Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Mamuśki
Karulina trzymamy kciuki, nic nie dygaj, co będzie to będzie, będzie dobrze 😉
ja też chcę truskawki!!!mniam mniam 😜 byłam dzisiaj u ciotki od której dostałam swojski pasztet, ogórki kiszone,rzodkiewki z ogródka, szczypiorek 🙂jutro zrobię sobie pyszne śniadanko. Ciotka, wujek, kuzynka pala papierochy w mieszkaniu i tak mi tam źle było, cała chata zadymiona, aż mi ścianki w nosie wyschły!beznadzieja, tak się truć,ohyda, ponarzekałam im trochę, ze są śmierdziuchami, ale raczej i tak nic sobie z mojego gadania nie zrobią..
w ciągu dnia gardło mnie nie boli, najgorzej rano, ale dzisiaj psikałam sobie tantum verde i ssałam cukierki holsy, mam nadzieję, że będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
też u mojej ciotki wszyscy pala i nawet jak przy mnie nei palą i wychodze od nich to i tak cała śmierdzę, wkurzające
Mufka mam pytanie czy dużo wózków jest w sklepie Ono na Stawowej w Cieszynie? bo podobno tam można dostać wózki formy Jedo, a chciałabym je pooglądać, bo nadal nie moge się zdecydowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂Anochi kochana, ty już lepiej nie nic nie oglądaj bo dopiero będziesz miała dylemat 😉 ale wiadomo, chce się wybrać jak najlepszy i w dobrej cenie, tak jak Anycool ostatnio napisała najlepiej gdyby był jeden model, ewentualnie w kilku kolorach i nie byłoby kłopotu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi zanim się zdecydujez to pewnie urodzisz 😁 😁
umówiłam się z mamą na popołudnie i mnie przemyciła do domu-widziałam całe te osuwiska na żywo-MASAKRA 😞
mąż miał pretensje,że mnie długo nie było -od 15 do 20...wiedział gdzie i z kim jestem...no sorry,ale cały czas w domu,raz się wyrwałam i już problem-ale jak jego codziennie nie ma bo jest w pracy a po pracy albo coś robi albo jedzie bez słowa na kilka godzin i ze mną tylko śpi to jest według niego w porządku,a jak mu powiedziałam,ze przy wyjściu z domu (męża oczywiście nie było) powiedziałam jego siostrze dodatkowo,że idę to usłyszałam,ze to z nim się ożeniłam a nie z jego siostrą,ale jak on ze wszystkim leci do mamusi,to w porządku i zadałam mu to samo pytanie,czy się ze mną ożenił czy z mamą-to powiedział złośliwie,że z mamą... ...pisałam o problemach z moją mamą jakie miałam...nie ufam jej,ale zaproponowała mi,że jakby co to mogę wpaść na parę dni...rozważam to bo nie lubię jej nowego faceta,zreszta nie raz kazała mi się wyprowadzać,a teraz dojdzie dziecko...co o tym sądzicie-zrobić sobie odpoczynek od ciągłych nerwów w domu???po porodzie planuję tam jechać z dzidziem na parę dni,żeby uniknąć pieprzenia teściowej i nieproszonych gości (już zaprosiła pół rodziny i znajomych na mój powrót ze szpitala) bo będę obolała i zmęczona... co o tym sądzicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamy stary oldschoolowy wózek po moim młodszym bracie a la ten, który pokazywałaś Wiojojka:
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/8888006d/wozek_marysia.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/8888006d.jpg[/IMG][/URL]

i woziliśmy w nim parę razy w zeszłym roku moją chrześnicę Marysię (na zdjęciu leży w tym wózeczku), no i powiem Wam, że super się powozi ten wózek!!! O wiele lepiej jeździł niż taki współczesny, który miała Marysia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/65169080/28 tydzień (2).jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/65169080.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/98327813/28 tydzień.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/98327813.jpg[/IMG][/URL] Brzusio z przed chwili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
duży chłopak z tego Wojtka 🙂
Mufka świetny wózek 🙂 no to Łucja będzie trendy 😉
Malutka nie wiem jaki masz dokładnie układ z mamą, bo moze tak być, ze po 2 dniach będziesz chciała uciekać lub będą mieli Ciebei dość, a moze wyjść, ze odpoczniesz od teściów i mąż zatęskni za Wami i zmądrzeje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka ślicznie...
anochi z mamą miałam różne jazdy-brała tabletki na depresje i trochę jej odwalało,a ja każde słowa brałam do siebie...jak coś jej nie pasowało-np.w wieku 19lat wrócilam kilka minut po 22 do domu to mi nie otwierała drzwi i straszyła,że mnie wyrzuci,aż w końcu kazała mi się wynosić...w ciągu dwóch lat zrobiła to 3 razy z różnych powodów...zero imprez,bo jak chciałam gdzieś wyjść to tekst typu-jak wyjdziesz to możesz nie wracać...byłam już pełnoletnia przecież i czasem chyba mogłam wyjśc ze znajomymi...teraz też między innymi temu nie mam znajomych...potem mówiła,żebym wróciła,a ja wracałam i po kilku miesiącach powtórka z rozrywki...nie ufam jej przez to.
i zastanawiam się właśnie czy zaryzykować,bo może to wyjść na dobre,ale mogę też kolejny raz się zawieść i temu pytam Was co byście zrobiły na moim miejscu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż był oburzony i powiedział,że go to bolało że wyszłam z domu...ale chyba mi wolno???skoro jego ciągle nie ma w domu???przecież nie dam się zamknąć w tym małym pokoju siedząc ciągle sama bo mi odwali w końcu,człowiek potrzebuje gdzieś wyjść,a tym bardziej po takim cyklu deszczy i powodzi gdzie wyjście w ciąży było totalnie przekreślone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka ale czaaaaad 😁 kurcze a jakie ma superowe okienko - czemu teraz takich nie robią???

Wiojojka: cudowny piękny brzunio 🙂 🙂 🙂 🙂

Anochi: zwariujesz od tych wózeczków 🙂 z drugiej strony jakby popytać nasze mamy czy były takie zadowolone z tego że wyboru nie miały zadnego to pewnie by się popukały w głowę 🙂

Malutka: jedź - mąż się stęskni to doceni jaka jesteś fajna babka 😉 (pewnie i tak to wie ale wieeesz potęskni to zobaczy 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka mamuski 😎
oj tam anochi odrazu namieszała 😎
wojojka ale siczny brzuszek 😁 😁 ale wojtek sie ustawił w seksownej mamusce 😁
jak tam po dniu matki
awłasnie mufka jak tam twoja mam sie czuje???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym uważam to nie w porządku,że jego ciągle nie ma,albo jedzie gdzieś i nie powie mi o tym a ja jestem przekonana,że on jest gdzieś koło domu...jedzie,nie bierze telefonu,a ja przecież jestem w ciąży i jakby coś to on niby jest w domu,a jedzie ukradkiem bez telefonu i co ja zrobię jakby coś się zaczęło dziać? albo jedzie na 15 minut i nie ma go kilka godzin i nie odbiera telefonu.a ja jak wyszłam dzisiaj na 5 godzin (i dobrze o tym wiedział) to już problem...
dziewczyny no chyba się nie myle,że to nie jest ok,że on robi takie coś a kłóci się o jedno wyjście...przecież to,że jestem jego żoną nie znaczy,że mam nigdzie się nie ruszać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...