Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam burczymuchy w poznaniu pogoda do kitu -
ale superowe fotki maluszkow Bulka widac ze Franio nie medialny 😞 wlasnie dlatego my zrezygnowalismy z 3d/4d bo nigdy nie wiadomo jak malec sie chce pokazac a zaplacic trzeba 😠
a ten twoj orgodnik to niezle ziolko mufka ma racje niech zajmie sie swoja sadzoneczką 😁 ale na szczescie od poniedzialku ty na 100% zajmiesz sie Franusiem 😁no w koncu 😠 😉
mufka jak by to bylo 3d to bylo by sliczne zdjęcie Łucji 😁
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki...

Ja mam mega doła 😞 miało być tak pięknie a wyszło tak sobie...wszystko zaczęło się w niedzielę pobolewał mnie brzusio, myślałam że to te skurcze braxtona hicksa ale wieczorem zrobiło się jeszcze mniej przyjemnie bolało brzuch twardy jak skała czułam jakiś obrzęk ale synuś się ruszał więc aż tak bardzo nie panikowałam..ale w poniedziałek powtórka z rozrywki tym razem Jasiu już się nie ruszał tak mocno jak zwykle, na szczęście we wtorek miałam wizytę u lekarza i ustaliłam z mężem że jak będzie coś nie tak to jedziemy do szpitala...wtorek już spokojnie czekałam na wizytę, byłam w mieście i się zaczęło od nowa..ból, skurcze, twardnienie brzuszka...nie zdążyłam nic powiedzieć lekarzowi zbadał mnie, spytał mnie czy mam takie i takie dolegliwości- niestety potwierdziłam więc przepisał troche lekarstw i kazał leżeć 😞 następna wizyta już 4 maja, na razie bez czuje się bez zmian ale za to synuś dokazuje 🙂

mam nadzieje,że nie przynudzam a mi troszke ulżyło, że się tym z Wami brzuszki podzieliłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🙂
karulina świetnie Cię rozumiem,pisałam niedawno,że mam bóle miednicy i myślałam,że się rozciągam więc się nie przejmowałam...dziś miałam wizytę i okazało się,że to przedwczesne skurcze były i że mogę mieć przedwczesny poród...chcieli mnie zostawić w szpitalu,ale wolę łóżko i normalne jedzenie w domu i zarówno w karcie ciąży jak i w kartotece mam zapisane,że mam leżeć,a w kartotece dopisek,że zostałam poinformowana o tych skurczach i że na własną odpowiedzialność poszłam do domu...no i tabletki na podtrzymanie 😞 😞 😞 no i nie przyznałam się,że mam 4D we wtorek,więc dodatkowo idę sobie na to normalne do szpitala (zawsze to o jedno więcej i mam na 4maja).ale nie czuję się jakoś szczególnie źle tylko te bóle jak wstaję albo się przekręcam na łóżku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszę leżeć cały czas ale mam też dużo nie chodzić.
Palibulka ja miałam te bóle takie,że jak wstałam i się wyprostowałam i cały ciężar się oparł na nogach to musiałam się czegoś chwycić,żeby się nie przewrócić taki ból,raz mocniej,raz słabiej,przy chodzeniu też boli ale mniej,choć czasem też zaboli mocniej.kilka dni temu zapytałam nawet męża czy chodzę normalnie,bo mam wrażenie jakbym sprawiała wrażenie połamanej kaleki,ale powiedział,że normalnie,z tym,że może mi nie chciał robić przykrości bo nie byłam w stanie przez jakiś czas normalnie chodzić i wiem,że chodziłam jakbym nie mogła...na dzień dzisiejszy boli tak średnio. Gin powiedziała,że jak o siebie zadbam to jutro może się polepszyć już z tymi bólami,choć wątpię,bo boli mnie od jakiś prawie 3 tygodni a przecież o siebie dbałam...no tyle,że tabletki mam dodatkowo,to może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i te bóle sa takie raczej ciągłe od początku,że raz bolało bardziej,a raz mniej,ale nie było tak,żeby przestało boleć i znowu po jakimś czasie zaczęło.bez przerwy....więc raczej się nie musisz Bułko martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 Czesc Brzuchy.... 🙂
To moje 3 podejcie do napisania posta bo juz 2 mi sie na forum nie wkeily 🙂
Karulina nie martw sie bedzie dobrze tylko musisz se polezec troszke 🙂szybciutko wracaj do pelni zdrowka 😘
Kasia ja jestem jeszcze panienka 😜

Kobitki ale u mnie szpetna pogoda 😞 humor mam taki sam rano sie strasznie wystaszylam bo zidentyfikowalam krople krwii na bieliznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤢 kurcze dziewczyny czytam wasze posty i powiem wam że też mam takie podobne bóle lecz raczej takie ściski rwanie jajników jak na okres i to wszystko raczej dzieje sie w dolnej części brzucha zwłaszcza na wieczór , w nocy się przebudzam i boje się przewrócić wogóle to strasznie się stresuje ze to mogą być przedwczesne skurcze .raz pojechałam nawet przestraszona do szpitala lecz było ok i mnie wypisali szyjkę miałam zamkniętą i kazał mi nospe na takie bóle używać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez słonko wychodzi i coraz weselej się robi 🙂 jutro idę na panieński do koleżanki, więc byłyśmy u kosmetyczki zrobić paznokcie 🙂 qrcze ja już ciągle używam liczby mnogiej 😁
Karulina i Malutka trzymajcie się, na pewno wszystko będzie dobrze, miałam koleżankę co w obu ciążach musiała leżeć i wszystko było ok, a inna urodziła w 5 miesiącu, a teraz mały szkrab ma już 3 latka, głowy do góry, tylko szkoda, ze musicie leżeć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholera Dziewczyny, ale mnie wystraszyłyście, ja mam podobnie do Was, w nocy okropnie mi twardnieje brzuch , myślałam, że to Mały się tak pręży i wygina :/ Dzisiaj idę na to badanie to się okaże, mam nadzieje, że też nie zaleci mi leżenia, bo na weekend mam zamówiony pokój w Karpaczu > To jest mój prezent niespodzianka na 30 urodziny męża 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...