Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ja ryb nie jem od dziecka i nawet już nie wiem jak smakują,ale ostatnio mnie ciągnie na taką smażoną z frytkami 😁 😁 dziwne,bo mam na to ochote a kompletnie nie wiem jak smakuje,ale że jako dziecko niezbyt mi smakowały ryby a w końcu zjadłam jedną z przymusu to od tamtego czasu się nawet nie dotknę ryb 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to mi się też takiej znad morza chce 😁 ale takiej nigdy nie jadłam 😁
chyba się skusze,ale musiałabym sobie zamówić taką bo sama nie zrobię bo się brzydzę ryb a jakby mi przywieźli taką gotową i pachnącą to może by coś z tego wyszło,że bym się przełamała na ryby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przez mój nosek to mam gdzieś jak mi te frytki wyjdą z ziemniaków bo i tak nie będę czuć smaku 😁 😁 😁 bo zazwyczaj robimy kupne frytki bo sa pewne,a pamiętam jak babcia robiła to czasem jak ziemniaki były miękkie to były niezbyt fajne potem...a my właśnie mamy takie miękkie 🤨 no ale co tam jak smaku nie mam to ważne żeby podświadomość była,że chciało sie frytek i się je ma 😁 😁 😁 trochę się pooszukuję dzisiaj 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj byłam na tym nieszczęsnym usg 4D 😁
No i Dominik , po mamusi, nie lubi się fotografować, skrzyżował rączki, zasłonił nimi buźke , podciągnął nóżki pod bródkę i miał nas wszystkich w nosie 😁 1,5 godziny, gin próbowała Go uchwycić i nic, mamy tylko jedno zdjęcie i tylko z profilu 🙂 Nie skasowała Nas za to, tylko mówiła, że przy okazji następnej wizyty spróbujemy jeszcze raz. Poza tym na szczescie Synuś zdrowy i to najważniejsze 🙂 Aha i waży już 536 gram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara ja tez siedziałam prawie 1.5 h bo chyba te z 23.08 sa takie wstydliwe moja sie pepowina zastalania i normalnie rzucała sie jak nie wiem co nie lubi jak jak ktos oglada 🙂 niestety my musimy nereczki obserwowac bo mamy poszerzone o 1 i 2 mm 😞 no nic trzeba bedzie czescie ginka odwiedzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...