Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
halo laski, a ja dzisiaj od nie wiem kiedy zjadłam sniadanie z moim mężem 🙂 i z tej okazji że jest dzisiaj w domu postanowiłam upiec ciasto KRÓWKĘ! 🙂 ale to dopiero później, teraz zasiadam do mojej pracy, mam jakąś część przeznaczoną na każdy dzień, więc trzymam sie mocno planu i zabieram do roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

mnie dziś obudziło dudnienie deszczu w parapet :/ paskudna pogoda fuuuu do tego meeeeega korki na mieście, nie wiem co się dzieje :/ ale za to dziś idę do fryzjera 🙂

Wiojojka poproszę kawałek ciacha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchalki 🙂
No na ciacho to i ja się piszę 🙂
Widzę że niektóre z Was to już prawie gotowe na przyjęcie maleństwa aż Wam zazdroszczę 🙂
U mnie też pogoda od wczoraj nieciekawa bo deszczyk pada. Ale ja życzę Wam dużo pogodnego uśmiechu i słodkiego kopnięcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Mufka, to udanego wypoczynku!!! 🙂 Ja planowałam pracować do końca lipca, ale szczerze mówiąć coraz bardziej mi się nie chce hehe, tym bardziej że nie wyrabiam się ze wszystkim co zaplanowałam po pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika, no ja też planowałam ambitnie, że będę pracować jak najdłużej, ale mam zawsze tyle po pracy do zrobienia, że padam potem na ryjek ze zmęczenia. Więc po co się tak męczyć... a w dodatku u mnie w pracy zrobiła się jakaś atmosfera nerwowa, szefowa stresuje wszystkich, ciągle zmienia decyzje, nawet pare osób che się zwolnić... więc stwierdziłam, że nie ma co tkwić w takim stresogennym środowisku, zwłaszcza w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc słoneczka!! ja nadal w fatalnym humorku i do tego pogoda do dupy , czekam na kuriera gdyby nie to to cały dzien przelazała bym w wyrku....

dziewczyny wy jeszcze pracujecie - przeciez w ciąży należy sie 100% pensji a wy powinnłyscie odpoczywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć słonka

u mnie dzis kiepsko 😞 nic mi sie nie chce , nie mogę zapalić motorka w d.... to chyba przez pogodę , nawet mała kawa nie pomogła ..........

posiedzę tu z wami , to może mi sie poprawi nastrój 🙂 może sie rozkręcę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś mam niezłego powera, pewnie dlatego, że ostatni dzień kibluję w tej robocie, właśnie sobie zgrywam wszystkie moje dotychczasowe wypociny graficzne... no i mój mąż kochany kupił wreszcie samochód dziś!!!!! Ale mnie to cieszy 🙂 bo wcześniej musieliśmy pomykać pksem wszędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i byłam u lekarza dzisiaj,dalej luteina,leżenie tylko na lewym boku i zalecany basem-tylko,że jak z ciekawości przymierzyłam strój to go trochę przerosłam 🤪 🤪
Pani powiedziała,że urodzę prawdopodobnie małe dziecko a moja ciąza jako donoszona będzie uważana 20 lipca,no chyba,że sugerujemy się tym miesiącem wyżej -20 czerwca...zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam wczoraj dwa smoczki,chusteczki nawilżające,pampersy maluteńkie,patyczki do uszu dla niemowląt,osobną oliwkę dla dzidźka jednego gryzaka żeby mała miała jakąkolwiek zabaweczkę,wiadomo,że na początku leży i nic prawie ją nie obchodzi,ale jednak lepiej,żeby jej coś mieć wsadzić do ręki żeby się zaczęła interesować czymś 🙂, wkładki laktacyjne ( już dzisiaj przydały mi się w 100 % 😜) no i proszek i płyn do płukania żeby się w koncu wziąć za pranie 😁 a dzisiaj podkłady na łóżko i saszetki TANTUM ROSA...a jutro planuję dokupić w końcu ten szlafrok bo nie mogę znaleźć bo albo szorstkie i twarde za 70zł widziałam,albo wogóle,a ja chcę miękki polarkowy najlepiej i mam nadzieję na niższą cenę niż te 70zł no i termometr i podpaski poporodowe bo w aptece nie mieli dzisiaj...no i będzie WSZYSTKO kupione 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobiety
Pogoda taka ponura..nic tylko spać..humoru brak ciąg dalszy..:/
Malutka wymień się z którąś z kobitek numerem telefonu..i wtedy napiszesz smsa że już się zaczęło..Ja bym się wymieniła ale posiadam tylko holenderski więc może lepiej z którąś co ma polski... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny, widzę, że Malutka już prawie do szpitala się wybiera 😉 qrcze jakbyś była w wojewódzkim to może bym nawet Ciebie z ciekawości odwiedziła 😉 też muszę powoli zacząć kompletować wyprawkę do szpitala, na razie odwiedziłam odział i podobał mi się, było czysto, ale nie sterylnie-szpitalnie 😉 i byliśmy na porodówce-akurat kobieta rodziła, ale pozwoliła nam wejść bo to początek i jakoś mnie to trochę przestraszyło, bo ta świadomość, że muszę tam wrócić i urodzić w tym miejscu, jakoś zaczęłam się bać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi tak sobie myślałam,że jak urodzę a Ty będziesz dała radę to wpadniesz 🙂 🙂 ja będę w wojewódzkim na 100% raczej,bo nigdzie się nie wybieram na jakieś wyjazdy żeby mnie gdzieś niespodziewanie brali na porodówkę 😁 😁
a i mnie się bardzo ten szpital podoba i nawet się nie zastanawiałam nad wyborem 🙂
a wyprawkę do szpitala pakuję powoli już teraz bo jak mnie zaskoczy wcześniej-to wolę się spakować sama i powiedzieć mężowi-żeby mi przywiózł gotową torbę bo gdyby przyszło by mu mnie spakować gdybym ja nie zdążyła to pewnie poprosiłby kogoś (czytaj:mamę) żeby to ona mnie spakowała bo on się na tym nie zna...a nie chcę żeby mi ktoś po półkach z intymnymi rzeczami grzebał,dlatego spakuję się wcześniej i będę mieś spokój 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...