Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

idę kobitki wypluskać moje" stare kości" w pachnącej piance 🙂 może to mnie troche postawi na nogi 🙂

a miałam wam sprzedac kawał , specjalnie dla żony wędkarza 🙂

żona wędkarza skrobie nad zlewem 40 -TĄ rybę i nagle nie wytrzymuje i mówi
_ kochanie tyle razy prosiłam tłumaczyłam jak człowiekowi rozumnemu ,że jak jeździsz na ryby to ......KU.........A PIJ WÓDKĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare???Kasiu nie przesadzaj 🙂 bo kto tu widział "starą" jesteś młodą i piękną kobietą 🙂
bez podtekstów oczywiście 😁
ja też bym się poszła wymoczyć ale mi się nie chce 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz lecę na imprezę, a co do twardnienia brzucha to to boli i jak dotknie się to jest twardy, nie chodzi o brzuch w okolicach pępka, ale poniżej, dokładniej tam gdzie jest w danym momencie macica i po chwili to puszcza
dobra uciekam ciężarówki na panieńskie, miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babeczki ciezaroweczki!!! sliczna pogoda prawda a mam nadzieje ze w bydgoszczy tez by sabcia w swoim wielkim dniu miala wiele sloneczka 😁 ale ma fajnie 😁 😁
Kornelia fakt przytuczylas małą a terza cie zaskocze a moze nie moj maly wielkoludek wazyl w 23 tyg 650gr 😎 😎
wojojka a macie miejsce na 2 obrzartuchow my tez chcemy na grila a tu ciocia nam smaka robi 😁 😁
my niestety na lezaczku ale na balkonie 😞
anochi jak tam po panienskim 😁 😁
poadrowionka brzuszolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC BRZUCHATKI!!!!!
Pogoda wymalowana piekniusia 🙂 normalnie az zyc sie chce 😁
anycool chlopy sa wielkie 😜 hihihihi a moja kruszynka jescze ni ma 23 tyg 🙂 wiec jeszcze ja troche potucze 🙂 wazylam sie wczoraj i waze 60.250 🙂 jestem przedumna z siebie 🙂 a co do balkonow to mi tez tylko tyle zostalo... i grilla nie bardzo se mozna zrobic 🙂

zakochalam sie w mojej pieknisi 😁 filmik ogladalam juz ze 30 razy 🙂 wszystkim wam kobitki polecam 4D mie ta przyjemnosc czeka jeszcze za 7 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaska to dawaj do Poznania 😁
jeju maly daje tak czadu jak juz by chcial wyjsc az dziwnie to wyglada jak rzuca sie po całym brzuchu- no w sumie nie ma to jak darmowa sala gimnastyczna z silownią , sałna i stołówką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prześliczne słoneczko 🙂 a ja zaraz jadę do Wrocławia i może jakieś zakupy z mama i siostra zrobimy dla mojego maleństwa 🙂
trochę jestem padnięta po imprezie, ale chyba Dorotce podobało się na takim panieńskim, śmiechu co nie miara, brakuje mi takich wypadów
tez chętnie wprosiłabym się na grilla 😁 mniiaaaaaaaam, zazdroszczę 🙂
Kornelia super, że córeczka rośnie i tyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia to jak się zrobi ciepło ale taka na pewniaka ładna pogoda to zapraszam z balkonu do mnie 🙂 masz nie daleko a grilla można zawsze zrobić 🙂 🙂 🙂
mówię serio 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...