Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mam taką kumpelę jeszcze za czasów internatu w liceum,że jak coś bolało albo coś (intymne sprawy) to w jednym pokoju zawsze jedna drugiej pomogła,albo doradziła,a że jestem po wojskowej szkole,w której na obozach miałyśmy kilka minut na prysznic,więc pod jeden wchodziło kilka dziewczyn naraz ☺️ to akurat jej się nie wstydzę. a poszła na ratownictwo medyczne i przerabiała już ciążę i poród i powiedziała,że mi pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam odległe,chociaż końcówka ciąży może się najbardziej ciągnąć...dwie/trzecie ciąży za nami,a wszystko nam już sygnalizuje,że coraz bliżej-ruchy,zakupy,skurcze i wiele innych rzeczy 🙂 no ja mam 3 miesiące do terminu,może nawet mniej 🙂
już nie mogę się doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę sobie wypić herbatkę do łóżeczka,porozwiązywać krzyżówki i pośmiać się na "szymon majewski show" no i oczywiście "poprzytulać" ręką mojego maluszka 🙂

DOBRANOC DZIEWCZYNY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach dziołszki dziołszki..
Palibulka pisz nam tutaj szybko jak wyniki?? Buziaczka nie zamartwiaj się, lekarz zdiagnozuje wyniki, dostaniesz odpowiednie lekarstwa , będzie dobrze, twoja córunia jest bezpieczna 🙂 dziewczyny mam nadzieję, że pogoda jak sie poprawi to i nasze humorki będą się lepiej miały
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dzisiaj też zapisałam nas do szkoły rodzenia- w koncu 🙂 ale zaczynamy dopiero w czerwcu. babka mówiła, że to nie za późno, ale nie jestem pewna, najwyżej urodzę na zajęciach pod opieką położnej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...