielką na fotkach Wjojojki na poprzednich fotkach brzusio nie był taki cudnie duży... 🙂
Życzę wam miłego dzionka kochane 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka: święta racja musi sie zająć najlepszą sadzonką 😁 dziadyga jeden!! gryyyyyyyyyy!!

a tam kombinujemy 😉

a wiecie co miałam wam powiedzieć moje przemyślenia jeżeli chodzi o 3d, a więc nic specjalnego 😁, jeżeli miałabym za to zabulić 200 zł to byłabym zła, okazuje się że Franka 100 razy lepiej było widać w 2 D niż w 3D, może fakt - zasłaniał się ale właśnie o to chodzi - nie wiadomo jak się dzidzia ułozy i jak się nie chce pokazać to taki niedosyt no i kupa kasy na nic. Pani doktor mówiła że po 30 tygodniu jak się uda złapać buzie to wychodzi jak normalne zdjęcie - więc może wtedy warto 🙂

AAAA i jeszcze Kasi: łaaaadne te cuda Twoje kwietne 🙂 no może jeśli mi kiedyś przyjdzie brać ślub poprosimy ciocie Kasie o pomoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...