Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dumna matka melduje wam kochane, że urodzi mi się[color=green]SYN[/b][/color] 🤪 😆 🙂 😁 🙃 😁
Będzie Wojtek! taki cudny! dupke mi wystawił, sisiaczka widziałam jak na dłoni, piękny!
Jezu Kocham mojego synka już tak bardzo, że chyba zaraz umrę ! heheheheh
Z tatą swoim byłam , bo Marcin z trasy jeszcze nie wrócił. Dziadek dumny, od razu poszedł pić! ja tez bym najchętniej to oblała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spała sobie grzecznie,tylko czasem się przeciągała i ziewała więc wszystko fajnie lekarz pomierzył...termin według 4D mam na 3 sierpnia czyli 3 dni wcześniej. ale też przez fajki na początku ciąży mogę mieć mniejszą dzidzię ale jest wszystko ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój oczywiście udaje obrażonego bo "mogłem Ci dac kasę a ty i tak byś mi przywiozła płytę i bym sobie zobaczył i czas stracony" ale niech gada ja i tak widzialam jego oczy jak oglądał i zadowolenie jak lekarz mówił,że wszystko się pięknie rozwija,a jak lekarz mu przypadkiem zasłonił widok to się odchylał tak,żeby widzieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka gratuluję synka 🙂
tak czułam że będzie chłopczyk.
Łukasz powiedział,że nasz dzidziuś ma tylko jedną wadę-sromka zamiast siusiaka 😁 😁 😁
no to już chyba mu to odebrało nadzieję na synka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka ja mój też ma tylko normalne i umawiałam się prywatnie za odpłatą...200zł z płytką, 170zł bez płyty...

dużo pieniędzy ale nie żałuję,bo wiem teraz,że nie mam się cym martwić i że moja Klaudusia rośnie sobie zdrowiutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka: jeeeeeeeeeeeeeeeeee piona!!!! wszystkie Wojtki to fajne chłopaki 😁 😁 😁 😁 😁

Malutka: a nie wyświetla mi się zdjęcie Twojej córci 😞

A ja nie mam zbyt dobrych wieści, znowu dużo przytyłam, pani doktor podejżewa cukrzyce, 10 maja mam próbe i wyjdzie co i jak. Martwie się tą szybko rosnącą wagą zwłaszcza że jem zdecydowanie mniej, nie jem słodyczy tak dużo jak wcześniej itd a tu taki syf...jestem mega mega wkurzona 😞

a szkoła rodzenia: mega czaaaad! zajebiste babki prowadzą i po godzinie ich gadania już jestem spokojniejsza hahahahaha 🙂 myśle że bedzie naprawdę fajnie 😁

Buziaczka no przeciez mam płytę -pisałam o tym Wariacie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...